Przegląd katalogu
- 52 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 52 wyników
Przeglądaj sklep zoologiczny w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 52 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 3,847 opinii i ocen.
“Zookarina Gdynia Szperk - pan z działu akwarystycznego zawsze ma porządek wie co jest gdzie się znajduje . Zawsze służy pomocą i wiedzą . Super ! Życzę dużo siły do tej pracy bo takich jak ten pan to ze świecą szukać . Pozdrawiam serdecznie :)”
“Bardzo fajny, mały sklepik z artykułami dla zwierząt,karmy, przysmaki,zabawki, różne akcesoria dla zwierząt, artykuły higieniczne dla zwierząt. Bardzo przesympatyczna obsługa. Uwielbiam tam chodzić. Jedyne miejsce jakie znam,gdzie ceny są jeszcze normalne. Bardzo polecam to miejsce.”
“Odkąd odkryłem to miejsce jestem w nim przynajmniej raz w tygodniu :) Duży asortyment ryb, krewetek i roślin akwariowych, a do tego ta atmosfera "prawdziwego" sklepu akwarystycznego z dzieciństwa -takich miejsc już dzisiaj prawie nie ma. Taki młody pan sprzedawca bardzo sympatyczny i pomocny, świetnie doradza i od razu widać że zna się na rzeczy.”
“hotel dla psów bez klatek znajduje się miejscowości Pinczyn,dla zainteresowanych podaję nr tel 508 37 58 21”
“Rzadko kiedy kupuję jedzenie dla kota w sklepach stacjonarnych, jednakże dziś wypadła taka potrzeba. W dniu 16/11/2023 po godz. 13 obsługiwała mnie przemiła Pani w blond włosach i okularach z czarnymi oprawkami. Niesamowicie sympatyczna i zaangażowana w pomoc klientowi. Pomogła znaleźć jedzonko dla kota alergika. Panią pozdrawiam serdecznie, a sklep jak najbardziej polecam :)”
“Bardzo miły i uprzejmy pan, zawsze doradzi”
“Wyjątkowy sklep! Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, zwłaszcza z tą, ze Pani właścicielka jest przeurocza i potrafi bardzo dobrze doradzić. Moj pies dawno nie jadł suchej karmy z takim apetytem :) Będziemy wracać! Ania i Diego”
“Świetna obsługa piesek ładnie wygląda jestem bardzo zadowolona Oli piesek szczęśliwy”
“Bardzo sympatyczny pan, który zawsze dobrze doradzi :)”
“Byłam kilka dni temu na zakupach, dawno nie spotkałam tak miłej i pomocnej osoby, jaką jest Pani Amanda. Szczerze polecam szczególnie jak ma sie problem ze zwierzątkiem. Pozdrawiam Panią Amandę :) (klientka z chorowitą papugą)”
“Tylko gotowka ale spoko ceny :)”
“Bardzo mały sklepik, ale bardzo sympatyczna obsługa i do tego trafnie doradzi. Bogaty asortyment!”