Przegląd katalogu
- 165 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 165 wyników
Przeglądaj szpital w Rumii, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 165 wyników w Rumii, Pomorskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 4,793 opinii i ocen.
“Miła i przy tym bardzo profesjonalnie wykonana usługa, jestem bardzo zadowolona z zabiegu i na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Polecam”
“Profesjonalna obsługa w doborowym towarzystwie. Regularnie korzystam z zabiegów na twarz oraz co miesiąc Pani Justyna dba o moje paznokcie. Co wyróżnia ten gabinet oprócz profesjonalizmu to niezwykle pozytywna atmosfera. Zawsze czuję się zaopiekowana.Polecam.”
“Polecam wszystkim gorąco.Bardzo profesjonalna obsługa.”
“Profesjonalnie, starannie, cierpliwie i do tego ciepło i sympatycznie. Gorąco polecam! Z pewnością wrócę.”
“Serdecznie polecam Dr. Ewę Polonis-Dejk. Pani Doktor jest przemiła, niezwykle dokładna i zaangażowana. Po wizytach zawsze wychodzę zadowolona z przekonaniem, że jestem w dobrych rękach. Gorąco polecam!”
“Pani Ilona jest niesamowita. Pomaga mi i mojej rodzinie w różnych dolegliwościach- skutecznie. Ogrom wiedzy i doświadczenia, a przy tym niesamowita życzliwość.”
“Pan doktor pomógł nie jeden raz. Bardzo przystępne ceny jak i fachowa opieka”
“Z całego serca polecam Alicja Piechowska To osoba, która potrafi stworzyć atmosferę pełną zrozumienia i bezpieczeństwa, co sprawia, że łatwo się otworzyć. Każda sesja była dla mnie krokiem w stronę lepszego samopoczucia i większej samoświadomości”
“Polecam serdecznie Panią Małgosię! Perfekcyjnie wykonany makijaż permanentny w każdym calu. Nowe brwi, usta i kreski to arcydzieło.”
“Gdyby nie to, że Doktor nie zlekceważył moich innych objawów i nie zlecił badań ( byłam z urazem kręgosłupa) nie wykryto by u mnie nowotworu złośliwego. Na wizycie był konkretny i rzeczowy. Wszystko wyjaśnił bardzo dokładnie i widać, że jest zainteresowany pacjentem.”
“Pani Agnieszka i Pani Małgosia super. Makijaż permanentny super, polecam”
“Kasia to niezwykle doświadczona osoba, która poprzedza terapie szczegółowym wywiadem, popartym w razie potrzeby biorezonansem. Niezwykle trafna w diagnozach, wyniki badań medycznych wskazały dokładnie na to samo, co bez nich zdiagnozowała Kasia. Plus trafione leczenie. Od razu lepsze samopoczucie a i długofalowa poprawa w poważnych schorzeniach. Chodzę od roku, prowadzę rodzinę, także dzieci, znajomych i nie było wśród nich braku zadowolenia czy braku efektów. Z ręka na sercu godne polecenia!”
“Bardzo miła kobieta. Ma ogromne doświadczenie i wie co robi. Bardzo polecam”
“Miła i Profesjonalna obsługa, doradzono mi odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne na dodatek w dobrej cenie. Polecam”
“Każdej zagubionej osobie serdecznie polecam konsultacje w PCT. Kojąca i wspierająca atmosfera, celne diagnozy, przydatne sugestie i wspaniałe grupy terapeutyczne, na których człowiek oswaja swoje lęki, zrzuca ciężary przeszłości, poznaje i akceptuje siebie. Poza odnalezieniem spokoju i radości, zbudowałam też kilka wspaniałych relacji i mam przyjaciół którzy rozumieją mnie i sprawiają, że rosnę a nie ciągną w dół :)”
“Od lat się tam leczę i raczej nie miałem problemu. Rejestracja na wysokim poziomie i lekarze specjaliści.”
“Jako osoba bardzo młodego wieku w ciąży (16 lat) uważam razem z mamą iż Pani polozna środowiskowa Małgorzata Pancer jest bardzo miłą, ciepłą, sympatyczną osobą o wysokiej kulturze osobistej. Czuła, fachowa, pomocna z życzliwym i wspierającym podejściem. Z całą ufnością polecamy.❤️ Bardzo też polecamy Lekarza ginekologa pana Marka Foltmana, jest osobą bardzo kompetentną, z dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do tego miły i praktyczny. Możemy polecić z cala pewnością.”
“Polecam naprawdę, bardzo mi pomógł”
“Super lekarz, z powołaniem i sercem”
“Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że w Sferze Emocji pracują wyłącznie profesjonaliści. Koncentrują się na danej osobie i problemie, nie narzucając się pokazują, że rozwiązanie jest w zasięgu ręki lub było w nas cały czas. Potrafią wesprzeć w trudnych chwilach, wskazać gdzie radości w życiu się ukryły. Bardzo uważnie słuchają, by wyczuć w którym momencie pojawia się problem i celnie zadziałać. Indywidualnie podchodzą do par i osób. Z całą pewnością, umowienie się do p. Igi na terapię par było najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć. Następnie przejście na terapię indywidualną potrafiło dać wymierne efekty z jednego spotkania na kolejne. Z bardziej przyziemnych spraw, gabinet mieści się na zamkniętym osiedlu, ale blisko jest Port Rumia, 5 minut na piechotę, więc z zostawieniem auta nie ma problemu. Zawsze można łatwo się umówić, godziny spotkań też dostosować do swoich potrzeb i możliwości.”
“Wczoraj byłam na higienizacji u p. Adrianny. Pani Ada jest osobą bardzo empatyczną, robi wszystko z jak największą starannością i bardzo delikatnie. Pierwszy raz czyszczenie z kamienia i piaskowanie było dla mnie prawie "bezbolesne". Wszystkim polecam! I pozdrawiam Panią Adę :)”
“Z Panią Anią współpracowałam ponad 1.5 roku, jest profesjonalną, kompetentną i empatyczną terapeutką. Na sesjach czułam się bezpiecznie- akceptowana i rozumiana. Pani Ania uważnie słuchała i otaczała wsparciem. Dzięki terapii doświadczam pełniejszego życia, mam większy wgląd w samą siebie. Terapia pomogła mi stanąć po swojej stronie, pomogła przeżyć to, co dotychczas nieprzeżyte. Jestem wdzięczna, że to właśnie Pani Ania towarzyszyła mi w tej drodze. Dziękuję! I szczerze polecam współpracę z Panią Anną Sarad.”
“Pisze spod starego nazwiska :) dzisiaj dzwoniłam co prawda ciężko było się dodzwonić Ale pani oddzwoniła i udało mi się dostać na wizytę, która ktoś odwołał w sprawie niepokojących mnie dolegliwości po poronieniu. Pani z recepcji miła uśmiechnięta i zainteresowana potrzebami pacjenta w moim przypadku była to zbyt ciepła klimatyzacja, która po mojej uwadze obniżyła. Nie wiem dlaczego na doktora S. Są takie złe pogłoski nie jest wcale zły może mało rozmawia Ale skupia się po prostu na pracy jego sposób bycia jest nie typowy Ale proszę nie oceniać go negatywnie przez pryzmat opini Google, pani Polozna również miła i uśmiechnięta jak najbadziej na plus, pozdrawiam”
“Nowoczesne, sprawne i profesjonalne laboratorium. Miła obsługa. Duży parking. Polecam z +”
“Cudowny lekarz! Świetne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca ❤️”
“Jestem bardzo zadowolony z obsługi i opieki w Panaceum. Panie w rejestracji zawsze szczegółowo poinformują i wyjaśnią co zrobić. Opieka medyczna na wysokim poziomie. Nie spotkałem się z sytuacja żebym nie mógł na nich liczyć od okolo 3 lat. Polecam placówkę.”
“Szanowni Państwo, jestem pacjentem Waszej przychodni od wielu lat, decyzja o zmianie poprzedniej podyktowana była bardzo dobrą opinią o Was, nie żałuje tej decyzji, wspólnie z żoną- osobistą. Jesteście bardzo profesjonalni i kompetentni. Personel recepcyjno - pielęgniarski jest bardzo empatyczny i bardzo pomocny. Nigdy , ale to przenigdy nie spotkaliśmy się z problemem potencjalnej wizyty u lekarza. dziękuję że jesteście.”
“Świetna specjalistka, konkretna, ale zawsze z wyczuciem. Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Polecam”
“Cudowna Pani doktor z powołania”