Przegląd katalogu
- 63 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 63 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Pruszcz Gdańskich, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 63 wyników w Pruszcz Gdańskich, Pomorskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 1,508 opinii i ocen.
“Polecam gorąco. Profesjonalna obsługa, poparta ogromem wiedzy i doświadczenia. Wracam tak regularnie. Zabiegi dobierane do potrzeb skóry i pojemności portfela. Widać efekty i to jest najważniejsze. Do tego zawsze uśmiechnięte Panie.”
“Miła obsługa. Jakość wykonania farbowania, strzyżenia i ułożenia włosów na wysokim poziomie Zawsze z salonu wychodzę zadowolona.”
“Jestem mega zadowolona polecam bardzo”
“Jedyne co mogę powiedzieć to: „czemu dopiero teraz dotarłam do Pani Ani?” 100% wiedzy, profesjonalizmu i podejście godne podziwu i brania przykładu! Bywałam w wielu miejscach, w tym u lekarzy, dermatologów, którym daleko do podejścia Pani Ani. Widzę światełko w tunelu i na pewno będę stałym bywalcem (nawet jak już rozwiąże swój problem ;-)), po prostu człowiek czuje się dobrze zaopiekowany, wyedukowany i oczywiście... zadbany!:-)”
“Jestem po depilacji laserem Sandro Dual, efekt zwala z nóg już po pierwszej wizycie.Bardzo miła i profesjonalna aż z chęcią chce się wracać. Szczerze Wszystkim polecam.”
“Najpiękniejsze paznokcie w Gdańsku”
“Świetna kosmetyczka, najlepsze wykonanie henny brwi w mieście! Bardzo dziękuję!”
“Jestem bardzo zadowolona z usług zawsze w umówionym terminie i bardzo miła obsługa. Życzę im powodzenia w dalszej pracy.”
“Polecam! Wiedza i cierpliwość, czyli wszystko czego potrzeba :)”
“Z usług Pani Mariki korzystam od bardzo dawna, kazdy jeden zabieg wykonany z ogromna dbałością i starannością. Paznokcie idealne i perfekcyjne. Wracam regularnie co 3 tyg ♥️”
“Szczerze polecam miejsce Black Diamond wszystkim, którzy chcą mieć piękny makijaż permanentny. Pani Aneta odczarowała moje złe doświadczenie związane z bólem podczas zabiegu. Brwi ładne i naturalne. Pani Aneto dziękuję.”
“Polecam ! Miło, przyjemnie i przede wszystkim z efektami . Pani Karino , dziękuję!”
“Monika jest moją stylistką paznokci od kilku lat, spotykamy się regularnie i za każdym razem wychodzę zadowolona. Paznokcie są piękne, pod względem technicznym również na najwyższym poziomie. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby coś pękło czy odpadło. Salon jest bardzo przytulny, atmosfera przemiła. Serdecznie polecam ♥️”
“Pani Asia to przesympatyczna osoba, która perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Polecam z całego serca ❤️”
“Jestem stałą klientą i korzystam z usług w tym miejscu regularnie. Zarówno Pani Daria jak i Pani Weronika są bardzo profesjonalne.”
“Przesympatyczna fryzjerka Beatka chodzę do niej od lat i z całego serca polecam ten zakład fryzjerski:)”
“Polecam wszystkim ten salon. Jest pełen profesjonalizmu a pracująca tam obsługa jest bardzo miła . Atmosfera tak przyjazna, że aż nie chce się opuszczać salonu. Włosy w końcu udało mi się zapuścić, są lśniące i zadbane dzięki środkom jakie są używane w tym zakładzie. Widać, że właścicielka stawia na bardzo dobre produkty. Za to paznokcie zawsze idealnie opiłowane, pomalowane. Ciężko zdecydować się jaki kolor wybrać ponieważ mają całą paletę kolorów do wyboru.”
“Serdecznie polecam. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze przepełnionej ogromem wiedzy, jako klientka czułam się zaopiekowana.”
“Wspaniała obsługa klienta. Zawsze jestem zadowolony.”
“Polecam placówkę Karoliny Widzickiej .Bogata oferta szkoleń dostosowana do aktualnych trendów. Każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Serdecznie polecam ! Byłam na rzęsach i jestem bardzo zadowolona , super klimacik , napewno tam wrócę ❤️”
“Gorąco polecam panie : Weronikę i Zuzię Dziękuję”
“Dzisiaj odwiedziłam ten ośrodek, ponieważ miałam problem z wrastającym paznokciem. Zrozumiałam, że na dzisiaj nie ma wolnych przestrzeni, ale dzisiaj musiałam uporać się z gwoździem. Znalazła dla mnie przestrzeń, myślę, że poświęciła swój prywatny czas, aby mi pomóc, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Podeszła do problemu jak absolutna profesjonalistka i udzieliła mi kilku wskazówek dotyczących powrotu do zdrowia, których będę się ściśle trzymać. Bardzo, bardzo miła kobieta i bardzo profesjonalna! Dziękuję bardzo za pomoc! Sugeruję, aby każdy przyszedł do tego centrum, jeśli masz jakikolwiek problem! Najlepsza obsługa, jaką kiedykolwiek miałem! Gdybym mógł, dałbym 10 gwiazdek, ale dozwolone było tylko pięć. Zatem 5++ gwiazdek dla Ciebie i na pewno przyjdę do Ciebie, jeśli będę miał jakiś problem!”
“Zabieg pedicure super, miła atmosfera”