Skup Samochodów Auto-Handel
“Fachowo ,profesjonalnie i bez żadnych ściem ze auto kupuje się na dobrą bajere. Nie mam nic do zarzucenia i nie raz skorzystam. Polecam w 100%”
Znaleziono 5 wyników
“Fachowo ,profesjonalnie i bez żadnych ściem ze auto kupuje się na dobrą bajere. Nie mam nic do zarzucenia i nie raz skorzystam. Polecam w 100%”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi czyszczenia kostki. Panowie w 6 godzinek uwinęli się z robotą - 210 m2 kostki. Jest super. Polecamy, a my do was na pewno wrócimy po usługę czyszczenia elewacji :) Potwierdzam opinie poprzedników, panowie są bardzo kulturalni i zostawiają po sobie porządek.”
“Jakiś czas temu kupiliśmy u Pana Brachmańskiego opel corsa sprowadzony z Austrii. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Fachowa obsługa i porada. Auto sprawuje się bez zarzutu.”
“Dobry i uczciwy sprzedawca. Auto mam drugi rok i jestem zadowolony.”