Przegląd katalogu
- 24 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 24 wyników
Przeglądaj grooming zwierząt w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 24 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 2,016 opinii i ocen.
“W 100% polecam ten salonik - królik wygląda cudnie. Pełen profesjonalizm na każdym kroku. Każda część dopracowana z precyzją. Dziękuję”
“Wszystko dla wędkarzy i właścicieli psa i kota. Niskie ceny! Miła, profesjonalna obsługa! Polecam! :)”
“Polecam! Mój pies pewnie najłatwiejszym klientem nie jest, ale panie podchodzą do zwierząt z cierpliwością i sercem. Pies czysty, pachnący i pięknie wystrzyżony. Ciągnie zawsze do drzwi jak się zbliżamy do wejścia i się cieszy, a to najlepsza rekomendacja :)”
“Pełen profesjonalizm. Mój kocurek został wyczesany i wygląda przepięknie po wizycie w salonie. Bardzo miłe podejście do kotka. Kotek po chwili przestał się stresować i zaczął się relaksować. Na pewno będziemy wracać i polecać :) Bardzo dziękujemy jeszcze raz”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy z naszymi dwoma psami - 11- letnią jamniczką na czyszczeniu zębów oraz 11- letnią labradorką na myciu i czesaniu. Bardzo mili ludzie, z super podejściem do zwierzaków. Nasze dziewczyny zadowolone, poddały się bez problemu wszystkiemu.”
“Super karmy i miła obsługa sklep jest do 17 ale jak dzwoniłem żeby Pani poczekala to została chyba 15 minut dłużej i możliwość dowozu karmy i zawsze jakiś smakołyk dla pupila gratis polecam”
“Mój bichon po wizycie u Pani Kasi wygląda zjawiskowo. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych w Fioletowym Psie !”
“Dobrze wyposażony sklep zoologiczny i świetna obsługa. Pani posiada bardzo dużą wiedzę, a do tego jest groomerem i ma cudowne podejście do zwierząt ❤️ Poradziła sobie z naszą lękową Lunką, dzięki czemu podcinanie pazurków zajęło kilka sekund i udało się zminimalizować jej stres. Polecam z całego serca!”
“Naprawdę polecam ten salon! Pani Agata bardzo ładnie strzyże, także jej asystentka wykazuje się znajomością tematu :) Można wygodnie usiąść! W salonie panuje przyjazna atmosfera. Czasami osoby przebywające w pobliżu są nieciekawe ale to nie wpływa na ocenę salonu. Polecam wszystkim!!!”
“Nowe miejsce ze świetnym podejściem do psiaków, póki co szybkie terminy. Pierwszy raz pies po wizycie u groomera nie chowa się po kątach domu. Jesteśmy mega zadowoleni z efektów i napewno wrócimy.Polecam.”
“Polecam to miejsce. A Kasia jest naprawdę najlepszą fryzjerka dla psiaków i kociaków .”
“Gorąco polecam, wlascicielka to osoba z pasją jezeli chodzi o pielegnacje psiakow, wlasciwa osoba na wlasciwym stanowisku. Ceny bardzo dobre, usluga bez pospiechu.”
“Polecam salon z czystym sumieniem!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Piesek pięknie ostrzyżony. Pani Ania bardzo miła i zdolna. Szybciutko i bez stresu dla naszego pupila.”
“Polecam ,miła obsługa, czysto i schludnie :-)”
“Bardzo miła i co ważne pomocna obsługa. Doradzili nam świetnie. Ceny są bardzo konkurencyjne i wysyłka terminowa. Polecamy gorąco :)”
“Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie i sympatycznie, czułam że króliki są bardzo dobrze zaopiekowane i trafiły w idealne ręce, widać, że to ludzie z wielką pasją do tego co robią i ogromnym zapałem, cieszę się, że trafiła na to miejsce bo sama nie lubię wyczesywanie królików i dla nikogo to nie jest przyjemne, a dzięki Państwu zaoszczędziłam wszystkim stresu i zostało to zrobione jak należy. Super! Bardzo dziękuję!”
“Dobrze zaopatrzony sklep z artykułami żywnościowymi dla naszych ukochanych czworonogów. Duży wybór i niezłe ceny.”
“Profesjonalizm i pełna wiedzą na temat karmienia zwierząt, zawsze uśmiechnięta właścicielka, serdecznie polecam”
“Wszystko w jak najlepszym porządku Pan bardzo miły pierwsza wizyta pieska bardzo udana i napewno tam wrócimy Polecam”
“Świetne miejsce dla psiolubów! Tylko tu można kupić ulubiona karmę moich psów- Ontario. Mila i pomocna obsługa gwarantowana!”
“Super miejsce, pies zadowolony, właściciel również. Tak czysty, puchaty, pachnący to nie był chyba nigdy ❤️ bardzo fajne podejście do zwierząt!”
“Serdecznie polecam! Fachowa oraz miła obsługa :)”
“Wspaniale. Od lat wspaniale. Dziękujemy”
“Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Przyszłam z pieskiem - szelki świetne, mój bulduś dostał gratisa :) polecam sklep”