Przegląd katalogu
- 198 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 41% Ze zdjęciami
Znaleziono 198 wyników
Przeglądaj dentistry w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 198 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 5,733 opinii i ocen.
“Polecam Sky Dental w 100%! Rzeczy nie możliwe robią od razu - na cuda trzeba trochę poczekać - jak w naszym przypadku! Jedynka córki uratowana i to z efektem wow! Pełen profesjonalizm! Młodzi lekarze z pasją - potrafią doradzić, oferują najnowsze i najkorzystniejsze dla pacjenta rozwiązania, pracują na nowoczesnym sprzęcie a wszystkie wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze. Córka w końcu się uśmiecha a to jest najważniejsze!”
“Rewelacyjny gabinet! W pilnej sytuacji zostałem przyjęty błyskawicznie, bez zbędnego czekania. Profesjonalna, życzliwa i uśmiechnięta obsługa sprawiła, że od razu poczułem się spokojniej. Widać, że pacjent jest tu naprawdę ważny. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam!”
“Chciałbym to miejsce zarekomendować tym Państwu, którzy cenicie sobie nade wszystko profesjonalizm oraz miłą, rodzinną wręcz atmosferę, która panuje w tym gabinecie stomatologicznym. Na szczególne słowa uznania zasługuje w mojej opinii młodziutka Pani Aleksandra przy której żaden zabieg nie straszny ;) No i oczywiście zawsze uśmiechnięta i sympatyczna Pani Ania. Zasyłam serdeczności dla całego Państwa zespołu. Na pewno będę wracał i polecał.”
“Bardzo dobry i profesjonalny lekarz Stomatolog .Ma bardzo profesjonalne podejście. W obecnych czasach bardzo trudno o tak dobrego lekarza, korzystam całą rodziną z usług Pana Doktora i stanowczo mogę polecić każdemu, a do maluszków jest profesjonalny, NAPRAWDĘ STANOWCZO POLECAM KAŻDEMU.”
“Gabinet, który polecam z celaego serca.Ogromne zaangażowanie do pracy.Życzliwe i troskliwe podejście do klienta.W szczególności, Pani Dotor Olga.Bardzo dokładna Pani doktor. Rewelacja.”
“Jestem pacjentką Pana Doktora Dariusza Adamca od ponad 20 lat. Pan Doktor jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Widać, że praca Pana Doktora jest jednocześnie Jego pasją! Na każdą wizytę udaję się z pełnym zaufaniem i przyjemnością - wiem, że uzyskam pomoc i rozwiązanie problemu. Dziękuję za długoletnią opiekę Panie Doktorze!”
“Od wielu lat cała moja rodzina korzysta z usług pani dr dlatego mogę polecić Ją z pełną odpowiedzialnością. Jest to lekarz z wieloletniem doświadczeniem zawodowym popartym niezliczoną ilością szkoleń z wielką wiedzą i cudowną ręką Nie bez znaczenia jest dla mnie też to, że w gabinecie panuje przyjacielska atmosfera wszystkie zabiegi są szczegółowo omawiane i wykonywane zgodnie z założeniami. Polecam i ręczę, że jeśli przyjdziesz po raz pierwszy to już pozostaniesz na wiele lat tak jak ja.”
“Jestem bardzo zadowolona chodzę do Niego już od lat nie raz mi proponował różne zabiegi a ja się godziłam albo nie ale nigdy nie naciągał na coś”
“Pani Krystyna jest najlepszą specjalistką w dziedzinie, podczas wizyty zawsze miło i sympatycznie, polecam na 1000%.”
“Korzystam od kilkunastu lat w pełnym zadowoleniu i zaufaniu do Pani doktor. Ceny przystępne, na miejscu jest ogólnodostępny parking. Polecam.”
“Rok temu przeszedłem duże leczenie u doktora Macieja- wykonał podniesienie zgryzu, licówki i korony. Bałem się efektu tak dużego leczenia, ale zdecydowałem się na ten krok i nie żałuję. Doktor krok po kroku omawiał ze mną poszczególne etapy leczenia, co zmniejszyło moje obawy. Ponieważ bałem się, że będę wyglądać nienaturalnie, doktor zaplanował dodatkowy etap żebym mógł zobaczyć jak moje zęby będą wyglądać po odbudowie. Efekt ostateczny przerósł moje oczekiwania, jestem bardzo wdzięczny za nowy uśmiech. Pozdrawiam serdecznie cały zespół stomatologii Pietrzko.”
“Jeśli chcesz żeby Twoje zęby zostały dobrze wyleczone to polecam cały zespół Dentify, szczególnie Panią Patrycje ! Trafiłam tam rok temu po wielu nieudolnych dentystach, zagubiona i bojącą się uśmiechać. Pani Patrycja wyleczyła wszystkie moje zęby. Jest osobą doświadczoną, miłą, profesjonalną a przede wszystkim bije od Niej takie cieplo ze wizyty tam to przyjemność. Cały zespół Jest bardzo serdeczny i profesjonalny. Wiedzą co robią. Jak dla mnie nie ma w Bielsku lepszego centrum stomatologii.”
“Super nie naciągają dają prezenty itp. Mili zawsze przygotowani. Mega super!”
“Świetny lekarz , rwanie zęba to u doktora pestka.Polecam Magdalena Kubala”
“Leczę się u Pani Doktor Asi, jest rewelacyjna. Po raz pierwszy w gabinecie dentystycznym jestem wyluzowana i spokojna. Wiem że jestem w świetnych rękach , pani doktor rozumie mój strach , jest wesoła i pozytywną a przy tym jest świetną specjalistką. Mam pełne zaufanie ♥️”
“Ponad dwa miesiące temu miałam wykonany zabieg przeszczepu dziąsłowego i z całego serca chciałabym polecić Nowoczesne Centrum Stomatologii Sypień. Sam zabieg odbył się w bardzo komfortowych warunkach, wszystko przebiegło sprawnie i od samego początku czułam się bezpiecznie i miałam poczucie, że oddaje się w ręce doświadczonych i bardzo profesjonalnych lekarzy. Sam zabieg odbył się całkowicie bezboleśnie. Po zabiegu otrzymałam całą wyprawkę, a więc wszystkie niezbędne lekarstwa, zestaw opatrunków oraz ulotkę z informacjami dla pacjentów po zabiegu. Po przeszczepie rana była obolała, ale sam ból nie był na tyle dokuczliwy abym musiała brać środki przeciwbólowe dłużej niż jeden dzień, opuchlizna na twarzy też była praktycznie niewidoczna i już następnego dnia byłam w stanie odbyć lot samolotem. Chciałam jeszcze dodać, że przed zabiegiem miałam wykonaną higienizację, na którą udało mi się umówić dosłownie 2 dni przed zabiegiem tylko i wyłącznie dzięki pomocy bardzo sympatycznej pani recepcjonistki, która była w stanie znaleźć dla mnie termin, mimo że ja zadzwoniłam w ostatniej chwili. Sama higienizacja była wykonana na najwyższym poziomie, chyba jeszcze nigdy nikt z taką dbałością, tak starannie i dokładnie nie zdejmował z moich zębów kamienia. Minęły już dwa miesiące a zęby nadal są bardzo czyste. Cała moja rodzina zawdzięcza pomoc lekarzy Sypieniów w jakiejś wydawałoby się beznadziejnej sytuacji ,,zębowej’’. Pierwszy raz do ich gabinetu trafiłam około 13 lat temu i dzięki rekomendacji mojej Mamy i mojego brata, którzy trafili tam dużo wcześniej. Jeszcze raz całego serca polecam wszystkim Nowoczesne Centrum Stomatologii Sypień.”
“Profesjonalne podejście i rzetelność wykonywanej pracy. Przed każdą wizytą telefon potwierdzający Twoją obecność, a do tego najlepsze podejście Pani Katarzyny do dzieci. Jestem mega zadowolona z wizyt w tym miejscu i całym sercem polecam ❤️”
“Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Wszystko dokładnie wytłumaczone.Zespół uśmiechnięty i pomocny.Leczenie ortodontyczne nakładkami od invisalign.Efekt końcowy naprawdę przerósł moje oczekiwania.Bardzo ale to bardzo polecam Pana doktora Marka Truszla.Wszystko na 5-tke :) !”
“Znakomite dentystyczne leczenie w przemiłej atmosferze.”
“Świetne podejście do pacjenta, profesjonalna obsługa oraz przystępna cena . Usunięcie ósemki szybkie i bezproblemowe. Polecam!”
“POLECAM personel Kliniki LuxDent – Pana Doktora, Panie Rejestratorki i Asystentki – za skuteczną pomoc, trafne diagnozy, empatię, życzliwość, elastyczność w umawianiu wizyt oraz szybką reakcję w nagłych przypadkach. Do Kliniki LuxDent trafiłam podczas świątecznego dyżuru z silnym bólem ucha, gardła i zęba, który nie ustępował mimo stosowania leków przeciwbólowych. Wcześniej szukałam pomocy u swojego stomatologa oraz lekarza rodzinnego, który wykluczył zapalenie ucha. Dopiero dr Jan Machulec postawił trafną diagnozę i wdrożył skuteczne leczenie – konieczne okazało się usunięcie zęba. Przy okazji, na podstawie panoramicznego zdjęcia zębów, które miałam przy sobie, doktor zidentyfikował także inny problematyczny ząb, który wcześniej był nieskutecznie i nieprawidłowo leczony przez mojego dotychczasowego stomatologa. Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam Klinikę LuxDent!”
“Indywidualne podejście do pacjenta. Pacjent zawsze zostaje poinformowany o możliwościach leczenia wraz z ich wytłumaczeniem. Lekarze zaangażowani w wykonywanie swojego zawodu, Panie asystentki i higienistki zawsze potrafią umilić dzień. Cały personel stworzył przyjemną atmosferę wraz z profesjonalnymi usługami z zakresu stomatologii. Serdecznie polecam.”
“Polecam! Pan lekarz był delikatny. Wszystko wytłumaczył. Nareszcie znalazłam dentystę, któremu mogę zaufać.”
“witam. Do Pana doktora trafiłam przez mojego brata który ma taki sam problem z dzieckiem jak i ja... czyli paniczny strach przed dentystami. Wielokrotnie byłam u różnych specjalistów gdzie nasluchalam się jakie to mam dziecko i że nie da się nic zrobić, a najlepiej to uśpić i wtedy leczyć. Pewnie gdybym nie trafiła do Pana doktora to by się tak skończyło ale...... ku mojemu zaskoczeniu z gabinetu nie dobiegły żadne odgłosy histerii a po 30 min moje dziecko( które zazwyczaj dostawało spazmow i trzeba było je uspokajać bardzo długo ) samo umówialo si na następną wizytę?????!!!! dla mnie szok. Gdy spytałem dlaczego to odpowiedziała:" Pan doktor mnie słucha i traktuje poważnie". Piszę o tym ponieważ wydaje mi się że nie tylko ja przeżywałam takie chwilę, polecam każdemu sprawdzić i się przekonać. Bardzo Dziękuję za fachową opiekę i piękny uśmiech mojego dziecka.”
“Wiedza,profesjonalizm i doświadczenie pana doktora wraz z przemiłą i niezwykle pomocną kadrą czynią to miejsce godne polecenia . Leczenie ciężkich wad zgryzu syna dało rewelacyjne efekty! Polecam !”
“Gabinet na wysokim poziomie. Przemiła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Syn uwielbia wizyty u Was. Gabinet godny polecenia”
“Bardzo polecam tę klinikę! Zabieg higienizacji został przeprowadzony niezwykle dokładnie i delikatnie. Pani higienistka wszystko szczegółowo tłumaczyła, dbała o komfort na każdym etapie i udzieliła wielu cennych wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji.”
“Bardzo chciałam podziękować pani która nas dzisiaj przyjmowała odnośnie Lenki i Julci,mamy bardzo duży problem chodzenia do dentysty i trafienia na odpowiedniego dla Julii gdyż Ma bardzo złe wspomnienia po dentystach z lat młodszych ale po dzisiejszym dniu mogę z czystym sumieniem polecić panią dentystke jest to anioł dla dzieci ❤️❤️ Dziękujemy”
“Profesjonalnie i konkretnie. Na każdym etapie pełna informacja, na pytania rzetelna odpowiedź. Gabinet jest nowoczesny, a zaproponowane rozwiązania były dla mnie satysfakcjonujące. Jako Pacjent czułam się zaopiekowana, polecam!”
“Śliczny efekt wybielania zębów! Na początku zapisałam się na wybielanie lampą zoom2, ale na miejscu Pani doktor Joanna doradziła mi metodę laserową i jestem w mega szoku. Cena bez zmian :) Ostatnim razem w innej placówce wybielałam zęby lampą, przyznam, że efekt pracy lasera jest widoczny (bez przesady). Zatem zdecydowanie polecam każdemu kto miał gorsze doświadczenia z lampą, laser spisał się znakomicie!”