Przegląd katalogu
- 40 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 40 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Bytomiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 40 wyników w Bytomiu, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 20,281 opinii i ocen.
“Opinia to tylko zasługa pana Damiana ktory zawsze podchodzi do klientów z życzliwością i usmiechem”
“Ostatnio nie mogę się oprzeć i ciągle tam wpadam na posiłek. Pita jest wyjątkowa, nigdzie takiej nie widziałem - chrupiąca jak chipsy, smakowita i dobry kontrast między delikatnym mięsem i kremowymi sosami. Jest to uczciwy kebab - nikt tam nie wali kitów na temat kraftowego mięsa zrobionego z w innych knajpach z odpadków i żylastych kawałków świni. Frytki pyszne, obsługa miła, porcje duże. Będę tam wpadał, bo zawsze wychodzę zadowolony i usatysfakcjonowany. Uczciwy, tani, pyszny kebab bez farmazonów. Polecam.”
“Odwiedziłem lokal pierwszy raz i na pewno nie ostatni! Porcja naprawdę solidna – zamówiłem zestaw z kebabem i frytkami, wszystko bardzo dobrze doprawione, mięso chrupiące z zewnątrz i soczyste w środku. Widać, że składniki są świeże. Duży plus za czystość lokalu i szybką realizację zamówienia. Dodatkowo pan z obsługi był bardzo pomocny przy wyborze sosu – trafiłem idealnie! Jeśli ktoś szuka sprawdzonego kebaba w okolicy, mogę z czystym sumieniem polecić.”
“Pierogi rewelacja zamówiłam 3 rodzaje pierogów ze szpinakiem on the top drugie miejsce pierogi z kaszą i boczkiem pychota oraz pierogi ruskie miejsce trzecie troszeczkę mało doprawione jak na mój gust ale to tylko zdanie pojedynczej jednostki lecz z czystym sumieniem mogę polecić pierogi z tej miejscówki”
“Pyszne, świeże śląskie jedzenie. Dania przygotowywane na bieżąco, gorące, aromatyczne , bogate:-) niebo w gębie:) motto nad wejściem do kuchni „kuchnia przyprawiana miłością” ani o milimetr nie mija się z rzeczywistością :-) Gorąco polecam!!!!!!!”
“Pyszny kebab, miła obsługa mięso sztos oby tak dalej najlepszy kebab w Bytomiu i okolicy”
“2021.Obsługa fantastyczna, jedzonko pyszne,miejsce przyjazne pieskom. 2022.aktualizacja. Jedzonko w dalszym ciągu pyszne. Kluseczki pulchniutkie,roladka mięciutka. Deser lodowy słodziuśny.”
“Bardzo dobre jedzenie, idealne na rodzinny obiad :)”