Przegląd katalogu
- 3,045 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 43% Ze zdjęciami
Znaleziono 3045 wyników
Przeglądaj dentistry w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,045 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 88,398 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dentistry z miast takich jak Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
Stomatologia Urbańczyk & Bajollari prowadzi gabinet stomatologiczny w regionie Rybnik. Zapewnia profesjonalną obsługę w przyjaznej atmosferze.
“Świetna profesjonalna obsługa. Takiego podejścia do pacjenta jak tutaj nie zaznałem u żadnego innego Stomatologa w mieście. Polecam!”
“Wspaniała Pani doktor, zawsze miła i ciepła osóbka, bardzo dobry specjalista”
“Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście. Polecam.”
“Niesamowitci specjaliści z cudownym podejścim do dzieci to już nie dentysta to cicia Kasia to ktorej nasza córka wraca z uśmiechem wcześniej bylismy w 6ciu klinikach dziecięcych ( wszędzie albo dziecko nie współpracuję albo narkoza ) Polecam z całego serca, Wspaniała energia i klimat, podejście do dzieci tak niesamowite że mozna sie wzruszyć :)”
“Gabinet Pana Dawida odwiedzam już kolejny raz podczas wizyt w Polsce. Świetna i szybka komunikacja, elastyczność w ustalaniu terminów, jasny plan leczenia i bardzo dobre rezultaty. Nowoczesny sprzęt, czystość i bezbolesne leczenie i rozsądne ceny, to tylko kilka powodów, dla których będę tu wracał. Bonus: mój 4 letni syn pierwszy kontakt z gabinetem dentystycznym miał właśnie tutaj. Przed wizytą oczywiście się bał, a teraz dzięki pani Anecie i panu Dawidowi stwierdził, że "już zawsze będzie przychodził tutaj". Dziękuję i serdecznie pozdrawiam ze Szwajcarii!”
“Do Dental Studio Rowecka trafiłem z Częstochowy. Potrzeba zabiegu recesji dziąsła chodziła za mną od ponad roku. Po paru konsultacjach u innych specjalistów nie udało mi się podjąć decyzji. Dopiero w w/w studio otrzymałem rzeczowe podejście, MENTALNE WSPARCIE i wysoki standard pracy. Doktor Jakub zasługuje na pochwałę nie tylko jako lekarz ale i Człowiek, który roztacza w przestrzeni ciepłą energie. Pięknie obchodzi się z narzędziami ale i również kulturą osobistą do pacjenta i co zwróciło moją uwagę do personelu! Pięknie posłuchać jak doktor zwraca się do asystentki, szacunek za to ogromny! Pomijając ten fakt, sama praca Specjalisty została na wykonana z wszelką starannością. Zaangażowanie dr.Jakuba było zdumiewające a efekt zabiegu genialny. Ważne wspomnieć o bardzo ważnym elemencie. Uczciwość. Od samego początku gdzie nie zapłaciłem za zdjęcie (miałem swoje lecz nie dało się go otoczyć) po konsultacje, wizyty kontrolne, zdjęcie szwów i przygotowanie do zabiegu to jest (zdjęcie kamienia) te elementy zostały wycenione pod koszt całego zabiegu co nie jest normą a dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem. Fajnie, że są takie miejsca, gdzie po wejściu człowieka wita elokwentny mężczyzna w recepcji który dba o każdy aspekt wprowadzenia do tego wyjątkowego miejsca. Dziękuje również za telefon po 3 dniach od zabiegu dopytując czy u mnie wszystko dobrze, prosząc o przesłanie zdjęć. Tak się buduje relacje z pacjentem. Doceniam. Będę polecał. Pozdrawiam”
“Polecam serdecznie. Miła oraz profesjonalna obsługa.”
“Dr Surma uratował mi weekend. Zgłosiłam się z ogromnym bólem zęba i pomimo soboty zgodził się mnie przyjąć. Ząb został zaopatrzony i wykonane zostało leczenie kanałowe. Teraz gdy znieczulenie puszcza dziąsło trochę boli ale ból jest o wiele mniejszy niż przed zabiegiem. Zdecydowanie polecam”
“Z całego serca polecam Panią Doktor Monike , profesjonalna , kompetentna , dokładna - wszystko fajnie tłumaczy , no i ten piękny uśmiech na wejściu do gabinetu …. Ach. Dentystka z powołania . 5 gwiazdek to za mało .”
“Teraz przed świętami uszczerbilem sobie ząb, jedyny gabinet, który miał okienko i mnie przyjął. Pani przypominajaca moja kuzynkę przystąpiła do działania, ale to co zrobiła w tak krótkim czasie przerosło totalnie moje oczekiwania. Świetna robota, poprostu 5 gwiazdek to mało. Polecam z całego serca ❤️ Bardzo dziękuję i życzę udanych świąt Bożego Narodzenia”
“Najlepszy dentysta na tej planecie pani doktor jest bardzo troskliwą stara się o ząbki szlifuje poprawia jak coś jeszcze znajdzie bardzo się stara o pacjęta żeby było wszystko w jak najlepszym porządku. Moje dzieci też bardzo zadowolone jeszcze tam wrócimy na pewno jak będzie trzeba”
“Szanowna Pani Doktor , Drogie Panie Asystentki, Chciałbym serdecznie podziękować za cały okres leczenia ortodontycznego – za profesjonalizm, troskę, cierpliwość i życzliwość, które towarzyszyły każdej wizycie. Dzięki Państwa zaangażowaniu i dokładności mogę dziś cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem. Każda wizyta odbywała się w przyjaznej atmosferze, co miało ogromne znaczenie i sprawiało, że proces leczenia był znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy. Dziękuję za indywidualne podejście, dbałość o szczegóły oraz zawsze miłe słowo. Jestem ogromnie wdzięczny za opiekę i efekty leczenia, które przerosły moje oczekiwania. Będę polecał Was swoim znajomym. Pozdrawiam”
“Polecam.Profesjonalnie,miło i przyjemnie.Pani Kasia jest najlepszym stomatologiem u którego się leczyłem.”
“Polecam wizytę u doktor Zupok. Mój syn jest zachwycony i my też, a nie jest to łatwy pacjent. Pani Asystentka też na 6! Dziękuję za to, że syn ma ochotę iść kolejny raz! Baliśmy się, że na 1 wizycie się skończy!”
“Super znieczulenia nie czuć wgóle i robienia tak samo Polecam”
“Pełny profesjonalizm, empatia i cierpliwość do pacjenta, szybkie terminy i niedrogo. Przyjechałam aż z Cieszyna, jedyny gabinet gdzie przyjęli mnie tak szybko z bólem zęba. Z ręką na sercu polecam!”
“Pan doktor to świetny specjalista. Dzięki niemu przełamałam swój odwieczny strach. Bardzo sumienny i empatyczny i jedyny w swoim fachu. Serdecznie polecam.”
“Profesjonalne wybielanie zębów. Efekt jest natychmiastowy i naturalny. Polecam każdemu, kto chce poprawić swój uśmiech.”
“LUXDENT w Bielsku-Białej to absolutnie wyjątkowe miejsce! Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, a przede wszystkim życzliwa i troskliwa opieka sprawiają, że każda wizyta przebiega w komfortowej atmosferze. Świetni specjaliści, którzy dbają o każdy szczegół – zdecydowanie polecam!”
“Niech o ogromnym zadowloniu z opieki świadczy fakt, że ani przez chwilę nie myślałyśmy z siostrą o zmianie lekarzy, kiedy okazało się, że Pani i Pan Doktor przenieśli się do innego miasta. Cudowne empatyczne podejście, profesjonalizm oraz komfort wizyt jest nieporównywalny z żadnym innym znanym mi miejscem. Przychodzenie na wizyty nie wiąże się z już z masą stresu, a pewnością, że jest się w dobrych rękach. Samo miejsce jest schludne, czyste. Można tam wykonać RTG, co ułatwia leczenie, gdyż wystarczy przejść do gabinetu obok. W przypadku zabiegów stosowane jest znieczulenie komputerowe, które jest niezwykle przyjazne osobom bojącym się igieł, przez co cały ból przy wyrywaniu ósemki ograniczał się do prawie niewyczuwalnego wkłucia. Korzystałam także z usług Pani Chirurg podczas wyrywania dwóch ósemek i mimo, że zabieg był trudny, to przez cały proces od wyrywania do ściągania szwów czułam się zaopiekowana, spokojna i zadowolona. Miejsce to prowadzą ludzie z pasją, a przede wszystkim wybitni specjaliści. Każdemu serdecznie polecam! ☺”
“Profesjonalnie, krótkie terminy, dentyści z powołania, bardzo życzliwy i serdeczny zespół. Wszystko zrozumiale wytłumaczone i perfekcyjnie wykonane. Polecam!”
“Pan Jacek Rymorz podjął się obszernego leczenia zębów mojej górnej szczęki obejmującgo wykonanie koron i mostków i odzyskaniu w jej wyniku prawie całości uzębienia. Przygotowanie obejmowało diagnozę, plombowanie i leczenie kanałowe większości zębów. Pracę wykonał ze znajomością rzeczy, zaangażowaniem i przy pełnej konsultacji ze mną jako pacjentem. Wynik końcowy jest - jak na razie - bardzo dobry. Osobiście mogę tylko polecić i dać jak najlepszą ocenę.”
“Nowoczesne biuro, dużo miejsc parkingowych, nie ma problemu się dodzwonić w godzinach otwarcia, bardzo miła Pani doktor, brak kolejek na miejscu”
AB Dental dentysta Orzesze to gabinet stomatologiczny w Orzesze, który stawia na jakość usług i komfort odwiedzających. Placówka prowadzi leczenie zachowawcze oraz dba o komfort pacjentów na każdym etapie.
“Polecam gabinet. Trafiłam tutaj szukając leczenia kanałowego oraz ekstrakcji dziewiątki (tak mialam zalazek zeba za ósemka) - szybko, konkretnie, bezboleśnie. Robilam rozeznanie w różnych gabinetach w Skoczowie i ten był nie dość że w przystępnych cenach to naprawdę na wysokim poziomie. Najlepszy gabinet w Skoczowie. Bez dwóch zdań. Atmosfera luźna, miła i profesjonalna. Jeszcze nie raz tutaj wrócę.”
“Może zacznę od tego, że nawet gdybym chciała się o coś przyczepić to nie mam o co..miejsce, które właśnie oceniam i do którego chodzę to dentysta a to słowo nigdy nikomu nie kojarzy się dobrze i szczerze? Zmieniłam zdanie po wejściu do tego gabinetu. Przerobiłam wielu dentystów tych na NFZ i tych prywatnych nie zdołali spełnić moich oczekiwań i wykonywać swojej pracy ze 100% zaangażowaniemn, natomiast w tym miejscu wiem, że położę się na fotelu i jestem w dobrych rękach. Pani Stomatolog ma ogromną wiedzę, której nie żałuję dla swoich pacjentów jak to się dzieje w wielu prywatnych gabinetach tzn lekarz stomatolog niewiele powie zaś zależy mu na tym aby wizyta odbyła się szybko, by móc przyjąć jak najwięcej poumawianych osób bo hajs musi się zgadzać.. w miejscu Estident wiem, że Pani Stomatolog wytłumaczy prosto, zrozumiale i konkretnie co się dzieje z danym zębem tak, że nawet jak nie ogarniamy tych całych stomatologicznych słów to i tak zrozumiemy o co chodzi. Dowiemy się również co Nas czeka na przyszłych wizytach, ile tych wizyt może być i jaki może być mniej więcej ich koszt. Samo pomieszczenie jak i poczekalnia wizualnie prezentują się bardzo ładnie, cenowo wierzcie mi nie jest tragicznie jak wspomniałam wyżej odwiedziłam wielu stomatologów i nie raz cenowo szczęka opadała”
“Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłem. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam”
“Najsympatyczniejsza pani stomatolog, zawsze uśmiechnięta, gabinet przyjazny dla każdego pacjenta, pełen profesjonalizm w działaniu. Wizyty u pani doktor nie wywołują stresu. Polecam gorąco usługi stomatologiczne pani doktor.”
“Powiem, że nie wiem co powiedzieć. Pan doktor podszedł bardzo profesjonalnie do usunięcia ósemki. Szacunek za troskę i empatię okazywaną wobec pacjenta, co jest również istotne. Co tu dużo mówić, niesamowity fach w ręku! Oczywiście nie umniejszając całej załodze - gratulacje utworzenia wspaniałego zespołu ludzi, gdzie profesjonalizm i dobrą energię da się wyczuć już na samym wejściu :) Dzięki ekipa! :D”