Przegląd katalogu
- 16 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 38% Ze zdjęciami
Znaleziono 16 wyników
Przeglądaj myjnia samochodowa w Wodzisław Śląskich, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 16 wyników w Wodzisław Śląskich, Śląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 2,341 opinii i ocen.
“Najlepsza myjnia w okolicy! Aktywna piana pierwsza klasa, gorąco polecam!!!”
“Bardzo dobra myjnia, według mnie najlepsza w okolicy, ma świetne środki czyszczące, jest prosta w obsłudze, prezentuje się naprawdę nowocześnie. Można skorzystać z odkurzacza, więc samochód wyjeżdża niczym z salonu ;) 10/10”
“Do dyspozycji mamy 5 stanowisk. Przystępna cena myjni, dobre środki czyszczące, dużo programów do wyboru. Są miejsca do czyszczenia gumowych dywaników. Odkurzacz za dodatkową opłatą - są 2 stanowiska. Przydałby się kompresor...”
“Świetna myjnia samochodowa. W końcu myjnia, która dobrze myje. Wielka satysfakcja.”
“Polecam...Zwiększył bym ciśnienie w pistolecie i to tyle...”
“Super Myjnia. Możliwość płacenia kartą i piana aktywna najlepsza w okolicy”
“Stały klient najtańsza i najlepsza myjnia w okolicy”
“Fajnie cichutko spokojnie bardzo miła obsługa wyrozumiała także bardzo się jestem zadowolony z tej obsługi zawsze bo już to nie pierwszy raz jak tam jestem zawsze mnie bardzo odpowiada i można się dogadać także jest super po prostu super i pozdrowienia do pani które mnie obsługiwała w nocy bo nie umiałem finansów ogarnąć ale doradziła gdzie mam wybrać pieniądze blikiem i i przyjść z powrotem zapłacić to co chciałem także super”
“Co do stacji czysto i schludnie ,Personel powiedzmy że ogarnięty, w końcu każdy musi się nauczyć.Można również fajnie podjeść,Hamburgery,Kawka,Zapiekanki,Hot-doga,itd.Co na zewnątrz to jest kompresor,bo już kilka razy mi się zdarzyło na Orlenie że był Brak.Na tej stacji jest też możliwość skorzystania z myjni automatycznej.Szkoda tylko że nie na wszystkich stacjach jest możliwość kupna np.Hamburgerów ,zapiekanek zdarzają sie stacje tylko z Hot-dogami,a to raczej powinno być ujednolicone.No cóż pożyjemy- zobaczymy.POLECAM.”
“Obsługa jak wdoma, cicho a spokojnie, można coś zjeść na miejscu!”
“Dla każdego coś. Polecam. Fachowcy pod każdym względem.”
“Dobrze rozplanowane odstępy, odpowiednie ciśnienie wody i odpowiednie udogodnienia. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.”