Kwiaciarnia Taka Mała
“Pani Beatka to wspaniała i empatyczna osoba o wielkim sercu. Jestem bardzo wdzięczna za wykonanie przepięknego wieńca z czerwonych róż w kształcie serca. Do podziękowań dołącza się także rodzina za wykonane przez panią Beatkę wieńce i wiązanki-świeże i gustownie dobrane kwiaty. Dziękujemy pani Beatce za fachową pomoc i pełen profesjonalizm ♥️”