Przegląd katalogu
- 295 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 31% Ze zdjęciami
Znaleziono 295 wyników
Przeglądaj biuro podróży w Wisłie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 295 wyników w Wisłie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 79,788 opinii i ocen.
“Kiedyś się jeździło wispole i pekaese”
“Ładny zabytkowy kościół, warto zobaczyć.”
“Zdecydowanie pięć gwiazdek za świetna organizację gry teambuildingowej "Who killed the Maid?" dla grupy 30 osób w Hotelu Heron. Mimo dość późnej pory rozpoczęcia gry, cały zespół momentalnie wciagnął się w "zabawę". :) Świetne prowadzenie przez Pana Kamila, pozostali aktorzy też zasługują na oklaski. Świetny angielski całej ekipy PE. Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu zespołu i mam nadzieję do zobaczenia. :) Ogromnie polecam!”
“Doprawdy urokliwe miejsce, wiele atrakcji .”
“Piękny Niedźwiadek. Warto zobaczyć”
“Teren spacerowy dla dużych i małych, można pochodzić albo przysiąść na jednej z ławeczek i podziwiać widoki.”
“Świetne miejsce na uboczu z pięknymi widokami i wspaniałą ciszą. Domki świetnie wyposażone i wykończone z dbałością o każdy detal - widać że właściciele włożyli w to miejsce sporo serducha. Właściciele super pozytywni - pomocni a i wieczorem poświęcą swój czas żeby pogadać przy ognisku. Życzyłbym sobie więcej takich miejsc na świecie i takich ludzi. Rewelacja, na pewno wrócimy.”
“Super szlak nawet dla początkujących. Cóż więcej dodać - sama natura. Po drodze Kaskady Rodła i piękne widoki”
“Bardzo fajny spacer, łagodny i cały czas wzdłuż Wisełki. Super miejsce na upalne dni, ponieważ od drzew i rzeki jest spory chłód. Bardzo polecam.”
“Bajeczne miejsce - naprawdę blisko nieba ;) Cicha, spokojna i sielska okolica z panoramą, która sprzyja wypoczynkowi. Dojazd typowo gorski, ale fajną drogą z asfaltu i płyt. Dopiero ostatni odcinek bardziej szutrowy. Zimą chyba warto zabrać łańcuchy. Sam domek piękny, ale brakowało nam rolet na górnych oknach. Zapewniają piękny widok z piętra, ale wpuszczają sporo oslepiajacego światła. Sprawiają też, że domek szybko się nagrzewa. Byliśmy tam w połowie października, a było przez to naprawdę gorąco. Zamierzam zawitac ponownie zimą ;)”
“Z całego serca polecamy "Wille pod Starą Skocznią". To wyjątkowe miejsce, w którym od pierwszej chwili czuć dbałość o każdy szczegół. Obiekt jest ni czysty i zadbany, a lokalizacja idealna – wokół panuje cisza i spokój, sprzyjające prawdziwemu wypoczynkowi. Przemiłe i zawsze pomocne właścicielki sprawiają, że czuliśmy się tu jak w domu. Śniadania są pyszne i różnorodne, a dodatkowo do dyspozycji gości jest świetnie wyposażony aneks kuchenny. Pokoje są przestronne, z dużą ilością miejsca do przechowywania. Z okien roztacza się przepiękny widok na góry, a wokół willi rozciąga się urokliwy ogród – idealny na poranną kawę czy popołudniowy relaks. Tuż obok szumi potok, w którym można zanurzyć stopy po górskich wędrówkach. To miejsce, do którego z pewnością wrócimy – i to nie raz!”
“Cudowne miejsce w Wiśle.Pokój czysty,właściciele bardzo mili.Blisko do centrum jak również do dworca PKP.Polecam!!! Pozdrawiam Paulina z Łucją I Dominiką”
“Piękne, klimatyczne domki w Beskidach! Bardzo przyjemny pobyt, świetna komunikacja z właścicielką, bardzo pomocna! Dziękujemy bardzo”
“Oferta w pełni zgodna z opisem. Domek przestronny, na uwagę zasługuje bardzo duża działka, na której się znajduje i która jest do dyspozycji gości. Ponadto właściciele są bardzo mili i w razie jakichkolwiek problemów są zawsze do dyspozycji. Serdecznie polecam!”
“Po 3 latach wróciliśmy na męski wypad do „Domku u Tadka” i od razu przypomniało nam się, za co tak bardzo polubiliśmy to miejsce. Cisza, spokój, klimatyczny domek przy ul. Zielonej i ten niepowtarzalny klimat – wszystko jak za dawnych lat, a może i lepiej! Gospodarz jak zwykle gościnny i pomocny, a sam domek świetnie utrzymany, czysty i w pełni wyposażony. Idealne miejsce na reset z dala od zgiełku. Polecam z całego serca – my na pewno wrócimy szybciej niż za kolejne 3 lata!”
“Bardzo polecam. Byliśmy z córkami na farmie i chociaż pogoda nie dopisała bawiliśmy się świetnie. Wiele zwierząt które żyją w świetnych warunkach, dodatkową atrakcją to możliwość karmienia zwierzątek. Można wejść do Zagrody z króliczkami, jest nawet kangur. Córki były zachwycone a farma jest adekwatna do każdego wieku. Myślę, że tym mniejszym jak i starszym będzie się bardzo podobać !”
“Super lokalizacja spokojne miejsce . Domek przytulny dopiero co postawiony bardzo czysto duża kabina prysznicowa z możliwością nalania wody do brodzika jest to plusem przy małym dziecku . Na miejscu leżaki miejsce na ognisko czy grilla . Altanka na pochmurne dni sympatyczny właściciel domku . ;)) Polecam napewno wrócę w to miejsce nie raz ;))”
“Tablice informacyjne mówią o rysiach, niedźwiedziach, sowach... Szlak niebieski nie jest jakoś bardzo trudny. Ośmiolatka dała radę. Na szczycie nagroda za trud szlaku - wieża widokowa z której można podziwiać widok 360°”
“Urokliwe miejsce można nawet spotkać po drodze czaple siwą”
“Warto wejść niebieskim szlakiem z Wisły ładne widoki wsrod szumu potoku.”
“Super trasa, lekkie wzniesienie całą drogę. Piękne widoki!”
“Bardzo ładne miejsce, zadbane :)”