Przegląd katalogu
- 75 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 75 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Sopocie, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 75 wyników w Sopocie, Pomorskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 41,352 opinii i ocen.
“Na początku ogromny plus za dziewczynę, która przyjmuje zamówienia. Jest bardzo uprzejma i uśmiechnięta czego nie można powiedzieć o obsłudze w innych lokalach. Taka fantastyczna obsługa to sukces murowany. Jedzenie bardzo dobre! Przepyszny filet z dorsza i pyszna surówka. Wstąpiliśmy po drodze do Gdańska i nie żałujemy.”
“Może sklep nie za wygodny dla klienta, ale obsługa bardzo sympatyczna i pomocna ( młody Pan z ciemnymi włosami!)”
“Laura jest bardzo miłą dziewczyną. Dobra obsługa, dobra komunikacja po angielsku. Potrzebuję awansu ♥️♥️”
“Jedzenie na wysokim poziomie... kawa rewelacyjna...”
“Jakieś drobne niedociągnięcia w pokojach są, ale tam się nie mieszka na stałe żeby się tym przejmować czy wszystko jest idealnie, pokoje spełniają w pełni swoją funkcję i cena jest przstępna, łóżka wygodne, ciepło było zarówno w dzień jak i w nocy a w marcu jeszcze na początku noce bywają chłodne, pokoje czyste, śniadanie dobre (szwedzki stół), parking darmowy, blisko do plaży, minusem jest brak czajnika w pokoju (jest na korytarzu). Z czystym sumieniem mogę polecić ten obiekt. Zdjęcie z plaży przy wejściu nr5 które jest chyba najbliższe z hotelu. Obok hotelu jest też basen kryty.”
“Przyszedlem tu na zakupy, mimo ze nie mam zbyt miłych doświadczeń związanych z tym miejscem. Zostalem mile zaskoczony. Niebo a ziemia. W porownaniu do poprzednich kilku ładnych miesięcy, obsługa zdecydowanie na plus. Pozdrawiam śliczną Panią zza lady :)”
“Ostatnio obsługiwał mnie jakiś czarny Ukrainiec bardzo miły (ale jednak z Ukrainy) polecał mi Prinicy Polo i zapewnił że znajdę miłość swojego życia niestety nie udało się ale Princy Polo bardzo dobre polecam z całego serca ❤️❤️”
“Przepyszne, soczyste brownie weganskie. Takie jak powinno być. Kawa jak zawsze również przepyszna.”