Pokoje i Restauracja Wyjątkowe Smaki
“Bardzo dobre jedzonko. Zarówno garmażeria jak i świeże potrawy w restauracji. Korzystamy również z cateringu na Święta i wszystko jest pyszne, ceny uczciwe. Polecam!”
Znaleziono 9 wyników
“Bardzo dobre jedzonko. Zarówno garmażeria jak i świeże potrawy w restauracji. Korzystamy również z cateringu na Święta i wszystko jest pyszne, ceny uczciwe. Polecam!”
“Bardzo sympatyczna właścicielka, ciche i spokojne miejsce, czysto i schludnie. Polecam!”
“Super hotel, czysto, ładnie i przytulnie. Obsługa mila. Polecam.”
“Organizowałam w restauracji stype . Jedzenie pyszne. Panie kelnerki donosiły wszystko jak czegoś brakowało. Mimo ze smutna okoliczność dziękuję Całemu personelowi. Jedzenia bylo tyle ze zostało i Panie zapakowały do domu. Z całego serca polecam ❤️”
“Polecam zcserca, miła obsługa i wszystko na extra poziomie”
“Miejscówka bardzo mi się podoba. Wanda extra dziewczyna.”
“Raczej nie źle. Blisko centrum, blisko do sklepów.”