Przegląd katalogu
- 446 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 446 wyników
Przeglądaj szkoła w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 446 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 16,543 opinii i ocen.
“Klub z kilkudziesięciu letnimi tradycjami. Wciąż w wielu konkurencjach z medalami. Przyjazna atmosfera.”
“Bardzo dobre przedszkole integracyjne, z bogatą ofertą programową. Dzieci mają zajęcia piłki nożnej, zumby, są TUSy, dla dzieci z orzeczeniami zapewniona terapia. Bardzo miłe panie opiekunki z bogatą wiedzą i empatią potrzebną w pracy z dziećmi.”
“Wspaniałe przedszkole. Panie są miłe i kompetentne. Jedzenie bardzo dobre,zawsze pycha ciasto . Co roku jakaś sala jest odnawiana w przedszkolu więc wygląda coraz piekniej.”
“Robią wielka, ważna i wspaniałą robotę. Moja córeczka spędziła tam kilka lat i wiem, że dziś jest tak wspaniałą dziewczynką, mądrą i wrażliwą, do tego umiejącą sobie radzić w szkole i z rówieśnikami, w dużej mierze dzieki kadrze Magicznego Zamku. Za co serdecznie dziekuje.”
“Bardzo miło wspominamy czas spędzony w przedszkolu! Kochane, kompetentne panie. Dobre jedzenie, organizacja i opieka. Córeczka była zawsze zadowolona i nigdy się nie skarżyła. Z całego serca polecam ♥️”
“Przedszkole spełnia nasze oczekiwania. Wszystko działa sprawnie dzięki wspaniałej kadrze. Polecam !”
“Miejsce dla dzieciaczków prowadzone z zaangażowaniem i wielkim sercem . Nasza córcia jest zachwycona ☺️My jako rodzice również ☺️”
“Studiowałam tu trzy lata i na prawdę nie mogę narzekać. Wykładowcy, którzy mnie uczyli są kompetentni i zawsze byli dostępni. Pani w kantynie zawsze uśmiechnięta i uczynna (gdy zabrakło sałatek potrafiła nawet specjalnie przygotować na zamówienie). Dziewczyny w bibliotece super pomocne. W BOSie też nigdy nie było problemów z nieuprzejmością. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Może i nie jest to idealne miejsce ale kto z nas jest? A może trzeba zacząć bardziej wymagać od siebie a nie od innych...”
“Polecam z całego serca. Super klimat, niepowtarzalny.”
“Mili i wyrozumiali nauczyciele i pracownicy. Szkołę milę wspominam po ukończeniu tam liceum zaocznego.”
“Robert prowadzi jedną z niewielu szkół paralotniowych na Pomorzu, po której można mieć pewność że absolwent "da radę" i nie zrobi sobie krzywdy przy pierwszej lepszej okazji. Instruktor podchodzi z pasją do tego co robi, a to przekłada się na dobre wyniki nauki. Osoby niezdecydowane mogą umówić się na loty zapoznawcze tandemem paralotniowym.”
“Wspaniałe miejsce. Dzieci mają mnóstwo ciekawych zajęć, uczą się kreatywności i poznają otaczający je świat. Kadra ma świetne podejście do dzieci. Już od pierwszych dni nasz syn w domu wspomina o przedszkolu i z chęcią do niego wraca. Bardzo dziękujemy :)”
“Wyjątkowe miejsce, w którym uczeń może poczuć się jak w domu. Zaangażowani nauczyciele, którzy z pasją przekazują wiedzę i inspirują do własnego rozwoju. W XIV LO nie tylko zdobywa się wiedzę, to także przestrzeń, w której zawiera się nowe relacje, które nie kończą się wraz z zakończeniem edukacji. O rozwój intelektualny oraz psychospołeczny dbają wszyscy, czyniąc tę szkołę przyjazną, ale z zasadami i wymaganiami. To były trzy wyjątkowe lata, które wspominam z dużym sentymentem.”
“Już dwukrotnie miałam okazję współpracować z tą placówką prowadząc kurs i warsztaty :) . Młodzież była bardzo zaangażowana, widać że to ludzie z pasją do zwierząt, chcący rozwijać się w różnych kierunkach. Życzę wszystkiego dobrego!”
“Genialne miejsce . Szczerze polecam.”
“pozdrawiam serdecznie nauczycieli A.krauza”
“Duża szkoła, sympatyczni nauczyciele, warsztaty i praktyki na miejscu, mundurki zamawia się w szkole, zajęcia dodatkowe, szkoła wiele razy nagradzana, jej uczniowie często wygrywają w konkursach, dużo uczniów, szkoła posiada windę, sale są dobrze wyposażone. Jest kawiarnia i "mała restauracja"- sala konsumpcyjna.”
“Mam wspomnienia z 2012 roku, kiedy jeszcze chodziłem do tego przedszkola... :(”
“Bardzo fajne przedszkole polecam !”
“Szkoła zmodernizowana, coraz piękniejsza, coraz nowocześniejsza. Wiele projektów, konkursów i... sukcesów. Nauczyciele zaangażowani, uczniowie usmiechnieci. Polecam z pełnym przekonaniem.”
“Wbrew wcześniejszym wypowiedziom szkola jest bardzo przyjazna dzieciom i ich rodzicom , lekcje są innowacyjne i tak opracowane aby dzieci zainteresować danym tematem. Bardzo polecam”