Żabka
“Bardzo miła obsługa i dużo asortymentu”
Znaleziono 13 wyników
“Bardzo miła obsługa i dużo asortymentu”
“Bardzo pomocni w doborze roweru.bylem z synem Pan pokazał 2 rowery,syn mógł się przejechać,nawet Pan zmienił siodełko do prób,zakup udany.polecam”
“Lubię ten sklep, spiętrzenie sobotnie przy kasie pozwala zwolnić i odetchnąć. System mycia podłogi sprawia, że śmierdzi niebotycznie - zauważyłem, że tak robią w kilku lokalizacjach. Niestety mam wrażliwy węch, lecz paradoksalnie wracam do tych sklepów, bo mam tutaj upatrzony asortyment w dobrych cenach.”
“Wcale nie najtaniej ale taniej niż w Biedronce”
“Biedronka to sklep w którym najczęściej robię zakupy. Przemili pracownicy i wiele produktów zapewniają że zakupy w tym sklepie będą przyjemne.”
“Seteczka kiedyś była 24h ... Już od roku jest tylko do 22.oo ... Kilku członkom LGBT przeszkadzało że właściliel bardzo dobrze prosperuje i odprowadza duże podatki ... a wszystko przez to że nie chciał dawać prezentów ... Dzięki temu cieszy się moja znajoma , która robi biznes trochę dalej ... ale ten obcy - to podatków w Polsce za wiele nie pozostawia ...”
“Odnowiony sklep z większą przestrzenią i dość dobrym parkingiem.”
“Rozładunek na freshu trwa ok. 1h razem z jakością”
“Bardzo fajny sklep z możliwością wypicia napoju pod parasolem.Bardzo duży asortyment towaru na tak mały sklep .Bardzo miła obsługa”
“Bardzo miło, sprawnie i profesjonalnie. Polecam”