Pizzeria Palermo w Redzie
“Nic dodać nic ując zobaczcie sami, dodam że zamówienie telefoniczne i dowóz w 25 minut, sos...pikantny - rewelacja ! Pozdrawiam mieszkaniec PC INVEST ;)”
Znaleziono 9 wyników
“Nic dodać nic ując zobaczcie sami, dodam że zamówienie telefoniczne i dowóz w 25 minut, sos...pikantny - rewelacja ! Pozdrawiam mieszkaniec PC INVEST ;)”
“Pizza pyszna, serdecznie polecam. Ciasto chrupiące ale nie twarde, składniki świeże jedna z lepszych pizz jakie jadłam plus przemiła obsługa :)”
“Byłem na wakacjach i przypadkiem odkryłem najlepszego hamburgera z frytkami jakiego jadłem. Polecam! Niby Food Truck ale dla mnie to najlepsza restauracja. Miła odmiana przy wszystkich budach których Władysławowo ma aż za dużo.”
“Nowo powstała pizzeria z potencjałem, bardzo duży wybór rodzajów pizzy, w dodatkach znajdą się nawet krewetki i trufle, smacznie i zdrowo. Serdecznie polecam.”
“Zawsze jest smacznie, wczoraj przeszliście samych siebie. Zamówienie z dostawą przed czasem, zgłaszałam że domofon nie działa, podałam kod, Pani nie zapisała. Dostawca dzwonil, wszedl i jeszcze przepraszał ze Pani nie zapisała i musiał dzwonic. Przemiły człowiek. Jedzenie tak gorące ze jeszcze trzeba było dmuchać. Burger wielki ze się w kartoniku nie mieścił. Zamiast jednego mięsa były dwa. Wrzucam zdjęcie połowy, bo drugiej nie byłam wstanie zjesc. Serio megaaaa czad”
“Najlepsza restauracja w okolicach a i w Trójmieście ciężko o taką jakość prawdziwych włoskich smaków. Od roku jestem stałym Gościem i nigdy się nie zawiodłam zarówno w lokalu jak i na dowóz. Przesyłam ogromne wyrazy uznania za podtrzymywanie standardu. W pełni polecam i bardzo się cieszę że mam tam blisko, bo jest to jedyna restauracja w Redzie do której wracam i którą wszystkim polecam :) Wiem jak ciężka jest gastronomia i mocno szanuje za zapał do pracy, bo widać że prowadzą to osoby z pasją!”
“Bardzo miła obsługa, jedzenie bardzo pyszne. Dzięki wyglądzie i smaku nie zwraca się uwagi na cenę. Żurek z świeżym i ciepłym pieczywem oraz shoarma”
“Rewelacyjne miejsce! Zamówiliśmy dwie pizze 40 cm – obie przepyszne, z dużą ilością składników i idealnym ciastem. Czuć, że robią je z sercem. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, a wyjątkowego klimatu dodaje kot, który tam rezyduje – prawdziwy gospodarz lokalu! Świetne jedzenie, świetna atmosfera – zdecydowanie wrócimy!”
“Mile zaskoczony przytulnością wnętrza, klimatem, aranżacja oraz papuga która była za moimi plecami... Wystrój wnętrza jak i posiłki były na wysokim poziomie. Jedzenie smaczne, ładnie podane, pierożki pielmieni bardzo dobre, a tu należy zwrócić uwagę że jest to wymagające danie! Duży plus za ceny, potrawy, Wystrój lokalu Polecam odwiedzić to miejsce”