Fryzjer
“Dziś wizyta u fryzjera zakończona pełnym sukcesem — zarówno ja, jak i moje trzy córki (16, 10 i 6 lat) wyszliśmy bardzo zadowoleni! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i pełne zrozumienie naszych oczekiwań. Dziewczynki miały delikatnie podcięte końcówki, a efekt przerósł nasze oczekiwania – lekko, świeżo i bardzo naturalnie. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócimy!”