Przegląd katalogu
- 391 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 391 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 391 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 15,224 opinii i ocen.
“Pani Paulina to prawdziwa profesjonalistka! Paznokcie zawsze wykonane perfekcyjnie, starannie i trzymają się świetnie. Każda wizyta odbywa się w przemiłej atmosferze. Z całego serca polecam! Uwielbiam tą kobietę! ❤️”
“Przychodzę do salonu od ponad roku i zawsze jest profesjonalnie i miło. Polecam każdemu robić tu włosy i paznokcie”
“Korzystam od wieków, profesjonaliści na 1000000 procent a bywałam w wielu salonach.”
“Pełny perfekcjonizm w wielu dziedzinach .”
“Od kilku chodzę z moją rodziną do salonu Prestiż, do pani Anity. Bardzo cenimy sobie jej profesjonalizm, kreatywność, wsłuchiwanie się w nasze pomysły dotyczące fryzur oraz uprzejmość. Pani Anita tworzy w swoim salonie niezwykle miłą atmosferę. Korzystając z jej usług, jesteśmy zadowoleni zawsze w 100 procentach. Bardzo polecam!”
“Najlepsi!!! Od ponad 7 lat moje psy są klientami ;) przede wszystkim psy chętnie wchodzą do p.. Iwonki - bo wiedzą że tam czeka na nie wprawna ręka, miła atmosfera i przytulasy :)”
“Pani Klaudia (Hair by Klaudia) to mistrzyni strzyżenia! Włosy po jej cięciu świetnie sie układają. Rozumie potrzeby, odpowiednio doradza i jest bardzo miła.”
“Polecam serdecznie zabiegi u Pani Patrycji. Wykonywałam zabieg peptydami który był idealnie wykonany. Pani Patrycja to profesjonalistka pod każdym względem.❤️”
“Pani Weronika to najlepsza stylistka paznokci, jak zawsze czysto i perfekcyjnie! Serdecznie polecam❤”
“Korzystam z usług pani Julii od wielu lat. Pani Julia jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Zawsze idealnie wykonany manicure lub pedicure.”
“Serdecznie polecam cały zespół, dziewczyny robią piękne rzęsy i paznokcie. Pyszna kawa, przyjazna atmosfera, zawsze służą dobrą radą i słowem. Idealnie dobierają stylizację do oka, a stylistki paznokci z dokładnością wykonują manicure. Polecam :)”
“Jestem bardzo zadowolona z usługi wykonanej przez panią Mariię. Płytka została dobrze spiłowana i ładnie uformowana, mój ulubiony kształt został zachowany, skórki dobrze wycięte. Jestem zachwycona. Serdecznie polecam i będę wracać :)!”
“Chyba Pani Mirela napisala opinie o jakims innym salonie.... dzisiaj wyszlam z Flamingo z nowym wspanialym kolorem na glowie, jestem przezadowolona,wlosy wygladaja cudownieeee....atmosfera przemila no wszystko na mega plus:)”
“Piękne paznokcie. Pelen profesjonalizm i bardzo fajna atmosfera. Gorąco polecam”
“Pani Magdą pięknie dobiera kolory, refleksy i ombre w jej wykonaniu są cudownie miękkie i gładko przechodzą w coraz jaśniejsze tony, zero wyraźnych granic i odcięć - czyli efekt, który chciałam osiągnąć od dawna, a dopiero u Pani Magdy jestem w 100 % zadowolona! Polecam serdecznie!”
“Czysto, schludnie, punktualnie. Przyjazna atmosfera. Jestem zadowolona z usługi.”
“Pani Yuliia oferuje usługi na najwyższym poziomie! Z niezwykłą dokładnością, sterylnością i delikatnością wykonuje cuda na paznokciach! Do tego jest przemiłą, kochaną osobą. Uwielbiam wizyty w salonie Panii Yulii i gorąco polecam! Salon na medal!”
“Polecam bardzo Oliwkę! Pierwszy raz przekonałem się do fryzury Mullet i idealnie wykonała to strzyżenie na mojej głowie, bardzo podoba mi się luźna atmosfera jaką wprowadza podczas strzyżenia i to jak opowiada adekwatnie do wykonywanych czynności, jakby była możliwość to dałbym 10 gwiazdek!”
“Pani Henia jest mistrzynią w swoim fachu, a i reszta obsługi na wysokim poziomie. Polecam :)”
“Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty w salonie. Kierowałam się opiniami i nie zawiodłam się. Pani Joanna zrobiła mi piękny kolor włosów i rewelacyjne cięcie. Nożyczki w jej dłoniach tańczą. Przemiła atmosfera, salon czysciutki. Polecam❤️”
“Pani Ania to świetny fachowiec. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona!”
“Zdecydowanie polecam. Chodzę od kilkunastu lat i zawsze wychodzę zadowolony.”
“Nareszcie mam piękne , nieodpadające i nie przeszkadzające w niczym rzęski. Pani Maja przemiła , aplikacja szybka, bezbolesna i moje niby łzawiące oczy bez łzawień. :D Gorąco polecam i na pewno zostanę stałym klientem :D”
“Miła obsługa, czarujące miejsce na relaks, profesjonalne podejście do klientek.Wspaniala aura.Polecam .”
“Bardzo miła Pani, która świetnie potrafi doradzić. Zdecydowanie polecam!”
“Dziękuję ślicznie za pomoc :) Pani Dorota ma ogromną wiedzę i doświadczenie, czuć, że jest się w dobrych rękach. Wszystko wyjaśni, zaproponuje i poradzi co zrobić żeby było lepiej, od oczyszczania i nawilżania po przeprowadzenie odpowiednich zabiegów. Po prostu wspaniale :)”