Hotel Anna
“Piękna, duża sala na której robiliśmy urodziny. Bardzo dobre jedzenie domowe, świeże przepyszne wszystko, pięknie podane. Bardzo dużo miejsca do tańczenia. Obsługa cały czas. Polecam z całego serca! Warto tu robić przyjęcia na różne okazje. Wjazd wózkiem nie stanowi problemu, bo bez schodów. Nocleg niedrogi. Nasi goście również bardzo zadowoleni. Ci którzy korzystali z noclegu też sobie chwalą. Śniadanie podane na umówioną godzinę świeże i urozmaicone.”