Przegląd katalogu
- 18 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 33% Ze zdjęciami
Znaleziono 18 wyników
Przeglądaj dentysta dziecięcy w Żywiecie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18 wyników w Żywiecie, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 938 opinii i ocen.
“Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani Doktor. Zawsze profesjonalne podejście, uprzedzenie o każdym kroku zabiegu oraz wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości sprawiają, że czuję się w pełni komfortowo. Dodatkowo, atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, co sprawia, że wizyta u stomatologa nie jest już stresująca. Zdecydowanie polecam!”
“Zostałam przyjęta bez problemu z ulicy z bólem po zębie, gdzie indziej na Zywcu niestety nie zostałam przyjęta. Duży plus za wyrozumiałość, opiekę która dostałam od samego początku, przemiła młoda Pani doktor, która wreszcie pomogła w uciszeniu mojego potwornego bólu. Za co serdecznie dziękuję. I jej i całej reszcie personelu która przy mnie asystowała. Na recepcji też miła pani która nie odesłała mnie do domu tak jak reszta na innych recepcjach. Polecam wszystkim to miejsce bo są tam ludzie życzliwi i pomocni. Pozdrawiam serdecznie”
“Naprawdę polecam całą ekipę! Fantastyczni ludzie i świetni w tym co robią na każdym kroku :) Nie myślałam, że kiedykolwiek będę chodzić do dentysty z uśmiechem na ustach, ale pani Ania to zębowa czarodziejka.”
“Bardzo polecam wizytę w Jagodent, pani Paulina Jagoda świetny stomatolog z podejściem co dziećmi. Wizyta przebiegła bardzo szybko, bez bólu i stresu ,jestem pod wielkim wrażeniem :)”
“Polecam wizytę w Dental-Care miła obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta i jego potrzeb.”
“Polecam Gorąco Centrum Stomatologii Sident, bardzo profesjonalnie obsługa, miła atmosfera, czystość na wysokim poziomie , po korytarzu czuć piękny zapach świeżości, sprzęt profesjonalny z wysokiej półki, nowy. A Pani doktor Natalia jest niesamowita, świetne podchodzi do małych pacjentów potrafi wszytko im wytłumaczyć i pocieszyć, moi czterej chłopcy są bardzo zadowoleni i sami się pytają kiedy pojadą do Dr Natalki leczyć ząbki. Polecam gorąco, bo nasze pociech muszą czuć się bezpiecznie i aby się nie zrazili, będąc w Sidentalu wiem że moje dzieci są w odpowiednich rękach i czują się komfortowo i bezpiecznie, to jest dla mnie najważniejsze. Dziękuję jeszcze raz Pani Dr Natalce za podjęcie się leczenia moich chłopaków. I zachęcam was drodzy rodzice do skorzystania z usług tego Centrum Stomatologii Sident bo świadczą usługi naprawdę na wysokim poziomie.”
“Bardzo polecamy, kożystamy od lat całą rodziną. Pełen profesjonalizm i fachowość. Mimo iż jesteśmy z innej miejscowości dobry fachowiec jest w cenie i naprawdę warto. Bardzo dobra opieka.”
“Chodzę z dziećmi regularnie na przeglądy do dr. Jakuba. Na razie nie było potrzeby leczenia, więc trudno mi ocenić, jak wygląda samo leczenie. Ale bardzo podoba mi się podejście do dzieci – spokojne, konkretne i z wyczuciem, bez przesady, a wizyty przebiegają bardzo sprawnie. Dla mnie ważne jest to, że dzieci wychodzą z gabinetu bez stresu i mówią, że „to wcale nie było straszne”.”
“Bardzo dobry stomatolog.Profesjonalista ma dużą wiedzę .Miła atmosfera .”
“Profesjonalna obsługa, fachowa rada. Polecam”
“Od lat leczę tam zęby i jestem zadowolona”
“Profesjonalne podejście do pacjenta.”