ZAGÓRSKI STOMATOLOGIA
“Bardzo polecam, chodzę od kilku lat i wszystko zawsze na najwyższym poziomie, z roku na rok widać że firma się rozwija inwestując w nowy sprzęt. Personel nie zastąpiony który rozumie obawy przed bólem i dentystą ;)”
Znaleziono 2 wyników
“Bardzo polecam, chodzę od kilku lat i wszystko zawsze na najwyższym poziomie, z roku na rok widać że firma się rozwija inwestując w nowy sprzęt. Personel nie zastąpiony który rozumie obawy przed bólem i dentystą ;)”
“Jestem pacjentką już od dawna , zarówno ja jak i moja rodzina. Jestem zadowolona z wizyt zarówno u lekarza rodzinnego jak i pediatry. Dr. Sobczyk bardzo kompetentna. Pod opieką dr. Joryna mam dwójkę dzieci i diagnozy zawsze trafione. W trakcie sezonu chorobowego może i ciężko się dodzwonić ale jest jeszcze możliwość rejestracji internetowej z której korzystam i zawsze termin na wizytę się znajdzie. Panie w rejestracji też bardzo pomocne :) Osobiście jestem zadowolona.”