Rodzinny Ogród Działkowy Las
“Koniec maja i taki zdrowiutki koźlak, ale kleszczy też nie brakuje.”
Znaleziono 2 wyników
“Koniec maja i taki zdrowiutki koźlak, ale kleszczy też nie brakuje.”
“Niespodziewałem się ze robiąc zakupy w tym bardzo dobrym sklepie zoologicznym będą tak przyjemne. Pani ekspedientka to wyjatkowa osoba, wysłucha, poradzi, pomoże w wyborze a i zamówi jeśli czegoś akurat zabrakło lub szukasz. Profesjonalne podejście do klientów w połączeniu z życzliwością to jest coś czego nie da się zaprogramować,nauczyć. Chcę tam wracać i cieszyć się z zakupów - warto i Ty tam zajrzyj. Asortyment jest bardzo bogaty aby Wasze zwierzątka były dobrze zaopatrzone. Mamy w domu psa, gryzonia no i oczywiście akwarium z cudownymi rybkami i roślinami, które zakupilśmy w tym własnie sklepie. POLECAM serdecznie - ♥︎”