P.P.H.U. EURO-MET
“Nie wiem czy lepszy asortyment czy obsługa. Perfecto!”
Znaleziono 3 wyników
“Nie wiem czy lepszy asortyment czy obsługa. Perfecto!”
“Przeraziły mnie te opisy...a jutro na Mana mam się ładować ciekawe czy będzie podobnie jak z rozładunkami.. jestem w szoku sam kierownik mnie ładował wszyscy mili 10 minut załadunku... Wszystko jasne dlaczego wcześniejsze opinie takie są jak każdy przyjeżdża z żalem i z pyskówka to się nie dziwię że potem czeka.. zwłaszcza ci z tirów a bynajmniej większość pozdro”
“Przywiozłam im 5 skrzyń z Francji i musiałem zrobić odprawę która dzięki miłej śliczniej Pani z biura przebiegła sprawnie rozładunku odbył się po drugiej stronie ulicy na chali 62 i też przebiegł sprawnie na terenie firmy są przenośne WC i parking na parę aut które mogą czekać za rozładunkiem lub załadunkiem”