Przegląd katalogu
- 315 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 315 wyników
Przeglądaj grill bar w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 315 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 171,087 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera grill bar z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Tychy, Szczyrk, Częstochowa i innych.
“Pełny profesjonalizm, nic dodać - nic ująć. Chociaż można dodać, że... realizują marzenia. POLECAM!!!”
“Warsztaty które odmieniają życie i spędzanie wolnego czasu w rodzinnym gronie.”
“Byliśmy w tym miejscu 19.09.2025, zamówiłem steka z polędwicy i lokalne piwko. Stek super, bardzo smaczny polecam. Klimat bardzo przyjemny. Wprowadzająca Pani bardzo miła i pomocna. Pan Bartosz obsługujący nasz stolik to gość pierwsza klasa. Profesjonalna obsługa, umiejętność przyjemnego nawiązania kontaktu z klientem. Szerze mówiąc nie pamiętam kiedy tak sympatycznie byłem obsłużony w restauracji. Tak trzymać. Personel, klimat i jedzenie na najwyższym poziomie. Na 100% wrócę.”
“Miejsce znajduję się jakieś 50m od mojego domu, z zamiarem odwiedzenia nosiłem się od jakiś 5 lat, żałuję że tak późno to zrobiłem. Pyszne jedzenia z grila za bardzo rozsądne pieniądze, Pan właściciel dogląda czy gościom czegoś nie brakuje do pełni szczęścia, bardzo ładne otoczenia obsiane barwnym roślinami. Do tego dostaliśmy po sznapsie od firmy w ramach 1 odwiedzin. Pewnikym tam wrōca. Polecōm z cołkigo serca!”
“W wielu miejscach byłem w życiu ale to mnie zachwyciło przede wszystkim obsługą, słodkim poczęstunkiem z czym się jeszcze nie spotkałem i przede wszystkim niesamowitym smakiem żurek mistrzostwo świata, ziemniaczki, jajko sadzone, kiełbaska. Widać i czuć że ktoś wkłada w to dużo serducha, napewno będę wracał a mam godzinę drogi ale warto.”
“Jestem już N-ty raz. Zawsze to samo. Bardzo miła obsługa. Super piwo „Pan i Pani”. Przepyszne ciasto drożdżowe. I zawsze coś dla czworonogów. Jedno z niewielu miejsc gdzie zawsze wracam bo wiem co mnie tam czeka. Polecam!!!”
“Restauracja absolutnie godna polecenia! Jedzenie nie tylko pięknie wygląda, ale przede wszystkim smakuje wyśmienicie. Porcje są duże i sycące – chrupiący kotlet z idealnie wysmażonym jajkiem sadzonym i roztopionym serem to po prostu poezja smaku. Do tego frytki podane w uroczej formie koszyczka – chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku. Surówka świeża, aromatyczna, a sos świetnie dopełnia całość. Obsługa bardzo miła i pomocna, a klimat lokalu przyjemny i sprzyjający spotkaniom zarówno w gronie rodziny, jak i przyjaciół. Widać, że kucharze wkładają w przygotowanie dań serce. Na pewno tu wrócę i polecam każdemu, kto lubi dobre jedzenie w przystępnej cenie.”
“Fajne miejsce na postój będąc na rowerze na trasie Leśnej Rajzy. Podczas naszej wizyty nie było grilla i dużego wyboru posiłków, ale klimat i miła obsługa wszystko wynagradza :) polecam!”
“Byłem tam już któryś raz, zawsze miło, smacznie, cisza, idealne miejsce na odpoczynek i podziwianie widoków :) Polecam w 100%”
“Najsmaczniejsze burgery! Przyjeżdżamy spoza miasta na świeżego, soczystego, smacznego burgera. Zamawiamy na wynos, ale można też zjeść na miejscu.”
“Proszę Pana… kurczaki z rożna prawie na każdym kroku, ale tak dobrego dawno nie jadłam! 5⭐️”
“Super miejsce, idealny przystanek na trasie żelarnego szlaku rowerowego. W upalne dni dostępny zraszacz. Dla czworonoga jest dostępna miska :) Polecam”
“Polecamy! Mieliśmy okazję obsługiwać wesele, na którym mieliśmy pakiet: fotobudka oraz duży napis led MIŁOŚĆ. Wszystko bez zastrzeżeń. Obsługa bardzo pomocna :)”
“Przytulne miejsce, miła obsługa, smaczne jedzonko.”
“Byliśmy z rodziną w tej restauracji na pstrągu i zdecydowanie warto polecić! Ryba przygotowana w różnych panierkach (m.in. w migdałach i słoneczniku) była rewelacyjna – panierka super chrupiąca i pełna smaku. Dodatkowym atutem są piękne widoki z tarasu na jeziorko, które tworzą świetny klimat do posiłku. Obsługa, mimo dużego ruchu, działała sprawnie i sympatycznie – zdarzyło się, że zapomniano o jednej porcji, ale szybko to naprawiono. Zdecydowanie miejsce, do którego chętnie wrócimy!”
“Zamówiłem, dużego kebaba. Dobrze, że nie wziąłem mega, bo ledwo dałem radę dużemu:) Także duży kebab byl na prawdę duży, do tego wypchany po brzegi, mięso bardzo smaczne, warzywa też. Kebab był tak smaczny, że wróciłem tym razem po zapiekankę, nie była to wyjęta z foli i odgrzana zapiekanka niczym z supermarketu tylko przygotowana od a do z. Polecam !”
“Piwo w spoko cenach, sporo miejsca i fakt że lokal znajduje się na podwórku dodaje klimatu. RECENZJA TOALETY: piękny widok przez okno z pisuaru, czysto, był papier toaletowy niestety nie było ręczników papierowych do rąk. Ogólnie pozytywne doświadczenie.”
“Wspólnie z rodziną zjadłam pyszne sushi, świeże i bardzo ładnie podane. Miejsce kameralne, czyste, w tle cicha spokojna muzyka towarzyszyła naszej rozmowie. Polecam.”
“Ryba w piątek przepyszna, dobra porcja nie przesadzona ilość ale też nie jakieś maleństwo. Wszystko bardzo dobrze doprawione. Obsługa bardzo miła i nienachalna, dania podane do stołu. Wystrój przyjazny że sporą ilością roślin doniczkowych, na półkach można znaleźć kilka książek jeśli chcieli byśmy spędzić więcej czasu z kawą i deserem.”
“Miejsce godne polecenia ,jesteśmy bardzo zadowoleni z jedzenia , obsługi ,klimatu ,wszystko na 6+.”
“Pani Paulina i Pan Łukasz robią robotę, sprawiają że czujesz się zaopiekowana i chcesz to wrócisz. Lokal godny polecenia, będę to wracać tylko dla Łukasza i Pauliny ❤️”
“Lokal urządzony na modłę amerykańskich trailer barów, wygrywa w rankingu jeśli chodzi o klimat retro knajp w okolicy. Mięso wysmażone po mistrzowsku, bardzo wilgotne, na domiar tego jedzonko trafiło na nasz stolik w przeciągu 10 minut od złożenia zamówienia. Sympatyczna, rezolutna dziewczyna za barem. Wrócimy na bank!”
“Bardzo dobre jedzenie i świetna obsługa. Ciekawe miejsce ze stadniną koni.”
“Miło apatycznie świetny klimat spokój cisza pole na które idzie popatrzeć i zachód słońca”
“Super obsługa, pyszne jedzenie, bardzo świeże sushi widać że składniki na wysokim poziomie. Klimatyczny lokal pięknie podane. Polecam bardzo jesteśmy z okolic bielska i testowaliśmy wiele lokalów z sushi a to ebisu możemy polecić najbardziej. Warto odwiedzić to miejsce”
“Serdecznie polecam!:) Już wiele razy korzystałem z tutejszych dobroci, więc pora by inni też skorzystali którzy jeszcze tu nie byli. Sushi jest wyśmienite! Można wybrać juz skomponowane zestawy, ale też zamówić rolki wg swojego uznania. Kiedyś byliśmy w lokalu, niestety nie było miejsca przy stolikach - skorzystaliśmy z możliwości i zasiedliśmy przy ladzie gdzie tworzył Sushi Master swoje smakowite dzieła. To było jedna z lepszych decyzji! Pan które robił rolki, rozpoczął z nami konwersacje gdzie stworzył dla nas wyjątkowy i całkowicie inny zestaw niż zawsze- mega pysznie! Na wynos & z dowozem? TAK! Niedziela, godzina 19, składam zamówienie na zestawy 48 rolek, czas oczekiwania? Ok 1 godziny. Pan przyjeżdża z dostawą po 30min od złożenia zamówienia. I to jest profesjonalne podejście do klienta!:) dziękuję i polecam:)”