Przegląd katalogu
- 407 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 407 wyników
Przeglądaj maternity clothes stores w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 407 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 117,697 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera maternity clothes stores z miast takich jak Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Sklep polecam z całego serca. Bardzo miła i fachowa obsługa. Przesympatyczna Pani, która obsługiwała mnie i moją córkę, dała z siebie wszystko. Widać, że naprawdę zna się na braffitingu. Napewno odwiedzę ten sklep ponownie, kiedy tylko będę w moim rodzinnym mieście.”
“Dobre ceny, nawet mniejsze przy kasie niż obliczyłam. Bardzo miła obsługa Pani w czarnych wlosach”
“Polecam..ubrania najlepszej jakości.. Bardzo miła obsługa Pani Iza zawsze uśmiechnięta zawsze doradzi.. Pani Wiktoria zawsze miła i sympatyczna i od czasu do czasu Pani Wiola się uśmiechnie :)”
“Polecam serdecznie sklep kij w Rudzie śląskiej przy ul Kłodnickiej. Panie miłe i uprzejme. Pokażą i doradzą. Obsługa zainteresowana klientem. Sklep czysty i zadbany. Towar ładnie ułożony. Ogólnie miłe wrażenie więc z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep!!!!!”
“Fajny sklep. Ceny ok. Ale starsza pani sprzedająca potrafi być mało uprzejma co trochę może zniechęcić. I czasem jakoś dziwnie liczy. Trzeba na to uważać”
“Sklep powinien mieć większą powierzchnię ale obsługa bardzo sympatyczna. Tutaj wyprzedaże są prawdziwe polecam”
“Bardzo jestem zadowolona łóżeczko świetne pościel i bardzo jestem zadowolona z wózka świetny towarszawa ubranka zawsze znajdę to co potrzebuje ☺.”
“jedyny Sinsay w okolicy w którym jest czysto! Wszystko poukładane logistycznie i przejrzyście! Jak już mam ochotę na zakupy w tym sklepie to tylko tutaj bo reszta salonów np. wiślanka lub jana kotucza w rybniku to jeden wielki żart…”
“Polecam z całego serca ! Ubrania bardzo dobrej jakości, każdy znajdzie coś dla siebie. Przemiłe Panie, aż chce się tam przychodzić z przyjemnością ❤️ Uwielbiam ten butik ❤️ i super prowadzone transmisje przez Panią Olę ❤️”
“Sklep dobrze zaopatrzony, towar poukładany a obsługa przesympatyczna chętna do pomocy. Pani sama zaoferowała, że sprawdzi czy gdzieś w magazynie nie ma danej koszulki w konkretnym rozmiarze. Dla mnie rewelacja nie czułam się intruzem, który komuś przeszkadza”
“Fantastyczne doświadczenie w salonie Esotiq! Obsługa na najwyższym poziomie, a pani Oliwia i pani Agata to prawdziwe profesjonalistki. Obie panie są niezwykle miłe, pomocne i świetnie doradzają w doborze bielizny – wszystko z uśmiechem i zaangażowaniem. Czułam się tutaj naprawdę wyjątkowo, a dzięki ich wiedzy i podejściu znalazłam idealny zestaw. Polecam każdemu, kto szuka nie tylko pięknej bielizny, ale też wspaniałej obsługi! Na pewno wrócę.”
“Jak najbardziej polecam. Miejsce gdzie każdy znajdzie dla siebie ta wymarzoną i unikatową perelkę.Ceny jak najbardziej przystępne. Widać, że Panie znają się na tym co robią i jak trzeba potrafią doradzić.”
“Fajny sklep, dostępny w wielu miastach, duży wybór jeśli chodzi o asortyment, przystępne ceny, możliwość zakupu online, każdy znajdzie coś dla siebie, polecam.”
“Ciekawy asortyment, człowiek zawsze sobie coś wybierze. Salon jest dużo bardziej przestronny i lepiej urządzony w porównaniu do tego w Plejadzie. Miła obsługa.”
“Potwierdzam chyba jedyny na Ustroniu ciucholand z prawdziwego zdarzenia gdzie w nie które dni można kupić takie perełki że szok nie płacąc więcej niż 6 zł !!!! rewelacja”
“Niezłe ciuszki w dobrych cenach, posegregowane, trochę biżuterii oraz chemii, rabaty w czwartek. Sama kupiłam niezłą lnianą bluzkę. Polecam”
“Świetny sklep, super ciuchy i bardzo miłe panie do pomocy”
“Jest porzadek, dużo towaru, miła obsługa”
“POLECAM. Pani Sprzedająca jest bardzo cierpliwa i pomocna. Ubranka, ktore nabyłam są dobrej jakości.”
“Najbardziej "poukładany" KIK na całym Górnym Śląsku! Wszystko przejrzyście i na swoim miejscu, nic się nie wala w przebieralniach, na wieszakach według rozmiaru,koloru itd Bardzo miłą i pomocna obsługa! Wolę przejechać kilkanaście kilometrów dalej niż najbliższy sklep bo wiem, że tutaj zawsze coś znajdę bo będę wiedziała gdzie szukać a nie w jednym wielkim haosie.”
“Sinsay rewelacja, zawsze jak jestem to wpadam, bo na Śląsku niby to samo,ale nigdy nic nie mogę kupić bo straszny bałagan jest a w tym zawsze porządek, miła obsługa i przymierzalnie w porównaniu z innymi Sinsayami są bardzo czyste. Fajne promocje i asortyment jakby inny tzn. większy wybór w ubraniach. Z przyjemnością tu wracam bo jakaś perełka zawsze się znajdzie. Aaa i jeszcze nie ma tłoku do przymierzalni jak w innych sklepach. Polecam bardzo !”
“Duży przestronny sklep. Duży wybór różnych artykułów. Można kupić wszystko w jednym miejscu.Dobre ceny”
“Duży sklep, czysto, towar ładnie i przejrzyście poukładany, obsługa bardzo miła i pomocna. Na zewnątrz duży parking. Brakuje tylko nowości, które są w nielicznych sklepach. Wtedy byłoby to najlepsze Pepco, w jakim byłam.”
“Dobrze zaopatrzony sklep odzieżowy.”
“Niesamowicie sympatyczna i pomocna obsługa!”
“Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, obsługa dba o to, by w sklepie był porządek. Sprawna obsługa przy kasach.”
“Cudowni ludzie pracują w tym sklepie. Dziś w trakcie zakupów pięcioletnia córka zgubiła swoją zabawkę (wielbłąda z Egiptu), po przeszukaniu sklepu poszłyśmy do punktu obsługi klienta zgłosić zgubę. Panie w punkcie były przesympatyczne i wykazały się wyrozumiałością (wiedziałam,że marne szanse żeby znaleźć jednak chciałam wesprzeć córkę i pokazać,że można działać na wielu frontach). Panie z punktu okazały córce pełne zainteresowanie, wysłuchały, zapisały dane kontaktowe i zadzwoniły na kasy samoobsługowe czy przypadkiem nikt nie oddał zguby. Poszłyśmy do kasy samoobsługowej i tam Pan ochroniarz namawiał nas na kolejne przejście się po sklepie, żeby znaleźć zgubę jednak już zrobiłyśmy to dwa razy, było późno i nadziei było brak. Jednak Pan szedł w zaparte i Pani Marzena - nasza bohaterka stwierdziła,że zerknie na dział zabawek. I to było nie wiarygodne,ale po chwili przyniosła wielbłąda. Nie spodziewałam się takiego zaangażowania, córka walczyła sama z sobą żeby się nie rozpłakać już pogodzona ze stratą a tu taka niespodzianka. Wielkie dziękuję dla całego personelu, który naprawdę sprawnie przekazał między sobą informację, zlokalizowani maskotekę i nam pomogli. Prawdę mówiąc ja już córkę nastawiłam na stratę a tu tacy bohaterzy bez peleryny. Wielbłąd dostał imię po Pani Marzenie! Dziękuję za serce, które wkładacie w swoją pracę i to, żeby to miejsce miało duszę nie tylko półki ❤️”
“Sklep porównywalny ze sklepami uważanymi przez niektorych za wyższą półkę. Odzież w sklepach C&A niczym nie odbiega pod względem jakości produktów od sklepów pozostałych znajdujących się w Galerii. Można tu się ładnie ubrać za mniejsze pieniądze. Przykładowo na pierwszym zdjęciu szorty ze sklepu powiedzmy X, a na drugim zdjęciu szorty ze sklepu C&A o 50 zł. taniej.”
“Świetna obsługa, zawsze chętna do pomocy! Porządek i ład na sklepie, co jest bardzo ważne podczas zakupów! Polecam!”