Przegląd katalogu
- 63 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 63 wyników
Przeglądaj części samochodowe w Mysłowicach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 63 wyników w Mysłowicach, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 6,551 opinii i ocen.
“Super obsługa, zawsze znajdę tu to, czego potrzebuję. Polecam!”
“Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!”
“Jeśli stoją Państwo przed wyborem, gdzie kupić swój nowy samochód to Auto Centrum Bracia Sikora, jest wyborem najlepszym z możliwych. Spotkają się tam Państwo z obsługą na najwyższym poziomie, miłą atmosferą, zaangażowaniem i bardzo wysokim poziomem wiedzy na temat samochodów i tego, co z nimi związane. To wyjątkowe miejsce nie tylko z uwagi na fakt profesjonalizmu. Wśród tylu samochodów dostępnych na rynku, trudno jest wybrać ten jeden jedyny i wymarzony. Jeszcze trudniej jest trafić na uczciwych, mądrych, wartościowych i dobrych ludzi. Tutaj znajdą Państwo i jedno i drugie. Serdecznie dziękuję Panu Rafałowi, Panu Damianowi i Panu Dominikowi za wszystko, czego mogłam dzięki Wam doświadczyć.”
“Bardzo miły i pomocny sprzedawca, serdecznie polecam”
“Akumulatory nowe (nie lezaki jak w markecie) schodza jak swieze buleczki, i do tego ceny przystepne..”
“Zawsze wszystko porządnie zrobione, dobre terminy, bez cwaniakowania. Ceny bez przegięć, na prawdę porządny warsztat.”
“Polecam Bardzo fajny sklepik i bogaty wybór do Mercedesa”
“Kupilem w tym komisie auto Hyundai I40 2013r, sprzedaz jak i prezencja auta przez sprzedającego byla na dobrym poziomie. Z góry chcial bym zaznaczyć ze raczej komisom nie ufam z wielu przyczyn, to tutaj nie mogę powiedzieć nic zlego, samochód standardowo sprawdzilem sobie na AutoDNA i pokrywal się z informacjami ktore mi sprzedający powiedzial. Samochod ogladalem tak dlugo ze chlopaki zostali po swoim czasie pracy (za co przepraszam i dziękuje, nie dość że niedziela to jeszcze taki klient jak ja :) ) No ale dodam jeszcze żeby nie bylo tak mega pięknie i super jak to wygladalo po zakupie auta. Podczas ogledzin, auto naprawde świetne, jazda testowa również bez problemu, natomiast gdy odbieralem auto kolejnego dnia, wracajac do domu wyskoczyl EML (Check engine) no i w tym momencie wszystkie obawy co do handlarzy mi wrocily i mysl ze jakas wtopa... Okazalo sie ze przepustnica zaszla olejem i z racji tego wyskoczyl EML, oczywiscie skontaktowalem sie z Panem Tomaszem odrazu przedstawiając sytuacje która miala miejsce. Pan Tomasz bez problemu ani zawahania nie probowal uchylac sie od pomocy, wrecz przeciwnie. zwrocil mi pienieniadze za przepustnice ktora defakto nie byla mega droga. Potem okazalo sie ze dymi troche z pod maski, okazalo sie ze to mikropekniecie chlodnicy, natomiast w tym temacie juz sie do pana Tomasz nie zwracalem gdyz faktycznie sprzedajacy mogl o tym nie wiedziec, poniewaz ani plyn nie ubywal na postoju ani nic na to nie wskazywalo, jaki ciekawostke dodam ze nawet sie nie przegrzewal! chlodnice wymienilem, i w taki oto sposb jestem szczesliwym posiadaczem Hyundaia I40 ktorym zrobilem juz 30tyś KM w ROK! Od siebie chcialbym tylko dodać już nie w temacie Auto Komisu Galaktyka. Widze ze ludzie tutaj pisza ze kupili auto z takim a nie innym silnikiem obwiniajac sprzedającego ze silnik jest wadliwą jednostką od samego monatżu. Ja rozumiem że ludzie mogą się nie znać, ale nie wypadalo by chociaż troche poczytac o aucie ktory sie chce kupić lub ktory sie podoba? Chodzby na miejscu w telefonie wpisac, model, silnik opinie itd. Z pelnym szacunkiem do pana ktory pisal ze w Subaru jest Boxer, No owszem jest. Z tego slynie Subaru :) a to ze jednostka jest wadliwa to juz wina Subaru. Dlatego chcialbym apelowac do ludzi ktorzy sie nie znają na autach (I maja do tego pelne prawo, nie wszczy musza sie znac na wszystkim) ale weźcie kogos do pomocy w wybraniu auta, w celu jego sprwadzenia, To żaden wstyd a zaoszczędzi wam waszych ciężko zarobionych pieniędzy, jest wiele stron gdzie mozna sprawdzic auto i jego przeszlość, czy licznik byl krecony, czy bral udzial w jakims wypadku nawet za granica. Korzystajce z tego, wydaje mi sie ze komisom samochodowym tez zalezy mimo wszystko aby nie sprzedawac badziewia poniewaz chca aby ludzie czy znajomi wracali do komisu bo nooo nie ukrywajmy, oni z tego żyja, jak by tak robili non stop to moglo by byc ciezko, a tym bardziej ze nas jako konsumentow, mamy wieksze prawa niz sam komis. Reasumując: Ja kupielm auto w tym komisie, pisze dopoero po roku ten post poniewaz chcialem aby byl on zetelny a nie prowadzony euforia nowego zakupu na swieżo :) Osobiscie polecem Auto Komis Galaktyka, i tak jak pisalem, wezcie kogos do pomocy ktory sie zna na autach i was wspomoze w wyboże jeśli wy nie jesteście w temacie. Zawsze to jest wasza decyzja czy kupicie czy tez nie.”
“Polecam, wszystko sprawnie i bez problemów, miła i fachowa obsługa Pani Moniki Na pewno jeszcze tu wrócę po nie jedno auto”
“Części Tanie , wszystko dostępne na miejscu , fachowe porady . Polecam :)”
“Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić ten komis. Pełny profesjonalizm w załatwieniu od A do Z. Auta mega fajne czyste i żetelnie opisane. Interesowały mnie 3 samochody i wybrałem 1 który mi przypasował w 100%. Polecam.”
“Mogę z ręką na sercu polecić Auto komis 80 naprawdę podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie. Właściciel bardzo miły synpatyczny facet. Co prawda nie kupowałem auta lecz sprzedawałem Panu Rafałowi auto i zostało sprawdzone wszystko co było możliwe tak potwierdzam iż mają wiedzę o autach. Pracownik który zajął się moim autem bardzo synpatyczny można było pogadać pośmiać się to naprawdę wielki plus w moim rejonie dolnośląski powinni nauczyć się od nich podejścia do klienta. Na koniec transakcji Pan Rafał bez problemu zawiózł mnie do banku abym wpłacił pieniążki i choć było ok 300m do PKP poczekał i z uśmiechem stwierdził iż zawiezie mnie na pociąg poprostu rewelacja Polecam wszystkim”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep motoryzacyjny. Pan sprzedawca zawsze miły,dobrze doradzi. Ceny konkurencyjne. Polecam”
“Fajne miejsce, duży wybór na prawdę konkretnych samochodów. Mam od nich już któryś z kolei i za każdym razem jestem zadowolony, z resztą nie ja jeden, ostatnio z kolegą pojechaliśmy po samochód do nich i jest mega zadowolony. Sprzedawca bardzo konkretny, otwarty, w niczym nie widzi problemu. Z czystym sumieniem polecam. Jeśli szukasz pewnego auta zajrzyj najpierw do nich.”
“Uczciwa oferta, ladne samochody. Golf ktorego oglądałem bez uwag.”
“Polecam:) Jeden z najlepszych warsztatów mechanicznych w Mysłowicach Mazda 6.”
“Obsługa 10/10. Samochód w świetnym stanie, kontakt bez problemów, polecam”
“Bardzo dobra wypożyczalnia. Dobre auta, tanio szybko i bez problemów.”
“Dziś bylem w warsztacie LPG i Pan przypadkowo powiedzial ze mam 50 % zywotności akumulatora który tu kupowalem przeszlo 7 lat temu i nigdy mnie nie zawiodl. Warta do skody fabia II1.4 16v, Nosze sie z kupnem nowego przed zimą i też kolejny w Lucart,pozdrawiam.”
“Pięknie zaaranżowana ogromną przestrzeń po giełdzie samochodowej. Architektonicznie bardzo ciekawa konstrukcja, funkcjonalna. Gratulacje.”
“Konkret rozmowa. Konkret działania. Polecam”
“Fajne ceny za drewno kominkowe maja.”
“Bardzo dobry fachowiec , zna się na rzeczy . Usługi holowania na najwyższym poziomie”
“niezwłoczna pomoc przy wymianie kola, ceny bardzo przystępne polecam!!!”
“Z całego serca polecam! Znakomita I szybka usługa w dobrych pieniądzach. Dzięki temu mechanikowi udały się nasze wakacje, samochód zepsuł nam się w trakcie drogi na wakacje, naprawiono nasz samochód w 3 godziny, bardzo miła obsługa. Polecam!”