Kościół Wniebowzięcia NMP - Sanktuarium Macierzyństwa NMP
“Śliczny,mały kościółek z klimatem. Teraz w trakcie remontu. Polecam odwiedzić bo warto.”
Znaleziono 6 wyników
“Śliczny,mały kościółek z klimatem. Teraz w trakcie remontu. Polecam odwiedzić bo warto.”
“Byłem tam dwa razy i każdym razem mi smakowało. Porcję są ogromne, ale też samo jedzenie bardzo dobre. Co ważne cenowo też nie ma przegięcia. Obsługa spoko. Na jedzenie nie trzeba czekać za długo. W środku jest miły klimat i fajnie się siedzi przy kominku. Na pewno tam się pojawię znowu.”
“Przyjdźcie na mszę to zobaczycie :)”
“Najlepsze miejsce (pozdrawiam Panią A.P. czyli the best teacher in school) ❤”