Przegląd katalogu
- 340 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 340 wyników
Przeglądaj notariusz w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 340 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 12,913 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera notariusz z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Kancelaria na najwyższym poziomie – profesjonalizm połączony z ludzkim podejściem. Kontakt szybki i bezproblemowy, wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze. Pani Notariusz z ogromną empatią i cierpliwością tłumaczy każdy szczegół. Serdecznie polecam!”
“Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Notarialną Katarzyny Strażeckiej! Pani Notariusz to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu - wszystko przebiegło perfekcyjnie od A do Z. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”
“Najlepszy Notariusz z jakim miałem w życiu do czynienia! Po pierwsze, umówienie wizyty sprawne, poprosiłem o w miarę szybko termin z uwagi na wyjazd sprzedającego za granicę - pozdraiwam Panią z sekretariatu. Potem również całość jak należy. Wszystko jasno omówione, wątpliwości rozwiane, dodatkowo przyjazna atmosfera. Kiedyś miałem innego Notariusz w Dąbrowie Górniczej, ale poszedł na emeryturę, takie życie. Znowu się rozgadałem jak na akcie, zatem kończę i raz jeszcze polecam.”
“Polecam Panią notariusz Małgorzatę Matonóg, profesjonalną i bardzo odpowiedzialną w swojej profesji . Jest bardzo pomocna i uczynna w przygotowaniu każdej czynności , której się podejmuje.”
“Bardzo polecam tę kancelarię notarialną! Obsługa na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół. Pani notariusz bardzo dokładnie sprawdzała wszystkie dokumenty, tłumaczyła każdy etap procesu i wyjaśniała wszelkie wątpliwości w sposób jasny i zrozumiały. Atmosfera w kancelarii jest bardzo przyjazna i komfortowa, co sprawia, że formalności stają się mniej stresujące. Zdecydowanie polecam!”
“Z całego serducha polecam kancelarię Pana Macieja ,sprawnie ,szybko, konkretnie i na temat.”
“Dziękuję państwu za szybką pomóc, wszystko na wyższym poziomie, bardzo polecam”
“Bardzo dziękuję za profesjonalną usługę! Polecam wszystkim Panią notariusz Iwonę Piwowarczyk. Nawet trudna sprawa okazała się nie być aż taka zła z pomocą Pani notariusz.”
“Profesjonalna obsługa klienta, bardzo miłe i pomocne Panie. Serdecznie polecam!”
“Gorąco polecam współpracę z tą Kancelarią Notarialną. Profesjonalna obsługa oraz terminowość gwarantowane. Świetny kontakt z Rejentem oraz płynna wymiana informacji. Rejent bardzo sprawnie odpowiada na maile. Podczas czynności notarialnych zawsze panuje przyjazna atmosfera. Łatwy dojazd do kancelarii oraz darmowy parking pod samym wejściem są kolejnymi atutami, tak samo jak stosowanie rozsądnych stawek. Osobiście miałem okazję współpracować dotychczas tylko z notariuszem Wojciechem Zaorskim. Pan Rejent jest bardzo rzetelnym partnerem do współpracy.”
“Bardzo polecam kancelarię notarialną. Udało się umówić termin w ekspresowym czasie, cała sprawa została załatwiona sprawnie i bez żadnych problemów. Notariusz zapewnił miłą atmosferę, profesjonalne doradztwo i pełne wsparcie. Zdecydowanie miejsce godne zaufania.”
“Profesiona jak i miła pomoc Pana Kacpra Lewandowskiego pomogła na przebrać przez wszystkie formalności związane z zakupem nieruchomości. Polecam”
“Polecam każdemu, kto szuka godnego i profesjonalnego notariusza. Sprawa została załatwiona szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. Obsługa była bardzo miła, uprzejma i pomocna.”
“Profesjonalna obsługa kancelarii od pierwszego kontaktu, wszystko wyjaśnione odnośnie potrzebych dokumentów. Następnie sam przebieg podpisania aktów notarialnych również w pełni profesjonalny. Polecam”
“Z wielką przyjemnością polecamy kancelarię notarialną Pana Wojciecha Wysowskiego.Pan Notariusz jest osobą bardzo życzliwą,sympatyczną oraz rzetelną w swej pracy.Prezentuje pełen profesjonalizm,ogromną wiedzę i wspaniałe podejście do klienta.Dziękujemy za uprzejmość i wysoki poziom usług Pana Notariusza oraz całego zespołu.Wspaniały przykład właściwego zrozumienia czym jest zawód zaufania publicznego.Kancelaria do której chce się wracać!”
“Pani notariusz przeprowadziła nas krok po kroku przez skomplikowaną i zawiłą sprawę, wykazała się dużą cierpliwością i odpowiadała na wszystkie pytania. Bardzo polecam kontakt z tą kancelarią. Dobra lokalizacja. Parking bezpłatny bezpośrednio pod budynkiem kancelarii.”
“Bardzo sympatyczny Pan Notariusz. Wszystko cierpliwie i zrozumiale wyjaśnione. Przyszłam z polecenia sąsiadki i nie zawiodłam się. Polecam serdecznie.”
“Pomagałam rodzinie w sprawie spadkowej w kancelarii Pana Mikołaja. I co ??? A to,że od początku Mówili dla nas w taki sposób abyśmy wszystko zrozumieli .Tłumaczyli tak abyśmy byli świadomi tego wszystkiego. Czas oczekiwania porady w ten sam dzień. Sama sprawa spadkowa jak dla nas w szybkim i dogodnym dla nas terminie. Kancelaria notarialna zapewniała ,że zrobią tak aby wszystko odbyło się zgodnie z prawem i naszymi oczekiwaniami. I tak właśnie się stało. Wytłumaczyli co należy do naszych obowiązków, po rozwiązaniu spraw notarialnych. Wszystkie dokumenty sprawnie wypisane i omówione . Kancelaria Pana Mikołaja jest jedyna. N-nowoczesna O-otwarta na problemy T-tolerancyjna A -ambitna R -rozmowna I -inna U -ulubiona S-słowna Z-zaradna Brawo!!! Życzę całej ekipie powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Pełen profesjonalizm!!! Dziękujemy A.Z. P.....k”
“Kancelaria oraz Jej zespół ma wiele atutów: przede wszystkim wysokie kompetencje, życzliwość, nowoczesny biurowiec, darmowy parking i elastyczny kalendarz dla klientów. Sprawnie, przejrzyście i w dobrych cenach !”
“Profesjonalna obsługa, sprawnie i wszystko przeprowadzone w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam usługi.”
“Serdecznie polecam Panią notariusz Izabelę Majocha. Bardzo profesjonalna obsługa petentów. Fachowe doradztwo. Rzeczowe wyjaśnienie zawiłości prawnych. Serdecznie polecam Panią notariusz i na pewno wrócę z kolejnymi sprawami.”
“Profesjonalna obsługa klienta, szerokie wsparcie, jestem pod wrażeniem kontaktu- bardzo dobry, informacje otrzymywałam od razu, zawsze był kontakt zwrotny. Również dostawałam informacje wychodzące poza zakres, dzięki czemu sprawy były jeszcze lepiej zaopiekowane. (Mam porównanie do innych kancelarii). Polecam współpracę z tą kancelarią.”
“Profesjonalna i rzetelna obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko zalatwione w krótkim czasie. Pani Notariusz wszystko dokładnie wytłumaczyła. Wszystko super. Dziękuję też Paniom, które tam pracują za pomoc. Polecam serdecznie.”
“Bardzo pozytywnie oceniany współpracę z kancelarią, a w szczególności z Panią Notariusz. Jakość obsługi jest na bardzo wysokim poziomie. Korzystaliśmy z pomocy kancelarii kilka razy, za każdym razem otrzymywaliśmy natychmiastowe odpowiedzi i wyjaśnienia, które były rzeczowe i zrozumiałe. Sylwia i Andrzej Świerklaniec”
“Szczerze polecam kancelarię pani Pauliny Siekańskiej,pełen profesjonalizm,rzeczowo ,miło i bez niespodzianek prawnych .Korzystam od lat .Pozdrawiam Jacek.”
“Skorzystałem z usług pani notariusz i jestem bardzo zadowolony profesjonalizmem i podejściem do klienta. Dodam, że kontaktowałem się z kilkoma kancelariami i pomimo że mieszkam w mieście obok to wybrałem kancelarię p. Marty Udro. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego mega pozytywne wrażenie przez wysłuchanie mojej potrzeby i umówienie wizyty w kancelarii. Bardzo uprzejme, pomocne i mega profesjonalne było przekazanie informacji przed spotkaniem jak dotrzeć do kancelarii. W samej kancelarii wszystko na tip top bez zbędnego przeciągania. Wszystko przygotowane do odczytu Zdecydowanie polecam”
“Serdecznie polecam Panią Małgorzatę! Rzeczowo, szybko, sympatycznie, wszystko przystępnie wytłumaczone, a ceny bardzo konkurencyjne. Do tego oferowała dużą elastyczność jeśli chodzi o godziny przyjęcia, co również było ogromnym plusem.”
“Kilkukrotnie korzystaliśmy z usług tudzież pomocy pani Notariusz - za każdym razem pełen profesjonalizm,punktualność a przede wszystkim w razie niepełnej wiedzy wszystko było wytłumaczone”
“Jestem bardzo zadowolona z usług tej Kancelarii Notarialnej. Swoją sprawę załatwiłam bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Gorąco polecam!”
“Kancelaria na wysokim poziomie, Pani notariusz bardzo rzeczowa, Pani w sekretariacie serdeczna i pomocna. Zostaliśmy przyjęci o czasie bez żadnego czekania, wszystko załatwione bardzo sprawnie. Pełen profesjonalizm, polecam”