Przegląd katalogu
- 391 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 391 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 391 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 15,224 opinii i ocen.
“Cuuudowna fryzura z obłędnym kolorem! Pani Ewa potrafi wysłuchać i w razie wątpliwości doskonale doradzić. Jestem mega zadowolona,że przypadkowo trafiłam do tego salonu, nie zamierzam juz go zmieniać!”
“Korzystam od lat. Polecam zarówno rzęsy jak i paznokcie. Profesjonalna i szybka aplikacja a co najważniejsze trwała. Plusem jest także darmowy parking.”
“Serdecznie polecam usługi Kasi i Julii. Ze Studio zawsze wychodzę zadowolona z bardzo dokładnie zrobionym manicurem, a nawet kiedy (ze względu na pracę, nie niedokładność czy brak precyzji ze strony Stylistek) stanie się złamaniowa awaria, dziewczyny gotowe są znaleźć czas na naprawę. Julia jest zawsze otwarta na nowe wzorki, które perfekcyjnie odtwarza. Profesjonalnie, punktualnie, sterylnie, czysto i z uśmiechem, a do tego w miłym otoczeniu - czego chcieć więcej? :) Polecam nie tylko Paniom, ale również nieprzekonanym Panom. Manicure męski to strzał w dziesiątkę dla suchych męskich skórek.”
“Moja ulubiona Pani.Poświeca mnóstwo uwagi,ma dużą wiedzę i profesjonalizm,poza tym jest bardzo ciepłą,empatyczną przemiłą osobą.Zawsze bede wraćać.”
“W salonie byłam dwukrotnie, henna pudrowa i laminacja brwi wykonana perfekcyjnie. Pani Patrycja jest bardzo profesjonalna i jest super osobą. Polecam, będę stałą klientką.”
“Bardzo miła obsługa i do tego piękne paznokcie❤️”
“Korzystałam z usług Pani Katarzyny i byłam mega zadowolona!!!”
“W gabinecie panuje przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm ,każda usługa wykonana z wyjątkowo miłym podejściem do klientki i wykonaniem na 200%. Jak byłoby 10 gwiazdek to dałabym 10. Serdecznie polecam Studio Isabell”
“Jestem bardzo zadowolona z usług kosmetycznych wykonywanych przez p. Dorotę. Panią Dorotę charaktertyzuje indywidualne podejście, profesjonalizm oraz sympatyczny stosunek do klienta. Zdecydowanie polecam! :)”
“Gorąco polecam usługi u pani Dorotki jak i szkolenia od lat korzystam z usług jak i reszta mojej rodzinki”
“Bardzo polecam - gabinet kosmetyczny, z którego zawsze wychodzę zadowolona - kompetencja, ciepła atmosfera, szeroki zakres usług, duża wiedza - z pełnym przekonaniem oceniam profesjonalizm wykonywanych zabiegów na najwyższą możliwą ocenę.”
“Najlepszy fryzjer na świecie ! Polecam z całego serca ❤️”
“Bardzo miła obsługa zakupiona na groupon”
“Za każdym razem pies jest pięknie obcięty i pachnący. Pani ma świetne podejście do zwierząt. Trafiłem z polecenia i będę również namawiać znajomych mających psy do wizyt w Emi.”
“Niezależnie od Pani manicure zawsze zrobiony na najwyższym poziomie. Byłam w kilku salonach wcześniej i tyłku tu Panie dbają o to by paznokcie ładnie wyglądały, a także były zdrowe. Wszystko zawsze wygląda idealnie. Paznokcie nie odpryskują i trzymają się długo.”
“Najlepsza!!! Polecam usługi Pani Pauliny, zawsze uśmiechnięta, pełen profesjonalizm. Brwi pięknie zrobione, rzęsy podkręcone, cera rozświetlona. Człowiek ideał ❤”
“Zdecydowanie polecam! Profesjonalnie, dokładnie i co też istotne sprawnie wykonywane zabiegi. Gabinet czysty, atmosfera bardzo miła.”
“Najlepszy manicure u Patrycji :)”
“Jestem bardzo zadowolona z usług w salonie u Pani Anity. Nie tylko robi świetnie paznokcie, ale zabiegi tez są super. Można się zrelaksować.”
“Profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Zawsze wychodzę zadowolona.”
“Miła obsługa i atmosfer. Jestem zadowolona z wykonanych usług :)”
“Masaż Kobido wykonany przez p. Marzenę, rewelacja, atmosfera wspaniała. Dziękuję B.Wolniak”
“Pani Ola jest przesympatyczną osobą i do tego perfekcjonistką w swoim fachu! Jeśli stawiasz na jakość, to jest to odpowiednie miejsce i odpowiednia osoba dla Twoich paznokci :) Serdecznie polecam jej usługi!”
“Wczoraj miałam okazję skorzystać z silowni i sauny, mogę z czystym sercem polecić :) Na pewno w najbliższym czasie wybiorę się na jakiś masaż.”
“Jestem bardzo zadowolona, paznokcie zrobione bardzo ładnie i długo się utrzymują. Ja akurat przy dwójce dzieci dużo robię w domu więc wiadomo o co chodzi. Obsługa bardzo miła i można porozmawiać na każdy temat, z całego serca polecam ten salon.”
“Z czystym sumieniem polecam:) po tygodniu chyba jedna rzęsa tylko wypadła, gdzie w innych salonach czekałam z niecierpliwością aż mina 2 abym z gołymi rzęsami przyszła na „dopełnienie” :))”