Przegląd katalogu
- 189 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 189 wyników
Przeglądaj baby food store w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 189 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 74,139 opinii i ocen.
“Nie przepadam za robieniem zakupów w supermarketach, ale do Auchan przy ul. Focha zaglądam, bo mieszkam w pobliżu. Po raz pierwszy zamieszczam opinię o obsłudze, z czym bywa różnie w różnych sklepach, ale za sprawą dwóch Pań obsługujących stoisko z wędlinami postanowiłem podzielić się opinią, pozytywną. Panie Jadzia i Renatka, bardzo sympatyczne, miłe, z poczuciem humoru i uprzejme, za każdym razem sprawiają, że zakupy nie są dla mnie uciążliwą koniecznością :)”
“Bardzo fainy sklep , dobrze zaopatrzony ,super miła obsługa.! A w Szczególności Pani Kierownik , przemiła pomocna i bardzo kompetentna osoba zawsze z uśmiechem na twarzy ! Świeże mięso , wędliny bardzo dobrej jakości ! Polecam z czystym sumieniem”
“Społem to miła obsługa i polskie produkty. Polecam”
“Społem to miła obsługa i polskie produkty. Polecam”
“Obsługa bardzo miła i pomocna. Klimatyzacja działa sprawnie, co sprawia, że zakupy są komfortowe. Wnętrze sklepu jest bardzo czyste, a przestrzeń duża i dobrze zorganizowana, co ułatwia znalezienie potrzebnych produktów. Polecam!”
“Przemiła obsługa zwłaszcza wysoka pani w okularach, pozdrawiam.”
“Daje 5. Tylko dlatego, że jest to najbliższy mi sklep..ale widać, że trochę Panie sprzedające mają problem z ogarnięciem warzyw i owoców nie zachęcają do kupna..ciasta i wędliny podobnie”
“Jeśli jest brudno to proszę mop i do roboty nie podoba się to do sklepu obok”
“Pani Żaneta, pracownica sklepu bardzo pomocna dla klientów. Rzadko spotykana sytuacja w dzisiejszych czasach, oby więcej takich osób!”
“Spoko market, w miarę spełnia moje oczekiwania. Proszę zwrócić uwagę na porządek na parkingu bo tam jest ciekawie czasami. Sklep ten jest moim najbliższym więc często go odwiedzam. Ogólnie jest zawsze to co potrzebuje. Polecam.”
“Jedna z najlepszych biedronek w Częstochowie. Jest porządek, nie jest zawalona paletami jak inne. Pracownicy mili :) Polecam”
“Chodzę do pawilonu od ponad 13 lat i nie mogę jakoś specjalnie narzekać. Kobitki tam pracujące w miarę sympatyczne i pomocne.”
“BARDZO MIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA .POMOCNA I PRZYJAZNA DLA KLIENTÓW .DZIĘKUJĘ ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Pyszne, świeże pieczywo, czysto, ceny w porządku, bardzo sympatyczna obsługa - aż miło się przychodzi. Kolejki są wszędzie, nie bądźmy tacy niecierpliwi, a P. Fredowi Frinstonowi proponuję inwestycję w słownik ortograficzny i wrzucenie na luz ;)”
“Przemiła obsługa, duży wybór. Czystość na 5!”
“Lubię ten sklep.Może dla niektórych ceny wysokie ale wolę jakość bo naprawdę wiem co jem.Polecam”
“Sklep spełnia oczekiwania, szczególnie miła Pani Ilona- kasując produkty sprawdza daty produktów do spożycia, zawsze jest kulturalna i empatyczna.”
“elegancki społem trzeba wspierać”
“Najczęściej kupuję wa4zywa, nabiał, mrożonki duży wybór znakomita obsługa.”
“Jeśli ktoś uważa, że pracownicy w Polomarkecie nie są mili to ja się z tym nie spotkałam. A robię tu zakupy od 2019 roku. Mimo zmiany pracowników nigdy nie doświadczyłam chamstwa, wrecz przeciwnie. Każdy miły, uśmiechnięty. Nie wiem jak można pracowników obwiniać za kolejkę w sklepie to już wiele mówi o oceniających. Pamiętajmy, że dostajemy często to, co sami dajemy. Teksty typu czy można otworzyć druga kasę są żenujące nie tylko dla pracownika, ale również dla pozostałych klientów sklepu. Dlatego podziwiam Panie za duża cierpliwość. P.S. Szczęśliwego nowego roku dla całego personelu polo marketu! ☺️”
“Miłą obsługa I atmosfera,gorąco polecam”
“Lokalny sklep spożywczy z dość dobrym wyborem wędlin. W sklepie można znaleźć produkty nie dostępne w zwykłych sieciowych sklepach.”
“Mimo iż jest ten sklep na uboczu warto robić tam zakupy jest duży asortyment towarów gdzie indziej ciężko dostępnych.”
“Market w którym znajdziesz wszystko to co potrzebujesz do codziennego życia. Od kosmetków napoi nabiału po owoce i warzywa. Najbardziej brakuje mi tu lady w której można kupić mięso i krojone wędliny. Ogólnie polecam ten sklep bo jest dobrze zaopatrzony i są dostępne ceny. Prośba aby bardziej zwrócić uwagę na porządek na zewnątrz sklepu to umila zakupy.! Nadal nie widać poprawy”
“czysto schludnie pieczywo Musiorski.”