dotsplanet.pl - sklep internetowy z pościelą
“Wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno to nie ostatnie zakupy w tym sklepie. Polecam”
Znaleziono 12 wyników
“Wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno to nie ostatnie zakupy w tym sklepie. Polecam”
“Bardzo polecam Panią Agatę, nie było żadnych problemów przy naszej współpracy, zrobiła z naszego wesela bajkę o której zawsze marzyłam, polecam bardzo gorąco. Pozdrawiam”
“Profesjonalna obsługa. Balony wysokiej jakości. Widać że Pan sprzedawca zna się na rzeczy i bardzo dobrze doradza. Ceny wporządku zadowolenie gwarantowane. Polecam!”
“Poprosiłem Pana Piotra o podmianę obicia na siedzeniu od skutera, myślałem że zajmie to parę dni a tu niespodzianka w jeden dzień, rano oddałem wieczorem odebrałem. Szybko, sprawnie i fachowo. Polecam”
“Szczerze polecam. Byłam na imprezie, gdzie grał ten zespół, goście bawili się do białego rana i nie mieli dość. Każdy się wytańczył i nie słyszałam głosów krytyki. Super imprezowy repertuar, fajne głosy wokalistów. Zagrane naprawde z wyczuciem klimatu. Nie można się do niczego przyczepić... no może tylko do tego, że noc za krótka. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem zespołu na swoje wesele, to jest to wybór, którego nie pożałujesz, jeśli chcesz żeby goście się wybawili.”
“Meble ogrodowe najwyższej jakości. Miły kontakt i błyskawiczna wysyłka. Polecam!”
“Najlepszy zespół, jaki można było sobie wymarzyć na wesele. Świetny kontakt, organizacja i poprowadzenie naszego wesela od A do Z. O nic nie musieliśmy się martwić w trakcie imprezy - o wszystko zadbał zespół, a co najważniejsze: goście również byli zachwyceni. Całkowicie oddaliśmy zespołowi kwestię doboru repertuaru jak też zdaliśmy się na ich propozycje w kwestii zabaw weselnych - to oni widzieli przy czym goście tańczą i tak grali, że nie chciało się schodzić z parkietu. Chcielibyśmy także podkreślić pełen profesjonalizm w spotkaniach mających na celu ustalić szczegóły wesela - pierwsze spotkanie podczas którego na żywo pan Marcin zaczął grać i śpiewać, a za drugim razem w Oliwii Center usłyszeliśmy sporo wskazówek i propozycji jak również dużego zaangażowania w wprowadzenie naszych pomysłów. Gdybyśmy mieli drugie wesele z pewnością wybralibyśmy ten sam zespół! Na koniec szczególne podziękowania dla: cudownego wokalu p. Aleksandry, świetnego gitarzysty oraz niezastąpionych p. Łukasza i p. Marcina. Gorąco polecamy!”
“Bardzo udana współpraca. Wycena ,montaż ,termin realizacji wszystko w najlepszym wykonaniu. Pani Agnieszka bardzo mila komunikatywna, umiejącą doradzić co wybrać, jak wybrać,. Czas poświęcony dla klienta 100% Polecam!”
“Brak kaczki z promocji, to uwaga do sieci Biedronka, sklep ok, czysto, załoga pomocna”