Przegląd katalogu
- 123 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 123 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 123 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 53,860 opinii i ocen.
“Piątka za klimat,Panią za ladą i resztę Obsługi. Jajecznica z 3 jaj, bułka z masłem i kultowe słodkie kakao 10-11 zł. A w jadłospisie jeszcze płucka na kwaśno. PETARDA. Polecam.”
“Pierwszy raz jadłam tu kebab i stwierdzam, że był bardzo smaczny - najlepszy w okolicy! Po ostatnich niemiłych wrażeniach z innych lokali, ten pokazuje że jednak można smacznie, świeżo i estetycznie przygotować jedzenie. Ceny też są całkiem normalne, jak na te czasy. Polecam!”
“Organizowaliśmy imprezę integracyjną dla firmy. Wszyscy wyszli zadowoleni. Jedzenie swojskie, najlepsze jakie jadłam w życiu. Porcje bardzo duże. Ciasto wspaniałe. Obsługa bardzo miła, wystrój klimatyczny. Wszystko przebiegło zgodnie z zamówieniem. Właściciel doświadczony i kontaktowy. Na pewno będziemy wracać! Dziękujemy!”
“Jedzenie pyszne, porządek na sklepie, miła obsługa. Szczególnie chciałabym zwrócić uwagę na przesympatyczną Panią Reginę! Widać, że Kobieta kocha to, co robi! Zawsze ma uśmiech na twarzy i podchodzi do klienta z wielką empatią ;)”
“Klimatyczny bar z Nevady lat 80 90 PRL. Ceny bardzo przystępne, o 11 ciężko o wolny stolik.”
“Piwko zawsze zimne, obsługa super, klimat w barze bardzo przyjemny z ogródkiem na zewnątrz przyjemnie posiedzieć przy piwku w Desperado polecam serdecznie. Salon gier też jest!”
“Bardzo miła obsługa i nienaganny porządek, bułeczki dziennie świeże nie to co w innych żabkach, po prostu chce się wracać”
“Wiele w życiu zjadłem bułek... Wiele kromek chleba pokroiłem... W obliczu rozmaitych doświadczeń życiowych w zakresie punktów gastronomicznych nauczyłem się, iż ideał po prostu nie istnieje. Myliłem się. Odwiedzając Wasz punkt doświadczyłem nie tylko dobrej jakości artykułów. Na własne oczy zobaczyłem jak powinna wyglądać sztuka handlu. Rozpoczynając od porządku - półki dobrze zagospodarowane, zawsze czysto w środku. Pieczywo takie jak powinno być. Świeże, pachnące, smaczne. Będąc fanem słodyczy doceniam ich różnorodność. Nawet w sytuacji kryzysowej można zaopatrzyć się w wyroby garmażeryjne. Duże zaangażowanie pracowników w myśl informowania klienta o bieżących promocjach oraz polecanie konkretnych artykułów. Zawsze jakieś ciekawe hasła, krótkie wierszyki i pomysły na to jak przyciągnąć uwagę i poprawić humor. Panie ekspedientki serdecznie pozdrawiam, zawsze uśmiechnięte, zawsze zażartują. Jak to się mówi "diabeł tkwi w szczegółach" i właśnie dlatego tak piekielne dobrze robi mi się tam zakupy. Człowiek wręcz zapomina o problemach życiowych w takim miejscu. Serdecznie polecam.”
“Ciepła pizza na prawdę bardzo dobra polecam”
“Super obsługa zwłaszcza Whitney i Dr Queen”
“Najlepsza Żabka w okolicy, pracownicy przemili, aż chce się przychodzić”
“Kebab w cieście bardzo dobry wszystko było czuć świeże. Pani która obsługuje bardzo miła, polecam burger vs kebab. Napewno wruce ponownie”
“Jem kebaby tylko u Czubusia mimo, ze muszę dojechać z innego miasta. Wyjątkowe, bardzo dobrze przyprawione mięso, inne niż w 99.9% kebabowych lokali. Do tego pyszne, dobrze wypieczone, wysokiej jakości kurczaki”
“Smak dzieciństwa, mega dobre i świeże składniki i do tego atmosfera jak ulubionej cioci!”
“Swietny wybor alkoholi, mila obsluga, ciekawe miejsce ktore zyskuje z kazda kolejna wizyta. Polecam oceniac nie po jednej a kilku wizytach”
“Polecam! Jedzenie pycha a do tego miła i pomocna obsługa”
“Kebab warty polecenia. Dla mnie był rollo mały serowy z sosem papryka wędzona i mięsem mieszanym . Sos genialny i jak dla mnie jedyny w swoim rodzaju, komponował się genialnie z mięsem. Pita była chrupiąca co jest również na +. Jedyne moje spostrzeżenie że nie czuć tego sera pomimo że go widać dość wyraźnie że jest. Do tego jak dla mnie całość mogłaby być bardziej połączona, ale to już raczej rzecz gustu. Powiem tak czeka mnie tam jeszcze jedna wizyta na kebaba w bułce z kurczakiem jeśli to spełni moje oczekiwania daje 6 ☺️❤️”
“Bardzoo dobre chleby, przepyszne tartaletki z jagodami :)”
“Pani sprzedawcająca kasia jest bo miła polecam tą żabkę”
“Baraninka dobra, szkoda że tak rzadko jest dostępna i, że w ofercie nie mają kurczaka, nowy sos migdałowo-jogurtowy bardzo dobry, chłopaki uśmiechnięte. Na pewno wrócę jak znowu będę w okolicy”
“Przemiłe Panie z obsługi. Duży wybór chlebów, bułek, ciast, ciasteczek. W ofercie można znaleźć również gotowe pierogi i krokiety. Na miejscu wypiekana jest część pieczywa.”
“Najlepszy kebab w Polsce . Żałuję każdego dnia mojego życia w którym nie wiedziałem o istnieniu tego miejsca . Pyszne kraftowe mięso , surówki i składniki tak jak za starych dobrych czasów , za które nie trzeba dopłacać . Polecam wszystkim . Idźcie i jedzcie wszyscy . Edit : bywam tutaj bardzo często . Niezmiennie najwyższy poziom . Numer jeden w Polsce :)”
“Sklep na miarę bdb sklepu, towar wystawiony, posiłek na ciepło nie jest żadnym problemem (W porównaniu do innych żabek), jak i obsługa klienta na 5 z plusem. Pracownicy, zawsze pomogą jak i są bardzo uprzejmi, szczególnie Pani w blond włosach jak i raczej nowy młody chłopak. Wielkie ,,chapeau bas’’, nie pamiętam kiedy moja ostatnia wizyta w Żabce wywołała u mnie taką pozytywną reakcję.”
“Bardzo smaczne jedzenie, można zjeść obiady na wagę lub zamówić z karty. Byliśmy większą grupą i wszystkim smakowało a do tego bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam”
“Po raz kolejny wszystko w porządku. Nowość- lemoniada, przyjemny napój, trochę drogi. Możliwość zamówienia kawy z dodatkowym espresso świetny pomysł. Kanapki smaczne.”
“Było fajnie, rodzinne miejsce, szkoda że zamknęli.”
“Przyjemna atmosfera i miła obsługa”
“Sprzedawczyni Ania Super sprzedawczyni. Godna polecenia. Współpraca poprzez oferowania zestawów promocyjnych - zaangażowana w 110%. Polecam żabkę jak i sprzedawczyni :) Polecanie aplikacji jak i produktów z koszyczka przy każdej transakcji. Ten sklep spełnia wymagania standardu BiH+”