Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
“Sprawnie, szybko i bez zbędnego marudzenia jak to na innych stacjach bywa. Pozytywna obsługa wytłumaczy i spokojnie odpowiada na pytania. Bardzo polecam.”
Znaleziono 11 wyników
“Sprawnie, szybko i bez zbędnego marudzenia jak to na innych stacjach bywa. Pozytywna obsługa wytłumaczy i spokojnie odpowiada na pytania. Bardzo polecam.”
“Super sprawa polecam goraco, szkoda tylko że zmniejszyli czas kiedyś za 1zl było 50sek. Mycia A teraz jest 40...”
“Przyjemnie się myło auto zieloną pianą.”
“Git, jedynie płatność kartą nieoczywista za pierwszym razem”
“Mycie mikroproszkiem naprawdę działa. Nie trzeba szczotki ale warto być dokładnym i przyłożyć się do mycia.”
“Doskonała obsługa, pełen profesionalizm, widać doświadczenie. Polecam każdemu kto szuka PROFESJONALNEJ usługi.”
“Bardzo polecam ten serwis samochodowy. Szybko została naprawiona usterka w samochodzie.”
“Wchodzę na stację BP, a tam… proszę państwa… obsługa jak z innej galaktyki! Pani Julia przy kasie obsłużyła mnie z taką elegancją i szybkością, że przez chwilę myślałem, iż trafiłem do futurystycznej stacji w 3025 roku. Terminal kart płatniczych aż się rumienił od profesjonalizmu. A Pani Weronika? Jej spojrzenie przy powitaniu tak mnie oczarowało, że miałem wrażenie, jakby przez cały dzień wypatrywała właśnie mnie klienta idealnego. Gdyby ktoś powiedział, że w jej oczach widać „promocję na szczęście”, uwierzyłbym bez zawahania. Kawa zrobiona perfekcyjnie, hot-dog jak z reklamy, a atmosfera taka, że można by tam mieszkać. Gdy wychodziłem, czułem się jak VIP, bohater, a może nawet jak człowiek, który kupił paliwo i zdobył serca obsługi. Polecam tę stację jeśli każda w Polsce tak działa, to przyszłość jest jasna jak neon na dystrybutorze!”
“Auto czyste, błyszczy się jakby dopiero co wyjechało z fabryki. Polecam na pewno wrócę tutaj z autem”