Przegląd katalogu
- 531 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 531 wyników
Przeglądaj sport, szkoła i przedszkole w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 531 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 16,067 opinii i ocen.
“Ulubione zajęcia mojej pięciolatki:))) Pani Dorota skutecznie motywuje do kreatywności i zaangażowania. Na każdych zajęciach praca z inną materią, dzięki temu każde zajęcia są inne i ciekawe dla dzieci. Bardzo polecam te zajęcia. Dzięki nim, moja córka rozwija swoją kreatywność i widzę jak z zapałem podchodzi do każdych zajęć:))”
“Kameralna Szkoła z indywidualnym podejściem do uczniów i stałym kontaktem z rodzicami. Dużo mniejsze klasy niż w szkole państwowej, co daje możliwość uchwycenia nad czym każdy z uczniów powinien pracować, co jest jego silną stroną. Wszystkie zajęcia zorganizowane są w dwa dni w tygodniu, co jest znacznym ułatwieniem. Nauczyciele bardzo zaangażowani. Dzieci czują się w tej szkole zaopiekowane. Efekty i skuteczność nauki jest imponująca.”
“Klub sportowy to miejsce, w którym odnajduje się pasja, zdobywa się umiejętności, kształtuje charakter, i tworzy przyjaźnie na całe życie. Klub, w którym miałem okazję uczestniczyć, jest prawdziwą oazą sportowego ducha i inspiracji. Jego siła tkwi w fantastycznej społeczności, składającej się z oddanych zawodników, trenerów, rodziców i działaczy. Wszyscy wspólnie dążymy do osiągnięcia wyznaczonych celów i podnoszenia poprzeczki, niezależnie od dyscypliny sportu. To niesamowite, jak zaangażowanie każdej osoby przyczynia się do tworzenia wyjątkowej atmosfery pełnej pozytywnej energii. Obserwując rozwój zawodników, z dumą patrzę na to, jak klub pomaga im odkrywać ich potencjał, zachęca do nieustannego doskonalenia i wspiera w trudniejszych chwilach. Wierzę, że to właśnie dzięki takim klubom sportowym młodzi ludzie uczą się wartości takich jak determinacja, uczciwość, i współpraca. Działalność klubu obejmuje także edukację na temat zdrowego stylu życia, zachęcając do aktywności fizycznej i dbania o zdrowie. To naprawdę inspirujące widzieć, jak klub angażuje się również w działalność społeczności lokalnej, organizując akcje charytatywne i wspierając różnorodne inicjatywy. Z dumą stwierdzam, że ten klub sportowy nie tylko kształtuje sportowe umiejętności, ale także formuje charaktery, wpływając pozytywnie na życie wszystkich jego członków. Jestem wdzięczny za możliwość bycia częścią tego wspaniałego środowiska i szczerze polecam go każdemu, kto szuka nie tylko sportowych wyzwań, ale również przyjaźni i niezapomnianych wspomnień.”
“Bardzo polecam! Kurs dwudniowy - Sternik motorowodny, przebiegł ciekawie i w miłej atmosferze. Dobrze przekazywane materiały szkoleniowe oraz wykwalifikowana kadra. Polecam!”
“Fantastyczne zajęcia. Córka chodzi od roku i z przyjemnością patrzę na jej postępy oraz profesjonalne podejście do każdego dziecka na zajęciach.”
“Najwyższy poziom treningów, wybitni trenerzy, świetna atmosfera. Zdecydowanie najlepsza szkoła w Trójmieście.”
“Bardzo polecam tą szkółkę. Zdałam wszystko za pierwszym razem. Z panem Piotrem nie tylko nauczysz się jeździć w miłej atmosferze i bez stresu. Po tym kursie egzamin to „pikuś”.”
“Przedszkole do którego moje dzieci uwielbiają chodzić. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, jest sporo dodatkowych atrakcji takich jak wyjścia do kina, teatru, wycieczki. Można też zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe jak szachy, piłka nożna, zajecia plastyczne w ramach godzin przedszkolnych. Wychowanie dzieci odbywa się poprzez celebrowanie ważnych dla naszego narodu rocznic oraz w duchu wartości chrześcijańskich. Położenie przedszkola w centrum stanowi jego atut i umożliwia korzystanie z położonego nieopodal parku oraz plaży a także licznych placów zabaw. Polecam wszystkim szukającym przedszkola które uczy i wychowuje do bycia w pełni ukształtowanym człowiekiem.”
“Świetnie szkolenie, widać że trenerom zależy na jak najlepszym przekazaniu wiedzy”
“Nie mogę wystarczająco polecić tego szkolenia. Naprawdę cieszę się, że zdecydowałem się zrobić stcw tutaj, a nie w Miami, nauczyciele są bardzo pouczający i doświadczeni. Trening fizyczny, tak dobrze zorganizowany w profesjonalnych obiektach, naprawdę naśladuje rzucenie palenia, dodatkowo przesuwając nasze granice. Dobrze zorganizowana dla studentów, którzy nie mieszkają w Gdańsku, w zakresie pomocy przy składaniu dokumentów morskich dla studentów spoza Polski. Nie mogę się doczekać powrotu za 5 lat”
“Świetne miejsce do przeprowadzania Festiwalu Gdynia OPEN :)”
“Bardzo nowoczesna szkoła dająca znakomite przygotowanie do pracy na morzu w różnych specjalnościach, od nawigacyjnych po offshore.”
“Najlepsze 5 lat! Serdecznie polecam wydział WNHIS wszyscy pomocni Panie z dziekanatu, wykładowcy! Super czas jak ktoś się zastanawia czy warto to na prawdę polecam!”
“Bardzo fajne miejsce.Obiekt nowoczesny, czysty i dobrze zorganizowany. Wszystko na plus.Mega miłe panie na recepcji zawsze uśmiechnięte, pomocne i bez żadnego problemu wszystko wytłumaczą. Aż chce się tam wracać”
“Najlepsze Gimnazjum do ktorego chodzilem”
“Cudowne rozwijające i wspierające miejsce z cudowną kadrą. Mój synek jest w grupie Toddlersów i była to najlepsza decyzja. Zaopiekowany, szczęśliwy a ja spokojna. Jeśli grupa żłobkowa albo przedszkolna to tylko tutaj.”
“Super organizacją i instruktor, przyjazna atmosfera, można po kursie spokojnie zaliczyć test”
“Przedszkole godne polecenia ❤️ Mimo tego, że synek uczęszczał tylko miesiąc (okres wakacyjny) spotkał się tam z uśmiechniętymi oraz bardzo pozytywnie nastawionymi opiekunkami. Szybko się zaaklimatyzował i chętnie każdego dnia szedł do przedszkola”
“Wspaniała szkoła prowadzona przez cudownych ludzi.”
“Najlepsze przedszkole w tej części Gdyni (wliczając placówki prywatne). Super obiekt, bardzo dobra kadra. Lepiej zarządzane i sprawniejsze organizacyjnie niż np. 58.”
“Najlepsze przedszkole w którym byłem. Pamiętam jak tutaj serwowali na śniadanie parówki z keczupem. Na podwieczorek dostałeś kanapkę z serkiem homogenizowanym. Jeszcze były pory na taniec ale nie pamiętam. Pozdrawiam moje panie przedszkolanki które uczyły nas i przygotowywali nas do wystąpień. Polecam wszystkim dzieciom.”
“Rewelacyjna szkoła! Dyspozycyjni, mili i kompetentni nauczyciele. Nie potrzeba książek (materiały dostajemy na zajęciach co 2tygodnie). Super przygotowanie do matury!”
“Moje 9-cio letnie bliźniaczki uczęszczają do szkoły językowej Wiercipięty od dwóch lat. Najlepszym świadectwem efektywności tych zajęć są bardzo dobre wyniki z angielskiego w szkole i ocena Pani od angielskiego, która niezmiennie od kilku semestrów jest celująca. Praca na zajęciach dodatkowych oraz praca dzieci w szkole świetnie się uzupełniają i dają wymierne efekty. Serdecznie polecam Wiercipięty! Zajęcia są urozmaicone, różnorodne - nudy nie ma!”
“Posyłamy dziecko od żłobka. W każdej z grup w których byl widac bylo duze zaangażowanie i empatie u pan przedszkolanek. Placówka ma zamkniety ogrod w którym jest plac zabaw - to rzadkość w dzielnicy, gdzie większość przedszkoli korzysta z placow ogólnodostępnych. Godziny otwarcia jedne z najdłuższych bo od 7 do 17. Menu, wydarzenia na nadchodzacy miesiac podane z wyprzedzeniem. Plan zajęć również dostępny, codziennie odbieramy prace syna, widać że realizowany jest program, nie jest to typowa 'przechowalnia'. W okresie świątecznym jasełka i kolędy. Brak ideologi LPG+. Polecam.”
“Wspaniali ludzie, wspaniały ośrodek. Rejsy z nimi to czysta przyjemność. Serdecznie polecam”
“Kocham te szkołę, nauczycieli, moją grupę (która mnie popiera w tej opinii) całym serduszkiem Nie wiem czy mogłabym, jako osoba idącą w kierunku artystycznym, znaleźć lepsze liceum. Już pomijając fakt NAJLEPSZEJ NA ŚWIECIE (change my mind) miejscówki (ahh kąpanie się w morzu na przerwach gdy jest ciepło, szlajanie się po lasach), to indywidualne podejście nauczycieli i absolutne zaprzeczenie wyścigu szczurów... Wiadomo, że jak w każdej szkole tu też jest kilka żylet ale to naprawdę pojedyncze jednostki. Nie ma żadnego faworyzowania, mogę jedynie powiedzieć że faworyzuje się osoby, które chcą czegoś więcej i robią więcej, ale nie ze względu na umiejętności tylko chęci. Jest mega luzik zarówno pod względem formalnym (każdy się tu nosi jak chce, przerwy podczas zajęć artystycznych są kiedy chcemy) jak i ogólnym podejściem do uczniów (jest duża wyrozumiałość jeśli ktoś ma jakieś problemy /jest słabszy / nie nadąża). Nauczyciele przykładają BARDZO dużo uwagi, żeby nie narzucać nam swoich stylów i żebyśmy sami kreowali swoją ścieżkę rozwoju. Jeśli chodzi o przedmioty ogólne to wbrew obiegowej opinii spokojnie (a nawet ciut lepiej) wyrabiamy się z materiałem tak jak w "normalnych" liceach, kilku nauczycieli których znam też podchodzi z dużą pasją i wyrozumiałością. Dla każdego, kto jest pewny tego, że chce w przyszłości rozwijać się artystycznie, nieważne w jakim konkretnyn kierunku tylko po prostu artystycznie, uważam że to zdecydowanie najlepszy wybór Polecam!!!! uwu”