Salon Fryzjerski "KD" - Kmiecik Dorota
“Super dziewczyny miłą i profesjonalna obsługa”
Znaleziono 7 wyników
“Super dziewczyny miłą i profesjonalna obsługa”
“W zakładzie fryzjerskim p.Kasi czuję się jak w domu.Miło, cieplutko, czyściutko.Kolekny rok wychodzę z salonu zadowolona, moje włosy są super obcięte, p.Kasia podpowiada jak utrzymać włosy w dobrej formie.Ma dziewczyna ogromną wiedzę, talent, a dobrym sercem i uśmiechem obdarowuje wszystkich.”
“Fachowa obsługa, super profesjonalna, przemiłe panie fryzjerki i Śliczne fryzury.”
“Bardzo dziękujemy;) wczoraj byliśmy na pierwszym strzyżeniu naszej córeczki;) super podejście;)”
“Uratowana po koloryzacji ostatniego fryzjera...Pani Basia profesjonalistka,szybki termin. Gorąco polecam na pewno wrócę ☺️”
“Profesjonalna obsługa jestem mega zadowolona”
“Profesjonalizm na wysokim poziomie”