Gabinet Weterynaryjny - Izabela i Łukasz Brząkalik
“Przyjazne miejsce dla naszych pupili. Pan weterynarz z wielkim sercem dla zwierzaków i bardzo kompetentny. Polecam”
Znaleziono 4 wyników
“Przyjazne miejsce dla naszych pupili. Pan weterynarz z wielkim sercem dla zwierzaków i bardzo kompetentny. Polecam”
“Serdecznie polecam, weterynarze z niesamowitą pasją i świetnym podejściem do zwierząt, zwłaszcza do kotów i psów. Chodzimy tam z naszymi kotami już od wielu lat i za każdym razem jest nam udzielana profesjonalna pomoc i doradztwo w zakresie stanu zdrowia kotów, dalszego planu działania, leków i ich stosowania. Gabinet jest dość niewielki, poczekalnia jest na kilka osób, kolejka często ustawia się już przed wejściem do poczekalni. Na miejscu jest dość duży parking na którym nie ma problemu ze znalezieniem miejsca do zaparkowania.”