Przegląd katalogu
- 77 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 74% Z opiniami
- 22% Ze zdjęciami
Znaleziono 77 wyników
Przeglądaj biuro podróży w Kozych, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 77 wyników w Kozych, Śląskie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 4,113 opinii i ocen.
“Piękne miejsce. Parking niedaleko. Widok petarda!”
“Piękne widoki. Malownicze miejsce.”
“Miałam okazję zobaczyć park podczas koncertu, bardzo ładne miejsce, spory parking. Polecam.”
“Parafia jest z prawdziwego zdarzenia.ksiądz z zycia wziety.poprostu.chce sie uczesniczyc nabożeństwach.i wogule.tu sie czuje miłość bliźniego. serdecznie polecam”
“Super miejsce na wypoczynek!!! Są stoły i miejsce na ognisko!!!”
“Dobrze,że jest trochę oddalony od głównej drogi i nie słychać ruchu samochodów podczas mszy.”
“Kawałek historii i piękna teraźniejszość”
“Bardzo ciekawy park można odpocząć”
“Nowa atrakcja turystyczna w Kozach nawiązująca do nazwy miejscowości. Ciekawe czy na stałe w tym miejscu?”
“Fajne miejsce, łatwo dostępne. 30 min z parkingu przegibek.”
“Bajeczne miejsce, mało ludzi (mimo sobotniego popołudnia). Dojście może być nieco wymagające, szczególnie w nieodpowiednim obuwiu. Warto wziąć ze sobą jakiś kocyk, bo miejsce zachęca do dłuższego odpoczynku. (Kolejny plus to brak komarów ;) Polecam zostawić auto na parkingu przy kamieniołomie.”
“Na razie parking nie jest gotowy ale gdy będzie to miejsce jest bardzo fajne”
“Przyjechałem do urzędu, ze średnim nastawieniem , w wejściu znalazłem odpowiednie druki , każda z pań odpowiedziała mi "dzień dobry", co nie zdarza się w żadnym urzędzie w bb. Wchodząc do pokoju , zostałem miło przyjęty, wytłumaczono mi procedury, na spokojnie bez wywyższania się , ludzkie zdrowe podejście, ale zauważyłem że to działa, ludzie w kolejce mili zadowoleni. Ale najważniejsze że panie potrafią słuchać, podejście bardzo na plus. Jako administrator Informator Kozy pozytywnie się zaskoczylem i pozdrawiam :)”
“Szczyt o zalesionym wierzchołku, przez który przebiega czerwony Mały Szlak Beskidzki. Miejscowi nazywają go Kopcami, ze względu na występowanie kilku kulminacji.”
“Nocą, jesienią we mgle robi pioriunujacey wrażenie.”
“Po dzisiejszych G.Ż. można stwierdzić że dobrze się dzieje w Kozach. Frekwencja sprzed pandemii, szkoda że średnia wieku 60+ Powrót do tradycji - kazanie z ambony i całkiem ok w wykonaniu x.Bobasa. Dodam że do Kóz jeżdżę tylko na G.Ż. 6 razy w roku bo mieszkam dość daleko.”
“Byłam w wielu Subwayach, jednak tutaj podejście do klienta zwłaszcza przez Panią Lidke jest na najwyższym poziomie. Pani ta już po raz kolejny jak tu jesteśmy dba o to żeby Nasze jedzenie zostało zrobione z dbałością o każdy szczegół. Widać że wkłada serce w swoją pracę. Oby więcej takich Pań Lidek. Na pewno wrócę.”
“Witam chcę podziękować kierownikowi serwisu i całej ekipie za profesjonalne podejście do klimatyzacji w golfie 4 .Ja nie znam lepszej firmy w okolicy ,inni nie dawali rady .Firma działa długo na rynku i zawsze dbają aby klient był zadowolony to drugie auto które tam naprawiam . Jeżeli ktoś ma problem z nieszczelnością klimatyzacji lub inną awarią związaną z tym tematem to ja polecam wszystkim tylko tą firmę.”
“Fajny sklep a grilowane udka przez właściciela przepyszne”
“Porządna stacja, czyste toalety, miła obsługa”
“Polecam serdecznie, produkty zawsze świeże a obsługa świetna”
“Zazwyczaj staram sie nie wpadać do sklepu ma chwilę przed zamknięciem, z obawy przed brakiem towaru po całym dniu.. Ale dzisiaj spotaklo mnie miłe zaskoczenie. Pełny warzywniak,pełne półki, a stoisko mięsne aż prosiło sie o zakupy. Wyeksponowany towar (szynki i kiełbasy), duży wybór prokojonego juz sera, widoczne cenówki, wszystko świeże. I najważniejsze przemiła obsługa, nikt nie patrzył na mnie wzorkiem kata za to, że wpadłem do sklepu na ostatnią chwilę. Pozdrawiam ekipę Lewiatana z drugiej zmiany ! I oby tak dalej, będę do Was często wracal ( ale obiecuje, ze nie chwilę przed zamknieciem).”
“Dobrze wyposażony sklep. Parking.”
“Personel się stara dobrze obsłużyć klientów towar dobrej wartości nie ma co psioczyc pozdrawiam...”
“Piękny sklep i bardzo duży wybór na stoisku mięsnym”
“Niesamowicie polecam ten przystanek, choć byłem na nim tylko raz ale jest mega bo ma kosz na śmieci. mam nadzieje ze moja opinia pomogła podróżującym po naszych pięknych Kozach”