Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
“Jestem zadowolona ze szkoły i z wychowawcy - Pana Bartosza.”
Znaleziono 7 wyników
“Jestem zadowolona ze szkoły i z wychowawcy - Pana Bartosza.”
“Ja chodzę do tej szkoły już 5 lat i jest mega jedyny minus w tej szkole jest to że nie ma sklepiku albo automatu na jedzenie picie miały być ale covid na to nie pozwolił .i w roku 2022 zostały zbudowane nowe sale więc jest mega dużo zmiana.”
“Cudowne chwile spędzone w tej szkole i wspaniali ludzie, których tam się spotkało nie pozwalają dać mniej niż 5 gwiazdek... Szkoła cały czas się rozwija. Polecam”
“Cieszę się że moje dziecko tu się uczy. Przyjazna atmosfera. Szkoda ze ja do takiej szkoły nie chodzilem.”
“Szkola godna polecenia.P.Agata wychowaca kl drugiej kiedys wspomagajaca to nauczyciel zaslugujacy na szczegolne pochwaly.Syn z przyjemnoscia uczęszcza na zajecia.Pelen profesjonalizm i zaangażowanie”