Przegląd katalogu
- 152 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 42% Ze zdjęciami
Znaleziono 152 wyników
Przeglądaj car service w Będzinie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 152 wyników w Będzinie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 11,302 opinii i ocen.
“W niedzielę zaparkowałem ciężarówkę bez problemu. Według znaków, parking jest płatny od środy do soboty.”
“Profesjonalna obsługa, pełna wiedza na temat ubezpieczeń. Zdecydowanie polecam”
“Super mechaniki jechać bez obaw najlepszy na śląsku”
“Pełen profesjonalizm. Przystępne ceny jak na dzisiejsze czasy. Korzystam od kilku lat. Polecam każdemu.”
“Polecam! Polisa mieszkaniowa na najwyższym poziomie. Pani Dagmara, rozwiała moje wątpliwości i jasno wytłumaczyła skąd biorą się różnice w cenie w różnych ofertach jakie otrzymałam i na co należy zwrócić uwagę wybierając polisę. Na wszystkie pytania uzyskałam szczegółowe odpowiedzi. Polecam :)”
“Pan Józef przyjechał do mnie, wymienił i podłączył nowy akumulator. Wszystko działa bardzo dobrze!”
“Bardzo polecam ten warsztat! Pan Maciej bardzo dokładnie wyjaśnił jaki mamy problem, jak go naprawić i ile czasu to zajmie. Zaopiekowano się autem i wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczalnią i odszkodowaniem. O nic nie musiałam się martwić. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.”
“Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm, rzetelna obsługa. Najlepsza agentka w rejonie.”
“Niesamowita przemiana mojego oczka w głowie, środek autka wyczyszczony z dbałością o każdy szczegół, lakier nabrał nowego blasku, odcień zyskał głębie. Kontakt z klientem na 6, na każdym poziomie wykonywanych prac, polecam z czystym sumieniem.”
“Z czystym sumieniem można polecić ten warsztat. Moje samochody były u różnych mechaników jednak Pan Mateusz to profesjonalista z pasją której brakuje już innym tego typu fachowcom.”
“Świetny serwis. Rzeczowe wyceny napraw. Auto naprawiane na czasz. Korzystne ceny napraw.”
“Reputacja buduje markę. A nie wątpliwie reputacja w tym miejscu jest ogromna. Masa zadowolonych posiadaczy Hondy Gold Wing z całego kraju. Ogromna wiedza i rzetelność.”
“Od lat kupujemy tutaj polisy i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i szybkie załatwianie wszystkich formalności sprawiają, że wracamy tu z pełnym zaufaniem. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo polecam! doskonała obsługa, nie tylko dobrany akumulator ale wymieniony i sprawdzony na miejscu i to w sobote po południu. Idealne miejsce dla kobiet, gdy Wam padnie aku;) przemiły Pan Właściciel, pozdrawiam i bede wracać!”
“Szybką i trafna diagnoza hałasu w przednim zawieszeniu (pęknięta sprężyna) . Naprawa w następny dzień, wymiana oprócz sprężyn paru detali, i jazda jak nówką. Poznać fachowca. Trochę trudno trafić, brak informacji.”
“Fachowiec w swojej branży! Przyjedź, oceni, konkretnie odpowie i w terminie będzie gotowe. Polecać za bardzo nie muszę ale skoro gogle pyta...”
“Trafiłam na Pana z polecenia chłopaka - po skorzystaniu z usług polecę i ja :) Bardzo szybka i profesjonalna robota! Szybki termin, szybka robota, przystępna cena. Warto również dodać, że właściciel jest bardzo miły i konkretny :D Polecam”
“Polecam i SZANUJE.Byłem 2 razy i będę jeździć jeszcze więcej.Pierwszym razem gdy przyjechałem samochodem pan podczas rozpoczęcia pracy pan zdiagnozował pękniętą sprężynę co było nie wyczuwalne w trakcie użytkowania pojazdu i powiedział aby pierw to naprawić ponieważ po wymianie sprężyny i tak będę musiał przyjechać raz jeszcze i nie ma sensu płacić dwa razy.BARDZO UCZCIWE PODEJŚCIE.W większości zakładów znając życie zrobiliby usługę kazaliby zapłacić a potem przyjedź pan raz jeszcze bo coś jest do zrobienia.(SPOTKAŁEM SIĘ NIE RAZ Z TAKĄ SYTUACJĄ) Kolejna sprawa. Umówiłem się na wizytę i o tej godzinie zostałem przyjęty a nie jak w większości warsztatów przyjedź pan za 3h. Drugim razem byłem moim najbardziej ukochanym samochodem i nie zawiodłem się.(Fiat 125p 75r)Pan jak się okazało pracował w Servisie Fiata i powiedział że jeszcze musi ustawić kąty co było dla mnie zaskoczeniem bo nie wiedziałem że w Dużym takowe się ustawia.Kiedyś byłem na zbieżności w innym miejscu i nic nie mówili o tym.Powiedziane było ze tylko zbieżność w Fiacie się ustawia i tyle.Ale człowiek uczy się całe życie i dowiedziałem się czemu mi opony zjadło i auto piszczało na zakrętach W każdym bądź razie POLECAM bo po wyjechaniu na drogę od razu wyczułem różnicę w prowadzeniu a myślałem ze po prostu jak to niektórzy mechanicy mówią"ten typ tak ma". Warsztatów z prawdziwego zdarzenia coraz więcej ale doświadczenia i uczciwości coraz to mniej.Polecam i dziękuję raz jeszcze.”
“Bardzo dobry fachowiec. W święto był gotów pomóc przy flaku. Niewielkie koszty. Polecam!”
“Polecam firmę MAR GAZ. Serwis bardzo profesjonalny, a Pan Marcin wie co robi i zna się na rzeczy jak mało kto. W końcu znalazłem dobrego gazownika :)”
“5 gwiazdek przede wszystkim za to ze blacharz wywiazuje sie z umowionego terminu i podoba mi sie że patrzy w zeszyt i zapisuje kiedy podstawic auto”
“Oddałem samochód w związku z awarią klimatyzacji. Naprawa wykonana szybko, zgodnie z ustaleniami, Pan dzwonił, tłumaczył, doradzał. Przy odbiorze pokazał zużyte podzespoły i wszystko wyjaśnił. Dobry i miły kontakt, polecam usługi w tym warsztacie!”
“Bardzo dobry warsztat, szybka diagnoza uszkodzenia i naprawa w ciągu jednego dnia, korzystam z tego warsztatu już kolejny raz i jestem mega zadowolony. Ceny za usługi są bardzo przyjazne, polecam.”
“Szybko i bez problemów. Pozdrawiam obsługę. Suzuki B”
“Pan Marcin to profesjonalista. Szybka diagnostyka, jasna informacja jakie koszty, ile czego i za co. Zaskoczyło mnie, że dostałam zdjęcia tego co zostało wymienione, mogłam zobaczyć stare części. Dostałam paragon z gwarancją, wszystko bardzo szybko załatwione. Świetny kontakt i dobre miejsce. Zdecydowanie wrócę tu ze wszystkimi samochodami :)”
“Solidna i bardzo szybka naprawa. Indywidualne podejście do klienta bardzo dobry kontakt z warsztatem oraz z bardzo miłymi pracownikami . Jestem zadowolony i dziękuję za naprawę mojej małej Lanci Ypsylon . Pozdrawiam serdecznie”
“Chłopaki szybko ogarnęli mapę do RS6 które obecnie ma 790KM i daje super fun w codziennej jeździe :) Gorąco polecam.”
“Ponownie nie zawiodłam się. Panie przesympatyczne, a oferta ubezpieczeniowa rewelacyjnie dobrana do moich potrzeb za niewielką cenę w stosunku do konkurencji. Pozdrawiam”
“Polecamy tą firmę. Panowie przyjechali po nas aż na Węgry. Sprawnie, miło, sympatycznie. Dostaliśmy auto zastępcze, którym dojechaliśmy do domu. Jeszcze raz ogromne dzięki za powrót do domu! Wszystkiego dobrego. Rodzinka z Warszawy ❤️”