Przegląd katalogu
- 711 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 711 wyników
Przeglądaj muzeum w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 711 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 305,120 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera muzeum z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Władysławowo, Wejherowo i innych.
“Przysięgam nigdy nie byłem na czymś tak strasznym polecam mega ten pan sprzedawca jednym słowem goatttt szczerze adrenalina jest fest”
“Ośrodek czysty, zadbany. Jedzenie smaczne, domowe posiłki. Pokoje posprzątane, nie można się do niczego przyczepić. Podczas pobytu była akurat kontrola sanepidu, Panie sprawdziły wszystko dokładnie i nie było żadnych uchybień czy nieczystości. Rozmawiałem z pracownikami i widać bylo, że po złości ktoś zgłosił. Generalnie bardzo przyjemny ośrodek. Polecam serdecznie”
“To jedno z miejsc do którego warto zaglądnąć na drodze poszukiwania dobrego i smacznego jedzenia.. Byliśmy zachwyceni delikatnością , soczystością i smakiem sznycla po Żuławsku za 37 zł oraz steku z cebulką po Żuławsku.. za 39 zł”
“Dworek godny uwagi. Fajne i przyjazne miejsce.”
“Miejsce fajne jak na swoją cenę. Czysto, schludnie i miła pani właścicielka”
“Pokoje bardzo ladne, brak recepcji to jak dla mnie plus. Obsluga przychodzi rano wiec mozna poprosic o papier czy reczniki. Minusem jest brak kuchni i lodowki. Uciazliwi rowniez byli zagraniczni goscie dracy paszcze od 3 do 6 rano, ale za to gwiazdki nie odejme, bo niczyja wina, ze sie ludzie zachowuja jak w buszu.”
“Cena odpowiednia do warunków. Byliśmy na krótko, dzieciaki zadowolone. Ogólnie mieszkali tam pracownicy ale było kulturalnie.”
“Miałam przyjemność zjeść poza sezonem. Byłam bardzo szybko obsłużona przez miłe panie, danie również szybko podane. Porcja jak to u nas na Śląsku się mówi - "jak dla chłopa" - dużo, smaczne, sycące na kilka godzin. Można ewentualnie nieco bardziej doprawić rybę i frytki, ale solniczek nie brakuje na stołach. W środku widok na morze, klimatycznie, jak na pokładzie statku.”
“Malownicza ścieżka przez las do otwartego morza.”
“Zadbany dom, psy mile widziane. Dostępne są rowery i łódki na pobliskie jezioro.”
“Świetne pokoje, szybko i bezproblemowo oraz świetny kontakt przez cały pobyt”
“Świetny nowy apartament z kuchnią, salonem, łazienką i sypialnią, bardzo nowoczesny, wyposażony w zmywarkę i pralkę oraz podziemny parking, system zamykania podatny na awarie, ale dobra obsługa”
“Świetne małe miejsce, Airbnb, zdecydowanie polecam apartament, w którym byliśmy. I wrócę”
“Wszystko mają na miejscu bardzo mili i profesjonalni panowie”
“Super miejsce na nocleg z posiłkami. Sympatyczni właściciele. Smaczne jedzenie. Spokojnie, bezpiecznie. Polecam!”
“Wspaniała kwatera. Pokoje w pełni urządzone. Lokalizacja blisko morza. Dobre ceny. Warto polecić tu noclegi.”
“Gorąco polecam Ośrodek "Jantar" w Sztutowie. Przy samej plaży, z domków słychać szum morza. Wokół przepiękne lasy z morenowymi wąwozami. Zaprzyjaźnione sarenki przychodzą pod ogrodzenie ośrodka. Pani właścicielka okazała anielską cierpliwość dla mojego przekładania ilości osób i daty przyjazdu. Na miejscu codziennie witała nas pięknym zaproszeniem na śniadanie. Posiłki dobre. Trochę jak w PRLu - i posiłki, i domki, ale można to potraktować jako dodatkową atrakcję turystyczną. Pani właścicielka zawsze służy wsparciem i uśmiechem. Kocha pieski, więc, tak, z psami można. Również z dużymi :) No i gdzie znajdziecie taką cenę w sezonie nad morzem?”
“Jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym hostelu, przede wszystkim ze stosunku jakości do ceny. Obiekt jest położony w samym centrum miasta, ok 15 minut pieszo od dworca głównego. Pokoje są dosyć duże, można powiedzieć, że standardowo wyposażone jak na hostel. Na każdym piętrze są 3 toaleto-łazienki ze zadowalającym poziomem czystości. Łóżka w pokojach wygodne. Polecam wszystkim, którzy chcą spędzić w Gdańsku kilka dni!”
“Kupiłam tu herbatę, słodycze i masło. Było ok. Przemiła obsługa. Pusto - dla mnie super.”
“Wszystko tak jak powinno być Jedzenie super Kawa bardzo dobrze przygotowana Obsługa bardzo miła Dlatego daję 5 gwiazdek.”
“Hotel czysty, pokoje ladne, lokalizacja super(między Wisłą a morzem), śniadania różnorodne i smaczne, obiady w restauracji też (nie ma stałej karty, tylko codziennie jest cos świeżego ugotowanego). Jednak na największy plus w tym miejscu zasługuje obsluga! Pani Monika- wspaniala ,cudowna dziewczyna uwijajaca się ze wszystkim jak szalona a przy tym zachowująca optymizm. Jej koleżanka blondyneczka (o imie nie spytalam) również cudowna, ciepła-wpuściła nas wczesnjej do pokoju abyśmy juz mogli sie z dzieckiem przebrac i odpocząć po drodze. Pan kucharz ,który uslyszal moja rozmowę ze nie ma pasty rybnej ,która tak mi smakowała poleciał zrobić specjalnie dla mnie i przyniósł nam do stolika! To bardzo miłe jak traktowani sa goście w tym hotelu! Wspaniala przyjazna atmosfera . Nie było dane nam skorzystac z sauny czy sali fitness z powodu zalania piwnicy natomiast to jie wpływa na moja ocenę. Bardzo polecam wszystkim ,którzy chcą miło spędzić czas.”
“Sympatyczne i przystępne cenowo miejsce na nocleg. Wygodny, darmowy parking. Lokalizacja: kilka minut jazdy autem do centrum Gdańska. Pokoje, pościel czyste, na wyposażeniu lodówka, czajnik, szafa, smart tv, wi-fi. Ogólnodostępna kuchnia z kuchenką i mikrofalą. Łazienka, w szczególności kabina prysznicowa - do remontu/wymiany. Mimo tych malutkich wad, gorąco polecam. Nocowaliśmy 1 noc całą rodziną i z pieskiem :)”
“Bardzo dobra lokalizacja na Starym Mieście na Wyspie Spichrzów. W pokoju "Dali" czysto i przyjemnie. Plus za rolety na oknach. Można zarezerwować parking podziemny. Bardzo miła obsługa. Śniadania rewelacyjne, jest w czym wybierać. Z pewnością jeszcze wrócimy.”
“Polecam to miejsce na nocleg , jeżeli planuje się tylko sam nocleg , a nie siedzenie w pokoju. Śniadania smaczne w formie bufetu. Bardzo miła obsługa.”
“Bardzo miła obsługa , pokoje przyjemne i czyste. Kuchnia wyposażona w niezbędne rzeczy tak samo dotyczy łazienki . Lokalizacja bardzo dobra , niedaleko do centrum . Bardzo miło spędziłem czas pobytu .”
“Miejsce pamięci historycznej które nie zmieniło się niemal od wydarzeń grudniowych w 1970 r . w pobliżu piękny pomnik. Polecam obejrzeć wystawę na kładce i odwiedzić pomnik”
“W zasadzie wszystko ok! Drobne mankamenty : jeden garnek, drobne problemy z wodą, ale mili właściciele rekompensują wszystkie niedociągnięcia .”