Apteka Słoneczna
“Profesjonalny personel i ceny przystępne.”
Znaleziono 13 wyników
“Profesjonalny personel i ceny przystępne.”
“Cenami biją wszystko inne na głowę. Jest tak znacząco taniej, niż w każdej innej, że tylko żal, że nie 24h xD”
“Super obsługa, Pani farmaceutka poleciła i opowiedziała o kilku lekach. Bardzo duży asortyment”
“Całodobowa dobrze zaopatrzona Apteka. Miła obsługa i mieli ten lek, którego nie miała konkurencja. Pani farmaceutka dokładnie wytłumaczyła gdzie Aoteka się znajduje i jak do niej dojechać.”
“Najlepiej zaopatrzona apteka!! Dostępne leki , które gdzie indziej są niedostępne. Przemiły ,sympatyczny i zaangażowany zespół fachowców pomaga dobrać odpowiednie preparaty . Czuję, że zależy im na zdrowiu pacjentów . Zawsze polecam również moim znajomym.”
“Apteka jak apteka , gdy człowiek jest w potrzebie to korzysta , ceny przystępne , obsługa jak najbardziej ok”
“Zawsze miła i kompetentna obsługa. Bardzo dobrze zaopatrzona apteka. Niestety czasem zdarza się czegoś brak ale jest zamówiony w tempie express. Polecam serdecznie.”
“Przejeżdżałem tamtędy i postanowiłem wstąpić – bardzo miła obsługa! Pani magister była uprzejma i pomocna, fachowo doradziła i zaproponowała tańsze odpowiedniki leków. Czuć, że zależy jej na pacjencie, a nie tylko na sprzedaży. Polecam!”
“Polecam. Dobre zaopatrzenie. Ceny średnie.”
“BARDZO dobre ceny (na jednym leku zaoszczędziłam prawie 20 zł, co przy regularnym stosowaniu robi różnicę), praktycznie wszystkie leki były na miejscu w sprzedaży. Jeden lek pani zamówiła w hurtowni i na drugi dzień, punktualnie o ustalonej godzinie na mnie czekał. Na szczególną pochwałę zasługuje pani farmaceutka - bardzo miła i uprzejma, służyła fachową pomocą, cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Dawno nie miałam okazji spotkać się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Jestem mega zadowolona z tej apteki. Szczerze polecam.”
“Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miła obsługa w aptece. Młoda Pani z ciemnymi włosami (chyba Klaudia) zawsze doradzi lub zamówi potrzebny lek. Serdecznie polecam!”