Przegląd katalogu
- 82 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 82 wyników
Przeglądaj sklepy dziecięce i ciążowe w Rumii, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 82 wyników w Rumii, Pomorskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 40,957 opinii i ocen.
“W każdej biedronce po remoncie jest przestrzeń ale trwa to na krótko. Niestety coś za coś . Bardzo duży asortyment kosztem miejsca . Ale jak komuś nie pasuje to można iść po sąsiedzku do konkurencji . W środku znajduje sie bankomat / wpłatomat sieci Planet Cash. Sklep oferuje dostawę z Glovo .”
“Na poziomie, szybka realizacja, miła obsługa ;)”
“Lubię ten sklep. Choć ostatnio jakby mniej towaru.”
“Najlepszy sklep w jakim robiłem zakupy. Obsługa rewelacyjna. Bardzo uprzejma i pomocna. Rzadkość . Polecam.”
“Bardzo dobrze zatowarowana Biedronka. Szerokie przejścia między regałami. Dobrze i szybko robi się tu zakupy.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, miła obsługa”
“Kiedyś mega fajny sklep, a teraz jest już tam totalnie co innego”
“Poprosiłam o szybką wysyłkę i paczka została nadana praktycznie w tym samym dniu, za co dziękuję :) Zabawka pięknie wykonana.”
“Fantastyczna obsługa, bardzo pomocna i empatyczna. Doskonały wybór odzieży.”
“Miła obsługa. Produktów rzadko brakuje. Kasy działają prawie zawsze gdy jestem chyba raz nie działały wszystkie.”
“Najlepsze mięso w Rumi. Zawsze duzy wybór, świeże. Do tego przesympatyczna obsługa.”
“Polecam bardzo zakupy w tym sklepie. Mam kombinezon dla chłopca z wełny merino Moles i jesteśmy mega zadowoleni. Piękny wizualnie a do tego praktyczny przez cały rok. Produkt jest wykonany bardzo skrupulatnie, urokliwy w całości i przede wszystkim funkcjonalny. Warto zainwestować. Na pewno kupimy następny, jak tylko synek wyrośnie z obecnego. Plusem jest też bardzo dobry, pomocy i serdeczny kontakt z właścicielką sklepu. Serdecznie polecam.”
“Chciałabym bardzo mocno pochwalić braffiterkę - Panią Darię przez którą zostałam obsłużona 40min. przed zamknięciem salonu. Jestem pod ogromnym wrażeniem empati, serdeczności do klienta, oraz wiedzy i znajomości produktów w swoim salonie. Pomimo tego, że pojawiłam się w salonie 40min przed zamknięciem sklepu, Pani Daria obsłużyła mnie proponując kilka alternatyw. 5min przed zamknięciem salonu wyszłam z pięknym stanikiem, w pełni zadowolona z produktu a przede wszystkim z obsługi. Dziękuję raz jeszcze Pani Darii :) Pozdrawiam”
“Jedna z najczęściej odwiedzanych sklepów tej sieci. Wygoda zakupów ze względu na podziemny, kryty parking. Po drodze jest też bankomat w Galerii Rumskiej oraz toaleta. Dobrze zaopatrzony sklep i wyśmienite pieczywo - zwłaszcza świeżo wypiekany chleb razowy.”
“bardzo czysto zadbany sklep, miła i pomocna obsługa bardzo polecam”
“Absolutnie przemiły pan z obsługi, pan Patryk. Nie tylko mi się udało doświadczyć takiej miłej obsługi, ale też można było zobaczyć kontakt z resztą klientów, profesjonalizm, uśmiech, chęć pomocy. Genialny pracownik! Dajcie mu awans koniecznie!”
“Najlepszy lump w Rumi!! Piękne ciuszki, dobre ceny oraz pracownicy w prządku!!”
“Dziękuję Pani Urszuli za pomoc w doborze kosmetyków. Przemiła osoba i bardzo pomocna.”
“Świetnie zaopatrzony sklep, obsługa miła, plus za miejsce do parkowania. Nic dodać, nic ująć.”
“Świetny asortyment, inny niż wszędzie, bardzo mila obsluga, pomocna, polecam!”
“Fajny mały sklep dosyć Duży wybór widać że interes rodzinne”
“Pani Żaneta... Sprzedawca na medal. Na pewno to wrócę na kolejne zakupy z dziećmi. Pozdrawiam serdecznie.”
“W dniu dzisiejszym realizowałam kilka recept w aptece , byłam w stanie zdalnie dokonać zakupu z samochodu -dzięki życzliwości uprzejmej Pani pracującej w wyżej wymienionym punkcie. Dziecko zasnęlo w samochodzie - a recepty potrzebne na cito dla chorej osoby . Wszystko można załatwić , ludzie mogą służyć sobie nawzajem i na tym można zbudować wiele dobrego. Gorąco polecam personel . Dziękuje”
“Fajne produkty do domu za grosze. Dziecko zadowolone z kolorowanek. Obsługa miła i pomocna (bez okularów ciężko czasami coś znaleźć). Jestem zadowolona z ogólnej jakości tego miejsca.”
“dziękuję paniom w czarnych loczkach i blondynce w okularach! do samego końca pomagały mi szukać telefonu, nawet po godzinach pracy❤️”
“Bardzo miła obsługa aż chce się tam robić zakupy, polecam!!! Przedewszystkim można porozmawiać z panią za kasą i cię nie zbywa... aż miło się wraca!!! Polecam”
“Bardzo lubię tą aptekę Starowiejską i bardzo lubię Panie , które tam obsługują klientów. Chętnie tam robię zakupy, raczej wszystko co najpotrzebniejsze zawsze jest, Panie odpowiednio doradzą i jest naprawdę miło, szczerze polecam.”