Dagmara Pietruszewska, Psycholog
“Serdecznie polecam, fajny kontakt , rozmowa zawsze adekwatna do sytuacji i problemu”
Znaleziono 12 wyników
“Serdecznie polecam, fajny kontakt , rozmowa zawsze adekwatna do sytuacji i problemu”
“Jeżeli się zastanawiasz, czy warto? To warto. Pani Wioletta jest aniołem w ludzkim wcieleniu. Atmosfera panująca w gabinecie jest niezwykle przyjazna. To miejsce, gdzie można liczyć na wsparcie, zrozumienie i zmiany na lepsze. Dodatkowo wiedza, którą dysponuje terapeutka jest świadczona na bardzo wysokim poziomie. Ps. „ Przyszłam z płaczem a wyszłam silna i uśmiechnięta”.”
“Ulubiona terapeutka naszego dziecka. Zawsze uśmiechnięta i miła. Syn robi duże postępy w terapii z Panią Anią.”
“Wizyta profesjonalna i przyjemna, bardzo polecam.”
“Z całego serca polecam Akademię Rozwoju ;)”