Przegląd katalogu
- 310 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 310 wyników
Przeglądaj beauty salon w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 310 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 42,583 opinii i ocen.
“Bardzo szybki kontakt, super miejsce gdzie można się wyciszyć i zrelaksować się po pracy. Muzyka bardzo klimatycznado tego miejsca. Bardzo sympatyczna i miła Pani która prowadzi tę komnatę solną. Polecam jak najbardziej.”
“Byliśmy dzisiaj w strefie saun. Było cudownie, przeżyliśmy 2 świetne seanse saunowe w saunie Daisy. Jeden to zioła, drugi to zimowa herbata z anyżem. Panowie byli świetni, temperatura odpowiednia, po wyjściu z seansu padał śnieg- świetny zimowy klimat. Bardzo fajne miejsce na relax i odpoczynek. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni i oczywiście polecamy ! Po strefie saun udaliśmy się na relax do łaźni, tam odpoczywaliśmy w bani Afrodyty: mleko kozie z płatkami róż. Cudownie spędzony czas, romantycznie i klimatycznie. Wspaniała obsługa: pani dała nam peeling przed wejściem, to było wspaniałe. Piękny dzień spędzony w tym miejscu, relax, odpoczynek, spa. Bardzo dziękujemy za cudownie spędzony dzień u Was;)”
“Bardzo polecam :) endermologię miałam wykonywaną w 3 trzech różnych salonach i myślę, że ta była wykonana z największym zaangażowaniem i najlepszymi efektami. Tak samo depilacja laserowa i fale radiowe. Pani Angelika wprowadza miłą atmosferę - zero dyskomfortu, doradzi jaki zabieg wybrać i zaraża uśmiechem :)”
“Bardzo polecam! Pani Kasia zawsze z najwyższą starannością wykonuje usługę!”
“Super podejście do dzieci, bardzo ładnie obcięte, piękne wypielęgnowane włoski mojej córeczki.”
“Miła Pani fryzjerka z podejściem do dzieci. Niskie ceny. Dzieci zadowolone z fryzur. Polecam.”
“Miałam robione pazurki, są piękne. Jestem bardzo zadowolona. Zrobione z wielką starannością. Pani która wykonywała jest bardzo sympatyczna, bardzo miło się rozmawiało. Bardzo polecam”
“Bardzo sympatycze panie cięcie szybkie i precyzyjne:)”
“Jestem bardzo zadowolona, cięcie Pani Iwona zrobiła tak jak chciałam i czuje się super. Mila atmosfera, na czas. Idealnie”
“Dobre miejsce, zeby popływać. Szatnie cieple, woda ciepla pod prysznicem. Dobra cena za basen miejski”
“Hotel Hitek w Tychach to duży, nowoczesny obiekt w samym centrum miasta, z dużym i wygodnym parkingiem. Lokalizacja sprawia, że łatwo dotrzeć do najważniejszych punktów w mieście. Obsługa recepcji jest bardzo miła i pomocna, a cena pobytu adekwatna do standardu hotelu. Pokoje komfortowe, czyste, a atmosfera przyjazna. Idealne miejsce zarówno na pobyt służbowy, jak i weekendowy w Tychach.”
“Gorąco polecam usługi P. Pauliny. Przemiła obsługa pełen komfort i relaks, aż chce się tam przebywać!”
“Uwielbiam! Pani Aldona to rewelacyjna fryzjerka.”
“Dziś oddalam się totalnemu relaksowi a przy tym zrobiłam coś dla skóry głowy , zostałam wspaniale zaopiekowana przez Pana który wszystko wyjaśniał , przebadał i wykonał bardzo przyjemne masaże głowy ramion i dłoni , polecam w 100 % dla każdej zmęczonej kobiety”
“Pani Monika to cudowna kobieta! Specjalista z powołania. Leczyłam u niej problem z brodawką, w niecały rok zostałam praktycznie wyleczona z brodawki, którą miałam na nodze około 5/6 lat. Inni podolodzy niestety nie byli mi w stanie pomóc. Doszedł problem wrastających paznokci- z mojej winy, przez złe obcinanie paznokci i robiły mi się stany zapalne- pani Monika nigdy nie zostawiła mnie z bólem, ratowała, za każdym razem moje rzeźnickie wybryki na paluchach. Kobieta ma anielską cierpliwość i jest przede wszystkim empatyczna. Serdecznie polecam zajrzeć do pani Moniki jeśli macie podobne problemy, myślę, że tak jak mi pani podolog wam pomoże!”
“Jestem Klientką Pani Ewy od roku i wręcz uwielbiam ten Gabinet. Podejście do Klienta jest niezwykle kompleksowe, zawsze wychodzę z uspokojonym duchem i zadbanym ciałem. Doceniam bardzo indywidualne rozpoznanie potrzeb, wnikliwą obserwację Klientki i poszukiwanie rozwiązań najlepszych dla tzw. 'trudnych przypadków'. To oczywiście wymaga dodatkowego zaangażowania ze strony Pani Ewy, ale ona właśnie to uznaje za standard :) U Pani Ewy zdecydowanie nie płaci się za czas, a jedynie za usługę. Wszystkie zabiegi wykonywane są ze ogromną starannością. Sam Gabinet jest niebywale estetyczny i utrzymywany w najwyższej czystości, dając wzorzec konkurencji :) (w tej materii miałam niestety bardzo różne doświadczenia, więc zwróciłam na to jeszcze mocniej uwagę). Zdaję sobie sprawę, że wychwalam to miejsce aż zanadto, lecz zarówno ja, jak i moja Mama nie znalazłyśmy zupełnie nic, do czego można by mieć zastrzeżenia. Polecam z czystym sumieniem, bo tak powinien wyglądać profesjonalizm w tej branży.”
“Piesek obcięty zgodnie z umową. Sympatyczna właścicielka która jest zarazem weterynarzem :) więc spojrzy na pieska okiem lekarza.”
“U Pani Teresy każda usługa jest robiona z największą dokładnością i dbałością o potrzeby klienta! Polecam gorąco! :)”
“Z całego serca polecam Maję! Chodzę do niej już od 4 lat i nie wyobrażam sobie powierzyć mojej cery komuś innemu. Trafiłam do niej z problematyczną, trądzikową skórą, a dzięki jej ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu, moja buzia przeszła niesamowitą przemianę. Podchodzi do pielęgnacji holistycznie – bierze pod uwagę styl życia, dietę, hormony, stres i inne czynniki wpływające na stan skóry. Dzięki temu zabiegi naprawdę działają a efekty są trwałe. Ceny są bardzo przystępne jak na tak wysoki poziom usług. Maja to prawdziwa profesjonalistka z pasją i sercem do tego, co robi!”
“Bardzo profesjonalna usluga doswiadczonej i bardzo sympetycznej kosmetyczki. Ratije paznokcie nie do uratowania. Polecam :)”
“Serdecznie polecam Panią Agnieszkę — to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu! Każda wizyta w jej gabinecie to pewność, że jestem w najlepszych rękach. Pani Agnieszka podchodzi do klienta z ogromnym zaangażowaniem i precyzją, doradza i dobiera zabiegi indywidualnie. Czuć, że praca jest jej pasją, a przy tym zawsze panuje miła i ciepła atmosfera. Z całego serca polecam!”
“Fajne miejsce na spędzenie czasu z rodzinką . Nie daleko jest jezioro paprocańskie duży plac zabaw każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Wspaniałe miejsce a Ela tworzy cuda na pazurkach i robi to z ogromną pasją i starannością ♥️”
“Pełen profesjonalizm, polecam każdemu :)))))))”
“Super obsługa, jakość wykonania”
“Super miejsce! Piękny salon. Pani Monika to profesjonalistka w każdym calu. Ogromna wiedza oraz indywidualne podejście do klientki. Polecam w 100%”