Salonik Fryzjerski Kasia
“Fantastyczna obsługa profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobrze dobry kolor efekt łał i piękne cięcie Polecam bo warto”
Znaleziono 3 wyników
“Fantastyczna obsługa profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobrze dobry kolor efekt łał i piękne cięcie Polecam bo warto”
“Super profesjonalistki doradzą otoczą opieką możliwość dodatkowej porady i zakupu wysokiej jakości produktów do włosów i nie tylko jest mega udogodnieniem. Czas w salonie umilają napojem dostosowanym do potrzeb klienta. Jest gdzie spokojnie zaparkować i nie trzeba się martwić tylko odprężyć się i dać się porozpieszczać. Cenowo również można powiedzieć że jest super. Polecam serdecznie.”
“Pani bardzo fajnie odcina kolega zadowolony obsługa bardzo miła ✌✌✌”