Przegląd katalogu
- 389 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 389 wyników
Przeglądaj handyman w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 389 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 22,252 opinii i ocen.
“Lakier subaru i bmw - pierwsza klasa! Polecam Pana z całego serca, jakość oraz obsługa na fachowym poziomie. Wrócę tu jeszcze nie raz:)”
“Polecam. Pełny profesjonalizm i podejście do klienta. W Bielsku nie znajdziemy lepszego mechanika niż Pan Szymon i Pan Leszek. Naprawy wykonawane w 100% bez zbędnego naciągania na koszty. Oby więcej takich fachowców.”
“Właściciel świetny fachowiec zawsze dobrze doradzi w razie wątpliwości.”
“Teraz i ja mogę opinie wystawić po kilku zrobionych autach :D.Oczywiście Was polecam i jestem bardzo zadowolony! Dla czytających:Chłopy robią swoją robotę z pasją,robią robotę uczciwie i kasują odpowiednio do wykonanej usługi! 5 na 5 Polecam”
“Bardzo konkretne chłopaki. Widać że nie id wczoraj tam działają.”
“Bardzo dobra firma! Profesjonalnie, szybko i dokładnie. Moje meble dostały drugie życie. Polecam z czystym sumieniem!”
“Profesjonalna i konkretna obsługa Klienta, dobrej jakości materiały. Zdecydowanie polecam”
“Wszystko sprawnie i według ustalen. Przemila obsługa. Warsztat godny zaufania;)”
“Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i rzetelne... Ekspresowa obsługa, jakość na najwyższym poziomie, świetny i zgrany zespół. Firma godna polecenia, współpracujemy od kilku lat i zawsze wszystko załatwione jak trzeba i na czas bez zbędnych pytań...Każdy etap budowy dobrze wyceniony, dostarczony bez żadnych problemów, a co zostało z budowy bez jakichkolwiek pytań odebrane .Najważniejszą zaletą jest to ,iż można zaplanować każdy etap budowy, uzgodnić i uzyskać poradę.Firma także poleca swoich sprawdzonych wykonawców, którzy świadczą usługi na najwyższym i bezpiecznym poziomie.Gorąco polecam spełnić swoje największe marzenie z tą firmą.”
“Polecam! Fachowa pomoc i doradztwo. Sprzęty i narzędzia dobrej jakości w rozsądnych cenach. W dzisiejszych czasach rzadkość nie trafić na tanią chińszczyznę, u nich się da!”
“Kupilismy okna marki Veka w tej firmie, skusiła nas bardzo atrakcyjna cena sporo nizsza nz u innych sprzedawców, w związku z tym była obawa o jakosc , ale teraz po montazu stwierdzamy ze wszystko jest ok, okna bardzo ładne i starannie wykonane, montaz na 5, polecamy”
“Bardzo profesjonalne usługi, dobre ceny, uczciwi fachowcy. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.”
“Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi warsztatu za pełen profesjonalizm i za to, że podjęli się naprawy, z którą większość serwisów w Polsce po prostu sobie nie radzi – często z obawy przed ryzykiem. Tutaj spotkałem się nie tylko z wiedzą i doświadczeniem, ale też z prawdziwą pasją do motoryzacji - powiedzieli że spróbują Warto podkreślić, że ci, którzy narzekają, iż naprawa trwała dłużej, mogą nie zdawać sobie sprawy, że w niektórych przypadkach prawdziwa precyzja, wiedza i sztuka wymagają czasu. Polecam ten warsztat z pełnym przekonaniem – szczególnie wszystkim właścicielom aut klasy premium oraz pojazdów sprowadzonych z USA, którzy zmagają się z problemami logowania, oprogramowania czy tzw. "software adjustment". Tutaj naprawdę wiedzą, co robią. Ale im reklamę zrobiłem :-) - Zasługują !”
“To miejsce zostało salonem omoda & jaecco. Może jeszxze hondę tez sprzedaja”
“Witam chcę podziękować kierownikowi serwisu i całej ekipie za profesjonalne podejście do klimatyzacji w golfie 4 .Ja nie znam lepszej firmy w okolicy ,inni nie dawali rady .Firma działa długo na rynku i zawsze dbają aby klient był zadowolony to drugie auto które tam naprawiam . Jeżeli ktoś ma problem z nieszczelnością klimatyzacji lub inną awarią związaną z tym tematem to ja polecam wszystkim tylko tą firmę.”
“Usługa wykonana szybko i sprawnie. Jestem zadowolona i z pewnością wrócę kiedy zajdzie potrzeba. Dziękuję i polecam”
“Bardzo fajna firma,obsługa na wysokim poziomie,Maszyny świetne.To był bardzo dobry zakup.Polecam”
“Szybka, fachowa, miła obsluga. Duży wybór opon na miejscu, nie tylko do osobówki. Możliwość zmiany opon na miejscu. Płatności gotówką i kartą. Duży parking pod sklepem, możliwy dojazd osób na wózku inwalidzkim. Warsztat czysty i dobrze wyposażony. POLECAM.”
“Wjazd do serwisu jest dość ciasny, ale za to lokalizacja jest na duży plus. Usługa związana z klimatyzacją wykonana prawidłowo z należytą dokładnością. Fachowa obsługa. W czasie nabijania czynnika można było miło porozmawiać. Nie posiadałem nakrętki, parę spinek, lecz obsługa znalazła pasujące elementy i uzupełnia braki. Za usługę związku z klimatyzacją, ozonowanie, sprawdzenia szczelności i nabicie czynnika w ilości 730g zapłaciłem 190 zł. Przy okazji dostaje się rabat 10% na inne usługi. Kolejki nie miałem, ponieważ umówiłem się na określoną godzinę, ale mogę powiedzieć, że w ten sam dzień kiedy się umawiałem znalazłem termin, więc raczej nie ma problemu. Ogólnie oceniam na 5/5, czyli "fantastycznie".”
“Bardzo miła obsługa. Szybka diagnoza i skuteczna naprawa. Polecam.”
“Panowie dorobili mi nowy kluczyk do Forda S-Max 2014r. Polecam!”
“Moja ulubiona hurtownia jeśli sprzeda elektryczny to tylko w Grodno bielsko-biała”
“Bardzo dobry warsztat samochodowy. Ewenementem w skali kraju jest to że dotrzymuje terminów a nawet zdarza się że samochód jest do odbioru szybciej. Profesjonalne podejście, mam dwa samochody i jestem zadowolony z usług.”
“Wymieniałem szybę, potem naprawa pęknięcia i znów ... Razem już kilka razy korzystałem z usług firmy Autoglass. Zdecydowanie cieszę się, że jest firma w tym temacie z takim profesjonalizmem. Pan Piotr wszystko wyjaśnił że szczegółami. Dziękuję - Polecam.”
“Wracam wciąż, bo dostaje trafne diagnozy, a auto mam już niemłode.”
“Tanio ,uczciwie, solidnie, bez naciągania ,sprawnie i na czas Polecam”
“Obsługa działu budowlanego na najwyższym poziomie. Szybka obsługa i dobre ceny. Zaletą jest otwarte w niedzielę. Polecam”
“Serwis naprawdę godny polecenia.Naprawiam u chłopaków busy jak i osobówki.Nigdy nie miałem zastrzeżeń do wykonywanej usługi ale najbardziej cenię pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.A naprawiałem u nich grubsze sprawy,jak generalny remont silnika po błache jak wymianę lampki obresowej.A troszkę tych serwisów zwiedziłem.Więc szczerze polecam.”
“Z czystym sumieniem polecam firme. Zamówiona szafa prezentuje się fantastycznie .Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania . Wszystko wykonane z dużą starannością i dbałością o szczegóły.”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy ArtOkna. Pozytywnie oceniamy kontakt z firmą i efekty montażu zamówionych produktów. Firma godna polecenia.”