Pepco Świerklaniec
“Bardzo przyjemny sklep Miła, pomocna obsługa Czysto i przejrzyście”
Znaleziono 6 wyników
“Bardzo przyjemny sklep Miła, pomocna obsługa Czysto i przejrzyście”
“Bardzo miła obsługa , aż chce się tam robić zakupy. Pozdrawiam Piotr”
“W dobrym miejscu aby zatrzymać się na szybkie zakupy i wpaść do parku”
“Warto odwiedzić. Bardzo miła obsługa”
“super ciuszki a pani sprzedająca jest świetna polecam”
“Bardzo solidny, fachowy i miły właściciel. Zawsze dobrze doradzi i obsłuży. Gorąco polecam!!!”