Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego
“Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania całemu zespołowi Szpitala Weterynaryjnego Krzemińskiego za uratowanie mojego pieska. Pod koniec marca tego roku z minuty na minutę mój piesek przestał chodzić. Polecono mi szpital Krzemińskiego i dziękuję losowi, że to trafiliśmy w to miejsce. Od pierwszego telefonu czuliśmy się bardzo zaopiekowano. Od pań rejestratorek po lekarzy operatorów- każdy był bardzo zaangażowany i poświęcił nam dużo czasu. Dużym plusem było przedstawienie szacowanych kosztów leczenia już na etapie rozmów telefonicznych. Dzięki szybkiej diagnozie, szybkiemu przyjęciu, operacji i indywidualnemu podejściu mój piesek jest dziś nadal ze mną i jest samodzielny. Dziękuję każdemu kto stanął na naszej drodze :)”