Bałaga Stefan, lek. med. Spec. ginekolog położnik, cytolog. Gabinet
“Bardzo dobry lekarz, z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić .”
Znaleziono 6 wyników
“Bardzo dobry lekarz, z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić .”
“Wyjątkowo odpowiedzialny. Dobrze zna swoją pracę. Konkretny. Dobry kontakt z pacjentem.”
“Bardzo konkretny lekarz, profesjonalista.Rzeczowo przekazuje informacje. Delikatny podczas badania.Szczegółowo przeprowadza wywiad i zleca dodatkowe badania profilaktycznie. Jestem bardzo zadowolona w 100% polecam pana doktora i dziwię się skąd nieprzychylne opinie, bo już teraz po wizycie mam wrażenie że wynikają tylko z nieuczciwej konkurencji.Obawiałam się wizyty z NFZ bo dotąd chodziłam prywatnie, a nie odczułam różnicy.”
“Podczas wizyty u Pani doktor czułam się wysłuchana, zaopiekowana i doinformowana. Bardzo to doceniam, polecam gorąco!”
“Korzystam z poradni ginekologicznej już od 18 lat i jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej oraz z obsługi Pań w rejestracji. Drodzy Państwo jeśli myślicie że Panie w rejestracji wszystko wiedzą najlepiej to jesteście w błędzie. Panie mają przekazywane wytyczne których muszą się trzymać w tym ilość pacjentów do zapisu na dany dzień i nie jest ich wina że nie ma miejsca do lekarza POZ. Przypominam również że każdy lekarz jest również człowiekiem tak jak każdy z nas i ma swoje życie prywatne i swoją siłę przerobowa. Państwu się tylko wydaje że wejście do gabinetu tylko po receptę tylko po skierowanie to 5 minut dla lekarza otóż może wypisanie to chwila pracy lecz lekarz musi w systemie przeprowadzić całą wizytę która nie trwa 5 minut. Przypominam również, iż lekarz bez informacji w kartotece od specjalisty o danym leku dla pacjenta nie może go przepisać. Pozdrawiam wszystkich znerwicowanych pacjentów oraz proszę o chwilę refleksji i zrozumienia dla Pań w rejestracji bo są w pracy a nie na spacerze :)”