Chorten
“Cieszyn po stronie polskiej jest piękny natomiast po stronie czeskiej mnie się nie podobał”
Znaleziono 8 wyników
“Cieszyn po stronie polskiej jest piękny natomiast po stronie czeskiej mnie się nie podobał”
“Duży wybór towarów, miła obsługa, sporo piw "kratowych" jakaś alternatywa dla biedronki, czy żabki...”
“Bardzo dobre zaopatrzenie, ceny wysokie”
“Młody sprzedawca jest przesympatyczny! Bardzo miła obsługa. Asortyment jest naprawdę spory. Polecam.”
“Dobrze zaopatrzony punkt. Nie było dużo ludzi, kolejki też umiarkowani do samoobsługi wszystkie kasy wolne.. Jest parking godzinka bezpłatna.”
“Korzystamy od lat z tej masarni. Przepyszne wyroby, a kiełbasa biwakowa na ognisko nie ma sobie równych! ;)”